Nowy rok, stare problemy.

Najpierw na Impact Wrestling zobaczyliśmy Marie Kanellis-Bennett, która przywitała wszystkich w jej świętym miejscu. Określa siebie mianem pierwszej damy profesjonalnego wrestlingu oraz wierzy w The Miracle, ale czy fani wierzą? Przyszedł jej mąż – Mike Bennett, który zawalczył z Moose’m o jego Grand Slam Championship. Maria towarzyszyła swojemu mężowi w pojedynku, którego jednak nie wygrał.

Następnie zobaczyliśmy Reby Sky, która na fortepianie grała muzykę wejściową braci Hardy. Ci wzięli udział w segmencie Fact of Life.

Mistrzyni Knockouts Rosemary towarzyszyła reszcie Decay w walce z The Helm Dynasty. Podczas pojedynku Rosemary splunęła Shane’owi Helms’owi zieloną substancją w twarz. Abyss wkrótce wygrał walkę dla swojej drużyny. Po pojedynku pojawiło się DCC, które zaatakowało Decay.

Maria pokazywała swojej asystentce Allie część jej zwycięstwa nad Laurel Van Ness. Skoro Allie uważa, że świetnie jej poszło oraz uważa siebie za zawodniczkę to niech się przyszykuje i spotka się z nią ringu bo ma dla niej coś specjalnego.

W ringu było The Lady Squad – Maria Kanellis-Bennett, Sienna i Laurel Van Ness. Maria przywitała wszystkich w nowym roku i wspominała swój i swojego męża zeszłoroczny debiut. To oni ocalili TNA i nie może się doczekać na ich osiągnięcia w tym roku. Jednak ma jeden, mały, wrzeszczący problem. Ten problem nazywa się Allie, która ma sprowadzić swoją głupią dupę do ringu. Allie zrobiła co jej kazano, a Maria zaczęła przedrzeźniać fanów krzyczących imię Allie. Maria jest zdziwiona, że Allie ma w sobie tyle odwagi, że wkroczyła do ringu. Zainspirowało ją to. Tak naprawdę to nic w Allie jej nie inspiruje ponieważ jedyne co Allie robiła to pieprzyła jej życie. Była liderką dywizji oraz najświetniejszą mistrzynią co Allie zepsuła. Wie jaki jest plan Allie, ale ona widzi w nim dwa problemy. Ona jest od Allie mądrzejsza oraz Allie dla niej pracuje. Jeśli Allie chcę walczyć to sprowadziła tutaj sędziego, a Sienna jest gotowa. Chyba, że Allie zbyt wystraszona lub słaba. Allie krzyknęła jej, że jest gotowa i pora zaczynać.

Rozpoczął się pojedynek pomiędzy Allie i Sienną, który komentowała Madison Rayne. Podczas pojedynku pojawił się dopingujący Allie, Braxton Sutter, który jest jej trenerem. Laurel jednak szybko się do niego przybliżyła i w pewnym momencie zaczęła z nim flirtować co rozproszyło Allie. Sienna potem ją powaliła mocnym ciosem jednak nie udało się jej wygrać. Po jakimś czasie Laurel znowu rzuciła się z łapami na Braxtona co znowu rozproszyło Allie, który chwilę później otrzymała The Silencer i przegrała pojedynek.

Po walce Braxton chciał sprawdzić co z Allie, ale The Lady Squad kazało mu się odsunąć i zabrało go ze sobą. A właściwie to Laurel go ze sobą zabrała.

Reklamy