W ostatnim czasie panie w WWE uczestniczyły w takich walkach jak Falls Count Anywhere Match, Steel Cage Match czy Tables Match co kilka lat temu było niewyobrażalne. Jednak dalej jest kilka pojedynków, w których zawodniczki z WWE nie miały przyjemności zaistnieć.

Sama Raw Women’s Champion Charlotte Flair wyraziła ostatnio chęć zobaczenia Money In The Bank Ladder Matchu z paniami jednak jej przyszła rywalka na Royal Rumble nie jest do końca pewna jeśli chodzi o pomysł Royal Rumble Matchu kobiet. Podczas wywiadu z Montgomery Advertiser pretendentka do Raw Women’s Championship Bayley powiedziała:

Prawdę mówiąc to uważam, że potrzebujemy więcej dziewczyn do zrobienia czegoś takiego ponieważ panowie mają 30 zawodników. Nie mamy za dużo zawodniczek. Nawet gdyby się połączyło Raw i SmackDown, nie sądzę, że uzbieraliśmy nawet 20 dziewczyn. Jeśli potrzebowalibyśmy więcej dziewczyn, może tych z NXT, byłoby naprawdę fajnie i pewnie byłoby to super zabawa. Ale teraz skupiam się na wygranie Raw Women’s Championship więc może zaczekamy na Royal Rumble Match kobiet.”

Całego wywiadu znajdziecie pod tym linkiem.

Zgadzacie się z Bayley? Myślicie, że Royal Rumble Match kobiet to dobry pomysł?

Reklamy