Kurt Angle został już oficjalnie potwierdzony do WWE Hall of Fame. Jest to pierwsze oficjalne ogłoszenie od WWE i od kilku tygodni pojawiło się kilka plotek na temat innych zawodników.

Przeważnie co roku jest wprowadzana tylko jedna kobieta i w tym roku ten zaszczyt najprawdopodobniej przypadnie Beth Phoenix.

The Glamazon jest byłą Divas Champion, wielokrotną byłą Women’s Champion, uczestniczką pierwszego I Quit Matchu kobiet, pierwszego 2 Out of 3 Falls Matchu kobiet, pierwszego Tag Team Tables Matchu kobiet, zwyciężczynią Slammy Award i jedną z niewielu kobiet, która wzięła udział w Royal Rumble Matchu.

W październiku 2012 roku została zwolniona w storylinie przez Vickie Guerrero. Beth wyznała, że chciała spędzić więcej czasu ze swoją rodziną. Obecnie ma dwie córki z innym byłym zawodnikiem WWE – Edge’m.

Uważacie, że Beth zasłużyła na zostanie wprowadzoną do Hall of Fame? Osobiście myślę, że jest to trochę za wcześnie dla Beth biorąc pod uwagę, że zawodniczki, które były przed nią dalej nie są w Hall of Fame. Co wy myślicie?