W zeszłym miesiącu była TNA Knockouts Champion ODB pojawiła się ponownie w TNA po raz pierwszy od ponad dwóch lat na specjalnym odcinku Impact Wrestling – Total Nonstop Deletion. ODB okazała się być tajemniczą przeciwniczką Sienny w walce o miano pretendentki. Ostatecznie to Sienna zasłużyła na przyszłą walkę o pas Knockouts, ale czy zobaczymy ODB ponownie w TNA w najbliższym czasie?

ODB pojawiła się ostatnio w Interactive Wrestling Radio i odpowiedziała na to pytanie.

Och rany. Nigdy nie wiadomo. Mam sporo rzeczy na głowie. Nigdy nie mów nigdy. Właśnie powróciłam z Japonii więc dalej mam w sobie wrestling. Myślę, że chyba znowu spróbuje, zaabookuje więcej występów na scenach niezależnych.”

Jest to kolejna informacja o prawdopodobnym powrocie byłej mistrzyni do TNA. Ostatnio mówiono również o powrotach Angeliny Love i Brooke Tessmacher.

W tym samym wywiadzie ODB poruszyła również temat usunięcia zwrotu WWE Diva co uznała za bardzo słuszne jednak nie chciałaby, żeby zwrot TNA Knockout został usunięty ponieważ uważa go za dobry. Skomentowała również sukces wrestlingu kobiet w ostatnich latach i przypisuje go zawodniczkom TNA, a nie zawodniczkom NXT. Uważa, że to u nich kobiety postawiły poprzeczkę i pokazały inne, interesujące postacie, a WWE teraz znowu to u siebie wprowadza.

Chcielibyście zobaczyć ODB znowu w TNA? Zgadzacie się z jej opinią na temat TNA Knockouts?

Reklamy