Historia tajemniczej La Luchdory trwa dalej.

SmackDown rozpoczęli Maryse i The Miz, który dzisiaj w main evencie zawalczy z Deanem Ambrosem o Intercontinental Championship. The Miz nazywa siebie i swoją żonę najpotężniejszą parą i powodem dlaczego oglądalność jest taka wysoka. Dlatego ma tylko jedno postanowienie noworoczne – chcę więcej przebaczać ludziom. Dziwnym zbiegiem rzeczy zdarzyło się tak, że ktoś jest mu winny przeprosiny więc byłoby miło gdyby ona tu przyszła i to zrobiła. Ta osoba jednak nie przyszła. The Miz zatrzymuje show dopóki nie dostanie swoich przeprosin i jest to wina Renee Young, która dwa tygodnie temu go nieetycznie spoliczkowała oraz jak tydzień temu Renee go podpuściła i pozwoliła Deanowi go zaatakować. Pozwoliła by jej życie prywatne wmieszało się w życie profesjonalne i nagle jej chłopak Dean ma dzisiaj walkę o jego pas. Dobrze jest być koleżanką Daniela Bryana, z którym się prowadzi Talking Smack. Jakim cudem Renee może spać w nocy skoro poświęciła swoją karierę dla niecnych uczynków z Deanem? W końcu ktoś przyszedł, ale nie była to Renee tylko zdenerwowany Dean. Kiedy wszedł do ringu to Miz szybko przeszedł za drugą stronę lin. Maryse stanęła przed Deanem by ochronić męża i spoliczkowała chłopaka Renee. The Miz po chwili odszedł, a Maryse go dogoniła. Dean wziął mikrofon i uznał, że najtrudniejsza część jego wieczoru jest już za nim ponieważ Maryse bije mocniej niż jej mąż.

Następnie zobaczyliśmy jak James Ellsworth podszedł do Carmelli, która przygotowywała się do swojej dzisiejszej walki. James podziękował Carmelli za miłe słowa na zeszłym SmackDown i życzył jej powodzenia. Powiedział to jednak z wielkim trudem i ledwo udało mu się skleić poprawnie zdania. James chciał odejść, ale wrócił i dał Carmelli jego koszulkę, którą zdjął. Carmella nie była zachwycona z prezentu, ale po chwili zaczęła mu strasznie dziękować. Zaproponowała mu żeby towarzyszył jej dzisiaj do ringu ponieważ przyda jej się trochę więcej F.A.B.U.L.O.U.S. James znowu ledwo zdołała coś powiedzieć i razem odeszli trzymając się za ręce.

Następnie zobaczyliśmy pojedynek pomiędzy Becky Lynch i La Luchadorą. Podczas pojedynku Luchadora wślizgnęła się pod ring i po chwili wyszła spod niego, ale z innej strony przez co Lynch jej nie widziała. Luchadora powaliła rywalkę i weszła na szczyt narożnika skąd wykonała Sparkle Splash niczym Alexa Bliss. Jednak spudłowała, a Becky zapięła Dis-Arm-Her i wygrała.

Po walce Becky ściągnęła Luchadorze maskę i okazała się nią być Alexa Bliss. Niespodziewanie druga La Luchadora wyszła spod ringu i obie rzuciły się na Becky, na której Alexa na koniec wykonała swoje DDT. Alexa i La Luchadora razem odeszły.

https://dailymotion.com/video/x57aqnb

Następnie zobaczyliśmy scene z Renee Young i ze zdenerwowaną Maryse, która spoliczkowała Renee w imieniu The Miza. Ich zdaniem, Renee sobie na to zasłużyła i niech lepiej nigdy nie spróbuje spoliczkować The Miza.

James Ellsworth towarzyszył The Princess of Staten Island w jej pojedynku z zawodniczką NXT Aliyah’ą. Pod koniec walki James złapał stojącą na drugiej linie Aliyah’e co ją rozproszyło. Dzięki temu Carmella wymierzyła mocnego Super Kicka w twarz po czym zapięła Code of Silence i wygrała pojedynek.

Uradowana Carmella rzuciła się szczęśliwa na Jamesa i razem świętowali.

