Charlotte prześladuje Bayley jej własną przeszłością.

Najpierw przy ringu zobaczyliśmy Lane podczas Tag Team Matchu. Enzo Amore i Big Cass pokonali Jinder’a Mahal’a i Ruseva.

https://dailymotion.com/video/x58rz7h

Następnie zobaczyliśmy jak przed Raw trenerzy sprawdzali czy z kolanem Sashy Banks wszystko jest w porządku wewnątrz ringu. Podczas treningu Nia Jax zaatakowała Sashe i skupiła się na chorym kolanie Banks.

Pokazano kolejne promo Emmy.

Raw Women’s Champion Charlotte Flair szła korytarzem w stronę areny by porozmawiać o swojej strategii na Royal Rumble.

W ringu zaczęła mówić o tym, że nie stała się królową PPV i mistrzynią podczas jednej nocy. Tak, jest genetycznie lepsza, ale osiągnęła swój sukces poprzez studiowanie każdego swojego rywala. Dlatego było tak łatwo. Kiedy w słowniku sprawdza się hasło „przeciętny” to znajduje się zdjęcie Bayley. To proste słowo, które wiążę ludzi na widowni z Bayley. Bycie przeciętnym sprawia, że wszyscy fani szaleją gdy słyszą jej muzykę. Oni widzą siebie w Bayley. Uważają ją za jedną ze swoich. Charlotte poprosiła o zdjęcia Bayley z różnymi gwiazdami WWE z przeszłości. Charlotte nawet nazwała to obsesją. Czego fani nie wiedzą o Bayley jest to, że była również poetką. Zapamiętajcie, że to co się umieszcza na internecie zostaje na zawsze. Kiedy Bayley pisała sobie wierszyki o marzeniach ona wygrywała konkursy w siatkówce, trenowała 20 godzin tygodniowo, a Bayley pisała sobie w pamiętniczkach. Żałosne. Znalazła 100 wierszy takich jak to. Próbowała im jedno przeczytać, ale nie umiała się rozczytać. Z tych wszystkich wierszy najlepsze co znalazła to jeden esej z liceum.

Najlepiej by było gdyby Bayley sama to przeczytała. Puszczono filmik Bayley jak czyta ten list w Performance Center. Charlotte kazała zatrzymać klip i zaczęła udawać, że płacze. Była przygotowana na coś takiego więc przyniosła kopię by im sama przeczytała. Przeczytała między innymi fragment o tym jak Bayley mówiła o zdobyciu tytułu kobiet. Charlotte ma nadzieje, że Bayley dostała pałę za ten esej bo są to tylko puste marzenia. Rzuciła papier przed siebie. W jej życiu, fan jak Bayley, który walczył na stacjach paliw i salach gimnastycznych nie pokona kogoś kto był wrodzony w ten biznes. Przybyła wkurzona Bayley, która przegoniła mistrzynie z ringu po czym spytała się po co jej robi. Uważa to za niestosowne. Czy Bayley się wstydzi tego, że jest przeciętnym fanem? Czy to jest wielka strategia Charlotte? Próbuje ją upokorzyć? Czy Bayley nie jest chociaż trochę upokorzona? Nie. Jest dumna ze swojej pasji i miłości dla WWE.

Jeśli Charlotte chcę opowiadać stare historyjki to opowie jej jedną. Ona nie miała ojca dzięki, któremu przy pomocy jednej rozmowy dostała robotę w WWE. Charlotte odpowiedziała jej, żeby ją pozwała jak chcę, ale Bayley mówiła o swoim ojcu, który zabierał ją na gale WWE nawet gdy nie miał wystarczającej ilości pieniędzy. Spoglądała na swojego tatę i mówiła mu, że kiedyś to ona będzie w tym ringu. Mistrzyni uznała to za wzruszające. Bayley wymyśliła nowy wierszyk specjalnie dla Charlotte. Róże są czerwone, fiołki są niebieskie, na Royal Rumble ona ją pokona. Nie może się powstrzymać od uśmiechania kiedy myśli o zakończeniu rekordu Charlotte na PPV. Nazwała ją dzieckiem i powiedziała, że nie jest godna chodzenia po tej rampie. Za dwa tygodnie może ją nazywać jej nową mistrzynią kobiet. Po angielsku brzmiało to lepiej. Charlotte na koniec uderzała dmuchane ludzki Bayley, które nagle się pojawiły.

Podczas pojedynku Cedrica Alexandra z The Brianem Kendrickiem pojawiła się Alicia Fox, która zaczęła dopingować swojego byłego chłopaka. Chwilę później został nie widział przez nią nadchodzącego Kendricka, który wrzucił swojego rywala do ringu i powiedział kilka słów Alicii. Cedric prędko wygrał swoją walkę co Alicia świętowała razem z nim. Noam Dar obserwował wszystko za kulisami. W ringu Cedric zaproponował Alicii uścisk, z którego zrezygnował w ostatniej chwili zostawiając ośmieszoną Alicie samą.

Nia Jax udzieliła potem wywiadu. Nie może zrozumieć dlaczego ludzie dalej nazywają Sashe The Bossem. Sasha jest marną, twardą dziewczynką. W chwili kiedy stanęła do ringu z prawdziwą kobietą, poległa w kilka sekund. Jej aura już się skończyła i ludzie zobaczą jaka jest naprawdę. Kiedy zobaczyła ją obolałą w ringu, trzymającą się za swoje chore kolano, widziała w jej oczach co Sasha sobie myślała – jej moment się skończył. Teraz ludzie mówią o odpowiedniej osobie.

Alicia Fox potem również udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że ona i Cedric mieli tylko małą sprzeczkę. To nic wielkiego i nie chcę o tym mówić. Wydarła się potem na natrętnego dziennikarza mówiąc, że nie chcę o tym mówić.

https://dailymotion.com/video/x58ro22

https://dailymotion.com/video/x58ro23

Reklamy