Obecne plany na storyline Renee Young, Maryse i ich mężczyzn nie zawierają debiutu Renee w ringu. Przy okazji to Maryse musi zapłacić 5 tysięcy dolarów za to, że na zeszłym SmackDown spoliczkowała Renee.

Pod tym linkiem znajdziecie kanał na YouTub’ie zawodniczki TNA – Allie.

WWE zaczęło ostatnio umieszczać swoje mistrzynie, Alexe Bliss i Charlotte Flair w pierwszej klasie.

Jak wiadomo Bayley została na Raw nową pretendentką oraz wzięła udział w scenie ze Stephanie McMahon. Podobno ma to być początek wielkiego storylinu, który będzie podobny do storylinu Daniela Bryana w drodze do WrestleManii 30, gdzie zgarnął największe zwycięstwo w swojej karierze. W tym storylinie, Stephanie i Triple H próbowali zrobić wszystko by Daniel nie wygrał mistrzostwa. WWE planuje by Bayley wygrała Raw Women’s Title na WrestleManii 33 co oznacza, że nie wygra tytułu na gali Royal Rumble.

Thea Trinidad była ostatnio za kulisami Raw.

Jak przedtem pisałem Mickie James ma okazać się być La Luchadorą i prowadzić feud z Becky Lynch jako heel. Plany na ich feud zawierają podobno walkę na WrestleManii 33.

Podobno Alicia Fox została wdzielona w storyline z Noamem Darem i Cedriciem Alexandrem ponieważ Vince McMahon uwielbia jak Dar wymawia nazwisko Alicii. Przez jego Szkocki akcent brzmi jakby mówił „Alicia Fucks”, a Vince’owi podoba się fakt, że ktoś może przekląć  na jego show i nie będzie to ocenzurowane.

Poniżej możecie zobaczyć pożegnanie Kimber Lee dla fanów Beyond Wrestling. Opowiadała swoją historię jak dostała szansę by być na równi z mężczyznami wewnątrz ringu oraz jak wszyscy w nią wierzyli. Trudno będzie jej opuścić jej dom, ale ma nadzieje, że zobaczy się z fanami na innej scenie.

Poniżej możecie obejrzeć jak Nikki Bella parodiuje Carmelle w jednym ze swoich filmików na jej kanale na YouTube.

Anthem Sports & Entertainment oficjalnie stało się nowymi właścicielami TNA, a Dixie Carter nie jest już prezydentem organizacji. Zamiast tego ma bardzo małe udziały w firmie i zajęła rolę doradcy.

Na gali WCPW KirbyMania, Ivelisse pokonała Lane Austin dzięki czemu stała się nową pretendentką do WCPW Women’s Championship. Ivelisse zmierzy się z Nixon Newell w walce o tytuł na gali Lights Out.

Turniej kobiet WWE został podobno przesunięty z powodu turnieju WWE w Wielkiej Brytanii. Obecne plany mówią, że turniej kobiet odbędzie się gdzieś w maju.

Chodzą pogłoski, że Paige jest w ciąży z jej chłopakiem Alberto Del Rio. Plotki rozgłosił ich przyjaciel, który napisał to na Twitterze co już zostało usunięte. Nic oficjalnie nie jest potwierdzone.

Na Royal Rumble najprawdopodobniej zobaczymy walkę o SmackDown Women’s Championship pomiędzy Alexą Bliss i Becky Lynch.

Reklamy