Następnie zobaczyliśmy jak Nikki Bella mówi Natalii kilka słów prosto w twarz. Nikki jest świadoma pogardy jaką Natalya ją darzy, ale ona nie czuje tego samego w stosunku do Natalii co ironicznie ta uznała za bardzo szlachetne. Jednak Nikki współczuje Natalii. Nie chodzi tutaj o jej wygląd, Total Bellas czy jej ukochanego, ale o ciężką pracę jakiej ona i Brie dokonały by ich nazwisko coś znaczyło. Jednak Natalya istnieje dzięki dziedzictwa swojej rodziny. Natalya temu zaprzecza i broni się mówiąc, że nic nie dostała od swojej rodziny. Nikki zaczyna zadawać jej kilka pytań. Kiedy słyszą jej muzykę to myślą o niej, a nie o The Hart Foundation? Kiedy zapina Sharpshootra to dopingują nią, a nie jej wspaniałego wujka? Dwa tygodnie temu Natalya nazwała Nikki niczym, ale jedyne co ona pokazała to tylko to, że jest niczym w rodzinie Hartów. Natalya się spodziewała takiej odpowiedzi. Nazywa ją chorą i samolubną. Nikki ma gdzieś uczucia innych. Pewnie planowała to przez kilka tygodni. W końcu wszyscy widzieli post jej wujka na Twitterze, który nazwał Nikki jedną ze swoich ulubienic i podziwia jej pracę. Natalya nawet nie chce wiedzieć co Nikki zrobiła jej wujkowi żeby wysłał taką wiadomość. Natalya nazywa siebie lepszą od Breta Harta i nikt nie jest tak pracowity czy zdeterminowany jak ona. Wszystko co Nikki dostała jest dzięki jej wdziękom i seksapilowi. Nikki jest piękna, ale piękno jest ulotne. Kiedy piękno Nikki przeminie to John ją opuści i wtedy Nikki umrze w samotności. Nattie zrobiła znak You can’t see me po czym została znokautowana przez zdenerwowaną Nikki.

Na koniec zobaczyliśmy Maryse podczas walki o Intercontinental Championship. Podczas pojedynku Maryse kilkukrotnie rozpraszała Deana by pomóc jej mężowi wygrać. Za którymś razem spoliczkowała Deana za co została wyrzucona przez sędziego za namową Deana. Bez żony u boku, The Miz przegrał pojedynek oraz swoje mistrzostwo.

https://dailymotion.com/video/x57aqnc

Alexa Bliss i La Luchadora pojawiły się na SmackDown Fallout. La Luchadora jednak szybko odeszła, a Alexa zajęła się mówieniem. Becky próbowała wyciąć jej dowcip z postacią La Luchadory, ale to ona jest zawsze dwa kroki do przodu.

Na Talking Smack pojawili się James i Carmella, która uważa Jamesa za zabawnego i uroczego. Najpierw jednak James przeprosił Aliyah’e za to co zrobił, ale Carmelli się to podobało i poradziła mu by nie przepraszał. Uważała to za urocze oraz za nic złego. Daniel uważał jednak to za coś złego. Carmella nie chciała się jednak wdawać szczegóły ich znajomości. James nosi jej bagaże i zakupy oraz zachowuje się jak prawdziwy gentelman. Uważa jego koszulkę za bajeczną i nazywa go Jimmy z czym James nie ma problemu. Renee pożyczyła im najlepszego w tym co się cokolwiek wydarzy pomiędzy nimi co Carmelli się nie spodobało i wkrótce razem odeszli.

The Miz potem oskarżał Renee i Daniela o swoją przegraną. Daniel przy okazji poinformował The Miza o grzywnie, którą on i jego żona będzie musiała zapłacić. The Miz zastanawiał się dlaczego walka nie zakończyła się poprzez dyskwalifikację i dlaczego Dean namówił po prostu sędziego na zmianę wyniku pojedynku. To nie jego wina, że jego żona tak zareagowała kiedy ktoś go brutalnie atakował. Sfrustrowany The Miz odszedł.

https://dailymotion.com/video/x57au6e

Reklamy