Pierwsze pociski zostały wystrzelone.

Na początku zobaczyliśmy filmik jak Peyton Royce i Billie Kay zaatakowały NXT Women’s Champion Asuke na parkingu. Poobijały ją o ciężarówkę i coś na nią wylały.

Potem Sarah Bridges i Macey Estrella z nimi zawalczyły w Tag Team Matchu. Peyton i Billie wygrały po tym jak Royce nadziała Sarah’e na kolano Kay.

Po swojej wygranej wygłosiły przemowę. Zastanawiają się czy teraz są konkurencją dla Asuki? Przekonała się w mocny sposób o tym, że to one rządzą w tej dywizji. Jej tytuł należy do nas. Obolała Asuka pomimo zakazom sędziów wkroczyła do ringu, gdzie szybko została zaatakowana przez Kay i Royce. Na pomoc przybiegła jej szalona Nikki Cross, która z łatwością poradziła sobie z obiema Australijkami. Po przegonieniu napastniczek Nikki weszła na narożnik by coś do nich krzyknąć. Kiedy Asuka wróciła na nogi to została powalona Missile Dropkickiem od Nikki, która następnie powiedziała coś do Asuki.

Sanity udzieliło potem wywiadu. Nikki powiedziała, że zabierze NXT Women’s Championship. Eric Young dodał, że skoro powiedzieli, że coś zabiorą to nie rzucają słów na wiatr. Zaczynają od NXT Women’s Title. Kiedy odeszli to Big Demo stał w kącie i przeraził reporterkę.

Na końcu show William Regal udzielał wywiadu na temat ich dzisiejszego main eventu. Do jego biura wleciała roztrzęsiona Asuka, która chciała by ogłosił walkę o pas na NXT TakeOver. Kiedy Regal spytał się jej kogo chcę za przeciwniczkę to mistrzyni krzyknęła, że chce je wszystkie.

https://dailymotion.com/video/x587l0v

W filmiku poniżej możecie zobaczyć jak po ataku Asuka nie chce dopuścić lekarzy by sprawdzili co z nią nie tak i od razu chcę dostać w swoje ręce Peyton i Billie.

Reklamy