Natalya łamie serce Nikki.

Maryse i The Miz pojawili się w The Ambrose Asylum prowadzonym przez Deana Ambrose’a. The Miz zaczął mówić jak to Dean każdym dniem niszczy znaczenie tytułu Interkontynentalnego, które on przywrócił. The Miz nie może pozwolić, aby Dean również zepsuł Royal Rumble Match. Oficjalnie ogłosił, że on sam weźmie w nim udział. Jednak to jest przyszłość i zaczął mówić o przeszłości jak Dean ukradł jego tytuł kiedy skorumpował sędziego gdy ten powinien ogłosić dyskwalifikacje. Zanim wezwie swoich prawników, chcę dać Dean’owi szansę na dokonanie tego co słuszne. Chce by Dean oddał mu jego tytuł. Deana przyznał mu rację. The Miz wspominał jak to ludzie nazywali Deana niedorobionego i nieumytego, ale jest rozsądnym facetem i robi to co słuszne. Dean jednak nie oddał mu tytułu, lecz podarował mu nagrodę za udział The Miza. The Miz przyznał, że Dean jest jednym z najzabawniejszych facetów po czym go zaatakował. W pewnym momencie przytrzymał Deana by Maryse mogła go spoliczkować. Deana jednak uchylił się i Maryse trafiła swojego męża, który otrzymał Dirty Deeds od Deana. Dean wręczył Maryse nagrodę, którą ta rzuciła o ring.

Zobaczyliśmy promo reklamujące dzisiejszy pojedynek pomiędzy Nikki Bellą i Natalyą.

Kiedy Nikki szła korytarzem to została zaatakowana przez Natalye, która najwyraźniej uszkodziła nogę Nikki. Natalya powiedziała do Nikki, że widzą się w ringu i odeszła.

Na arenie zadowolona Natalya czekała w ringu na Nikki, która przez chwilę się nie pojawiała. Po chwili pojawiła się i z furią rzuciła się na Natalye. Biły się w ringu i obok niego, a sędziowie próbowali je rozdzielić. Pod koniec Natalya zaatakowała po raz kolejny nogę Nikki i umieściła ją w Sharpshooterze.

https://dailymotion.com/video/x582r4b

Becky Lynch oglądała z Danielem Bryanem jej zeszłotygodniowy pojedynek, w którym jak się okazało pokonała Alexe Bliss. Becky nie ma pojęcia kim jest La Luchadora, ale nie zgadza się z Danielem, że jest to Eva Marie ponieważ jej zdaniem, Eva jest zbyt próżna by nosić maskę. Przyszła Alexa Bliss, która chciała powstrzymać Becky przed błaganiem Daniela o walkę z jej tytułem na szali tylko przez jakieś zamieszanie. Tydzień temu ona chciała się dowiedzieć kim jest ja La Luchadora więc przebrała się, zdobyła jej zaufanie i zanim poznała prawdę to Becky wszystko zniszczyła. Becky powiedziała, że Maryl Streep nie ma nic do Alexy. Daniel uspokoił panie i chociaż nie wie kim jest La Luchadora to wie, że Alexa przegrała z Becky więc za tydzień będzie broniła swojego tytułu w walce z Becky. Aby zapobiec interwencją La Luchadory, panie zmierzą się w Steel Cage Matchu. Becky się uciszyła, a Alexa się tylko wkurzyła i odeszła.

Carmella i James Ellsworth pojawili się na arenie. W ringu czekała już jej dzisiejsza rywalka – CJ Lunde, znana również jako Thunderkitty. Podczas walki James podciął CJ co pomogło Carmelli przejąć kontrolę na jakiś czas. Pod koniec walki James powstrzymał CJ przed wejściem do ringu co pozwoliło Carmelli zebrać szybko siły i zapiąć Code of Silence kiedy CJ była znowu w ringu. Carmella i James świętowali kolejne zwycięstwo księżniczki Staten Island.

Później za kulisami uradowana Carmella nazwała Jamesa najlepszym amuletem na szczęście oraz, że ma dla niego niespodziankę. James powiedział, że czekał na to przez 32 lata i przygotował się do pocałunku. Carmelli jednak nie o to chodziło i powiedziała, że dobre rzeczy spotykają cierpliwe osoby. Jej niespodzianką są zakupy w przyszłym tygodniu.

https://dailymotion.com/video/x582rb5

Na SmackDown Fallout Natalya skomentowała swoje czyny. Powiedziała, że Nikki posmakowała swojej własnej trucizny. Nikki nie lubi nieczystych zagrań, ale Natalya ma ich więcej. Nazywa Nikki egoistką i kontrolującym szczeniakiem. Ma zamiar uciszyć ją na zawsze.

Na Talking Smack pojawiły się Alexa i Becky. Mistrzyni nie jest zła z powodu, że musi bronić swojego tytułu. Jest zła ponieważ wiedziała, że Becky znowu w jakiś sposób dostanie kolejną szansę na walkę o pas. Czy Becky zna definicje szaleństwa? Robienie tych samych rzeczy w kółko i w kółko i spodziewanie się innych rezultatów. Według Becky definicją szaleństwa jest to co dzieje się w głowie Alexy. Dostała walkę ponieważ pokonała Alexe. Według mistrzyni, Becky dostała swoją walkę ponieważ chciała dowiedzieć się kim jest La Luchadora. Rozumie, że chcę odzyskać swój tytuł. Była pierwszą mistrzynią na SmackDown, ale ona jest najmądrzejszą ponieważ La Luchadora była wymysłem Becky, a kiedy jej plan spalił na panewce to próbuje odgrywać ofiarę. Becky przyznała jej rację i nie zdziwiło jej kiedy Alexa to skopiowała tak samo jak styl Harley Quinn i swój charakter z bohaterek filmu „Wredne dziewczyny” Alexa nie wie kim jest La Luchadora i nie wiedziała, że pojawi się podczas ich ostatniej walki o pas. Podczas walki, w której Becky prawie złamała jej rękę i dalej jej o to nie przeprosiła, a nikt się nią nie zajął. Nikt jej nie życzył szybkiego powrotu do zdrowia. Czuje się teraz strasznie.

Becky skomentowała swój pierwszy Steel Cage Match mówiąc, że nigdy nie brała w takiej walce udziału, ale po raz kolejny udowodni, że jest najlepszą zawodniczką WWE i lepsza kobieta wygra. Alexa nie wygra ponieważ nie można pokonać najlepszej. Nikt w tej organizacji nie musiał przeskoczyć przeszkód, które ona musiała pokonać. Została wybrana jako pierwsza do dywizji kobiet na SmackDown w WWE Draft ponieważ jest najlepsza i to ciągle udowadnia. Alexa przypomina jej TLC kiedy pokonała Becky bez niczyjej pomocy. Lynch wypomina jej jak dźgnęła jej w oko i wspomina, że Alexa nigdy jej nie pokonała w uczciwy sposób. Według mistrzyni nie ma czegoś takiego jak uczciwa walka. Ona jest walczącą mistrzynią, a ona jest gotowa by zrobić cokolwiek by wygrać. Becky zmiażdży Alexe w klatce i złamie jej rękę na szczycie tej klatki. Alexa zakończyła 2016 jako mistrzyni i planuje tak samo zakończyć 2017 tak samo. Becky poradziła jej by trzymała ten tytuł blisko siebie. Niech się z nim myje, niech siedzi z nim na kiblu oraz niech go wypoleruje ponieważ za tydzień jej go odda. Alexa powiedziała, że da Becky tydzień na wymyślenie kolejnej wymówki dlaczego przegrała.

https://dailymotion.com/video/x582ry7