Cedric próbuje zakończyć klątwę Alicii Fox.

Na początku show puścili show opowiadający historie trójkąta miłosnego, który ostatnio obserwowaliśmy.

Cedric Alexander i Alicia Fox pojawili się potem na arenie. Po chwili pojawił się Noam Dar z mikrofonem. Spytał się Alicii czyim pomysłem był ten truskawkowy błyszczyk. Jeśli myślała, że ten mały całus go odstraszy to niech spyta się wszystkich kobiet dlaczego nazywają go The Scottish Supernova. Po tym jak pokona dzisiaj jej chłopaka to może jej to sam zaprezentuje.

Podczas ich pojedynku Noam miażdżył rękę Cedrica przy stalowych schodach co martwiło Alicie, która w pewnym momencie stanęła przed Noamem by powstrzymać go od nieuczciwego ataku na jej chłopaku. To pozwoliło Cedricowi wykonać Baseball Slide z zaskoczenia, ale po tym miał do swojej dziewczyny pretensje, że znowu się wcina w jego pojedynku bo przecież obiecała tego więcej nie robić.

Jednak pod koniec walki kiedy Cedric chciał wykonać Diving Moonsault z narożnika, Alicia pociągnęła Noama za kostkę i odsunęła go przez co Cedric spudłował. Alicia potem zachowywała się tak jakby pomylili jej się faceci. Wkrótce po tym Noam wygrał po czym chciał dostać zwycięskiego całusa od Alicii. Zamiast tego został spoliczkowany, a Alicia chciała się wytłumaczyć Cedricowi, lecz ten nie chciał jej słuchać.

Alicia kontynuowała swoje tłumaczenie za kulisami, ale Cedric był wściekły i nie chciał słuchać. Alicia chcę być z Cedriciem i nie chodzi tutaj tylko o biznes. Cedrica zastanawiał się dlaczego więc pomogła Noam’owi wygrać. Uważa, że jest słodki? O ile mu wiadomo to on z nią kończy. Może sobie wziąć tego zboczeńca i policzkować go ile tylko chcę. Oboje na siebie zasługują. Cedric odszedł zostawiając roztrzęsioną Alicie, która po chwili wybuchnęła i zaczęła krzyczeć, że z nią nikt się nie rozdaje i błagała, aby Cedric powrócił.

https://dailymotion.com/video/x582s4j

Reklamy