Przekraczając granice.

Zobaczyliśmy jak Maria Kanellis-Bennett krzyczy na Allie i pyta się jej co robi. Allie oglądała na telefonie filmik, który Braxton jej wysłał. Maria nie jest idiotką i to widziała. Karze Allie wstać i poucza ją, że gdy jest w jej obecności to staje na baczność. Dała jej listę rzeczy do zrozumienia, a zamiast wykonywać swoje zadania Allie siedzi tutaj na dupie? Allie próbowała się wytłumaczyć mówiąc, że wszystkie zadania już zrobiła, ale została szybko uciszona. Maria nie może znieść tego piskliwego głosiku Allie. Nie jest zawodniczką i nigdy nią nie będzie. Myślała, że Sienna ją przekonała, ale najwyraźniej nie. To całe zamieszanie z Braxtonem, jeśli Allie go nie zakończy to ona to zrobi. Właściwie to jej mąż The Miracle to zrobi. Kiedy już to zrobi to Braxton będzie cały w gipsie i nie będzie dał rady trenować Allie. Czy wyraziła się jasno? Krystalicznie jasno zdaniem Allie. Maria kazała Allie zejść z jej twarzy i ubrać jej futro czego Allie nie chciała zrobić bo jest weganką. Maria była tego w pełni świadoma i zarzuciła Allie futro na głowę i ją pogoniła.

Knockouts Champion Rosemary towarzyszyła reszcie Decay podczas ich pojedynku z DCC, który zakończył się bez zwycięzców.

Brooke Tessmacher udzieliła wywiadu z okazji swojego powrotu do TNA. Ostatnie kilka dni były szalone i pełne przygotowań do powrotu, ale wszyscy byli bardzo sympatyczni i poczuła się znowu jak w domu. W październiku 2015 roku odeszła ponieważ chciała założyć rodzine. Ona potrzebowała przerwy oraz jej ciało. 3 września przywitała ze swoim partnerem swojego syna i nie może wyrazić jak wielkim honorem jest bycie mamą. Jednak z jednej strony chcę być mamą, a z drugiej chcę by jej syn był z niej dumny – chce walczyć. Kiedy była młodsza to czytała wywiady swoich ulubionych zawodników, którzy mówili, że nic nie zastąpi Ci tego uczucia adrenaliny kiedy wychodzi się przed fanów. Brakowało jej tego i nie idzie tego niczym innym zastąpić. Chcę ogłosić swój powrót do dywizji Knockouts. Jest wiele nowych zawodniczek, z których chce zawalczyć, lecz jedna rzecz się nie zmieniła – Knockouts Championship. Planuje go zdobyć prędzej czy później. Za tydzień namiesza trochę w szatni Knockouts. Za tydzień Brooke oficjalnie powróci do ringu.

Na arenie The First Lady of Professional Wrestling przywitała wszystkich w swoim świętym miejscu i się przedstawiła. Ona wierzy, ale czy fani wierzą w The Miracle? Przyszedł jej mąż, który zawalczył z Braxtonem Sutterem. Podczas pojedynku Maria pomagała swojemu mężowi, a pod koniec weszła na krawędź ringu by lepiej widzieć zwycięstwo swojego męża oraz by dać my całusa. Jeszcze jeden ruch i Mike by zwyciężył. Jednak przyszła zdenerwowana Allie sprzeciwiająca się swojej szefowej. Maria złapała ją za twarz i kazała jej patrzeć na zniszczenie Braxtona jeśli tak bardzo chce. Kiedy Mike był gotowy wykonać finalny ruch to Braxton wykonał Roll Up i wygrał pojedynek. Świętował swoje zwycięstwo z Allie ku zdenerwowaniu Bennettów.

Oboje z nich byli zdenerwowani za kulisami. To miał być ich rok, ale wszystko nie idzie po ich myśli z powodu Allie. Mówili jak nienawidzą jej i jej króliczej twarzy. Mike przypomniał Marii, że Allie jest w jej posiadaniu i musi wykonywać jej rozkazy. Marie wtedy oświeciło. Już wiedziała co zrobi. Oboje będą zachwyceni, lecz Mike nie dowiedział się dokładnie jaki plan ma jego żona.

Rosemary ponownie pojawiła się na arenie, lecz bez reszty Decay. Era mroku zapadła nad TNA, a ciemność pochłonęła dywizje Knockouts poprzez ich panowanie. Gail Kim, Jade – były tylko pierwszymi. Z każdym mijającym dniem, ich zgnilizna rozprzestrzenia się jak wirus. Każda ostatnia, ładna Knockout poczuje ciemność, posmakuje ciemności i stanie się ciemnością. Każda z nich padnie ofiarą Decay…Decay…DECAY! Po tych słowach przyszła Jade z nową fryzurą. Na nieszczęście Rosemary, ona dalej tutaj jest. Dopiero się rozkręcają. Gdyby nie ta trucizna to Rosemary nie byłaby mistrzynią Knockouts. Ona nie opuści tego ringu dopóki nie dostanie swojego rewanżu o tytuł. Rosemary zaśmiała się. Mieli nadzieje, że chociaż odrobinę życia została w zwłokach Jade po tym jak zostawili ją obolałą w klatce. Tak bardzo lubią zadawać Jade ból. Jeśli Jade jest gotowa iść do piekła i powrócić tylko po to by zdobyć to mistrzostwo to kim oni są by niszczyć takie życzenie śmierci. Najpierw, Jade będzie musiała przyjąć ich zaproszenie do Monster’s Ball Matchu. Jade nazwała Rosemary chorą i zwariowaną osobą. Jednak ona jest taka sama, lecz Rosemary tego jeszcze nie widziała. Doświadczy tego w Monster’s Ball Matchu. Rosemary vs.Jade – Red vs.Blue – Niech Rosemary, ta demoniczna suka przygotuje się na wojnę. Urażona Rosemary chciała zaatakować Jade swoim tytułem, ale została zaskoczona kopnięciem w brzuch. Jade była bliska wykonania Package Piledriver, ale mistrzyni prędko uciekła z ringu.

Na koniec zobaczyliśmy jak Reby Sky ponownie grała na pianinie muzykę wejściową braci Hardy.

Reklamy