Była TNA Knockouts Champion Taryn Terrell urodziła około dwa tygodnie temu synka, któremu razem z mężem nadali imię Rhett. Gratulacje dla Taryn i jej męża.

Carmel Jacob, która w listopadzie ogłosiła swoje odejście na emeryturę zostanie wprowadzona do ICW Hall of Fame. Będzie pierwszą osobą wprowadzoną do ich Hall of Fame. Carmel panowała w ICW jako ich mistrzyni kobiet przez ponad 320 dni. Gratulacje dla Carmel Jacob.

Wielkie gratulacje również dla LuFisto, która została nową mistrzynią SHINE po tym jak w main evencie SHINE 40 pokonała Allysin Kay i Mercedes Martinez. Przed galą iPPV ogłoszono, że obecna mistrzyni Ivelisse zrzeka się tytuł z powodu swojej kontuzji, która uniemożliwia jej walczenie. LuFisto przypięła obie zawodniczki kiedy Kay miała Mercedes w Sleeper Holdzie.

Przed ostatnim SmackDown Katie Forbes dostała swój tryout i zawalczyła z Thunderkitty, która potem wystąpiła również na SmackDown.

Heidi Lovelace, która niedawno podpisała kontrakt z WWE wzięła ostatnio udział w swoim pierwszym pojedynku w NXT. Na jednym z Live Eventów przegrała z Darią Berenato.

Kolejna nowicjuszka w NXT, Kimber Lee również wzięła udział w swoim pierwszym pojedynku po podpisaniu kontraktu z WWE. Razem z Heidi przegrały na Live Evencie NXT z Aliyah’ą i Liv Morgan w walce drużynowej.

Ostatnio pisałem, że powodem na tymczasowe odwołanie turnieju kobiet WWE jest United Kingdom Championship Tournament, które WWE ostatnio organizowało. Bardzo prawdopodobne jest, że WWE cofnęło również turniej kobiet ponieważ nie mają wystarczającej ilości zawodniczek.

Ostatnio pojawiły się plotki, że w NXT planuje się zmienić gimmicki kilku zawodników. Jednym z nich podobno jest Aliyah.

Podobno WWE teraz planuje Fatal 4-Way Match pomiędzy Charlotte Flair, Sashą Banks, Nia’ią Jax i Bayley o Raw Women’s Championship na nadchodzącą WrestleManie. Przedtem planowano o pojedynku Bayley z Charlotte. Czas pokaże, który pojedynek faktycznie się odbędzie.

Jakiś czas temu pisałem o kontuzji kostki Naomi, która nie walczyła od czasu jej pojedynku z Alexą Bliss na WWE Main Event. Zawodniczka miała powrócić do ringu przed zakończeniem 2016 roku, lecz jak ostatnio napisała na Twitterze, musiała wziąć sobie trochę więcej wolnego z kilku innych powodów. Kilka dni temu powróciła do ringu na Live Evencie w Birmingham w stanie Alabama. Razem z Nikki Bellą pokonały Natalye i Carmelle w walce drużynowej.

Na WWE.com pojawił się ostatnio artykuł z 5 przypuszczeniami na zawodniczkę kryjącą się pod maską La Luchadory. Na ich liście znalazły się Eva Marie, The Glamazon Beth Phoenix, Vickie Guerrero, Mandy Rose i Summer Rae.