Sexy Star i Mariposa rozdrapują stare rany.

Najpierw w zeszłotygodniowym odcinku zobaczyliśmy Catrine. Mil Muertes, któremu towarzyszyła przegrał walkę z Jeremiah’ą Crane’m z powodu interwencji Prince’a Pumy. Sędzia nie widział Pumy ponieważ Catrina próbowała mu wytłumaczyć co się dzieje. Po walce Puma kontynuował swój atak.

Sexy Star spotkała się z jakimś wielkim fanem Johnny’ego Mundo. Jego zdaniem, nie powinna się czuć źle z powodu tylu przegranych walk z Mundo skoro on jest najlepszy. Miał dla niej przesyłkę, którą znalazł w kateringu dla niej. Nie wie od kogo, ale przypuszcza, że jest to jakiś cichy wielbiciel albo fan. Pamięta jak wysyłał Johnny’emu listy, ale nigdy nie dostał odpowiedzi. Mężczyzna odszedł, a Sexy otwarła paczkę i w środku znalazła kolejnego sztucznego pająka. Pierwsze się wystraszyła, a potem rzuciła paczką ze zdenerwowania.

Następnie The Beautiful Brenda i Famous B próbowali przekonać Texano by został ich nowym klientem. Ma wszystkie narzędzia by zostać gwiazdą, ale brakuje mu sławy. Fani go dopingują, ale nie są zainwestowani w jego postać. Problemem jest jego wizerunek co idzie naprawić. Wspólnie mogą dotrzeć do sławy i do sukcesu. Może i się narzucają, ale chcą by to przemyślał. Texano nie spodobał się ten pomysł na początku.

Zdenerwowana Sexy wparowała do biura Daria Cueto, gdzie zażądała walki z Mariposą. Nie chciała kolejnego No Mas Matchu, ale zwyczajnej bójki. Dario się zgodził i dał Sexy jej walkę z Mariposą na następnym show.

Cały siedemnasty odcinek możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Na odcinku w tym tygodniu ponownie jako pierwszą zobaczyliśmy Catrine. Mil Muertes zastanawiał się jakim cudem Prince Puma jeszcze żyje. Catrina tłumaczy mu, że jest to wina Vampiro, który bawi się czarną magią. Jeśli Mil chcę Pumy to musi najpierw zająć się Vampiro. Catrina zniknęła, a potem pojawiła się w innej części budynku i napotkała Crane’a, który chwalił się swoim zwycięstwem nad ukochanym Catriny. Ta jednak oznajmia mu, że to nie Mila kocha, lecz kogoś innego.

Sexy Star dostała swój pojedynek i zawalczyła z Mariposą, która przegrała po otrzymaniu Double Foot Stomp z narożnika.

Po pojedynku pojawił się brat Mariposy, Mary The Moth Martinez, który najpierw pomógł siostrze powstać, a potem wykonał na niej Chokeslam ku zdziwieniu fanów.

Plemie Kobry Moon zmierzyło się z The Rabbit Tribe w sześcioosobowym pojedynku. Kobra pojawiła się z łańcuchem, na którym trzymała Drago. Kobra miała wziąć udział w pojedynku, lecz rozkazała Drago zająć jej miejsce i walczyć za nią.

Kobra interweniowała w pojedynku i udusiła Paula swoim łańcuchem. Zwycięskie przypięcie dla plemienia zyskał Drago. Po pojedynku Kobrze spokojnie udało się złapać Drago na swój łańcuch. Jednak wtedy przybyli Aerostar oraz Fenix i zaatakowali członków plemienia Kobry, która w tym czasie trzymała Drago na swoim łańcuchu. Kobra była zmuszona puścić łańcuch ponieważ jej członkowie zostali pokonani. Drago jednak na początku nie wiedział kim Fenix i Aerostar są, a potem uścisnął ich dłonie.

Sexy poszła do swojego kolegi The Macka, który podobnie jak Sexy chciał udowodnić sobie, że potrafi pokonać Johnny’ego Mundo w pojedynkę. Sexy z trudem się zgodziła.

Po tym jak Mundo pokonał The Macka i z resztą Worldwide Underground go zaatakowali, pojawił się Mil Muertes w towarzystwie Catriny. Worldwide Underground szybko wzięło nogi za pas, a Mil powoli zmierzał w stronę ringu. Jednak zamiast atakować Johnny’ego, rzucił się na Vampiro. Po kilku chwilach na pomóc przyszedł Prince Puma, lecz Vampiro kazał mu się nie ruszać zanim Mil ostatecznie go wykończył.

https://dailymotion.com/video/x57ggsr

Reklamy