Angelina Love powraca do TNA?

Dzisiaj TNA rozpoczyna swoje pierwsze nagrania w tym roku. Mają one trwać do 10 stycznia i TNA planuje nagrać swoje gale Impact Wrestling aż do marca. Odbędą się również gale TNA One Night Only w tym jedna na żywo 6 stycznia.

Chodzą pogłoski na temat powrotu byłej TNA Knockouts Champion Angeliny Love do organizacji. Love ostatni raz pojawiła się w TNA w styczniu 2016 roku kiedy to nie mogła zawalczyć przeciwko The Dollhouse z powodu kontuzji. Prawdziwym powodem przerwy od ringu była ciąża. W marcu 2016 Angelina urodziła syna, którego ojcem jest również zawodnik TNA – Davey Richards.

Jej kontrakt z TNA wygasł podczas gdy była na urlopie macierzyńskim. Od połowy czerwca Angelina znowu walczy. Sama zawodniczka napisała na Twitterze, że jest podekscytowana na następne dwa tygodnie ponieważ będzie bardzo zajęta. Jak wcześniej pisałem sama Angelina wyraziła jakiś czas temu chęć wzięcia udziału w turnieju kobiet WWE.

Podobno na nagraniach TNA ma również pojawić się Deonna Purrazzo, która już kilkukrotnie walczyła dla TNA na ich galach One Night Only.

Chcielibyście żeby Angelina powróciła do TNA?

Reklamy

One thought on “Angelina Love powraca do TNA?

  1. Ja jestem za! czy to w WWE czy TNA, swoją drogą ciekawe, że Deonna raz tu, raz tam dostaje szanse na promocję. Oczywiście jest to plus!

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s