Mała myszka pokonuje wielkiego kota.

Najpierw na Raw zobaczyliśmy Stephanie McMahon, która przerwała kłótnię Micka Foleya, Kevina Owensa i Chrisa Jericho w ringu. Jej zdaniem Mick miał pewne prawo dać Romanowi kolejną szansę i umieścić Chrisa w klatce nad ringiem chociaż wielka szkoda, że z nią tego nie skonsultował. Mick wypomniał jej nie skonsultowanie z nim Last Man Standing Matchu na co Stephanie odpowiedziała, że Mick miał wtedy wolne z okazji okresu świątecznego. Stephanie stworzyła pojedynek pomiędzy Reignsem i Jericho o United States Championship na ten odcinek Raw. Jeśli Roman zostanie odliczony poza ringiem lub zdyskwalifikowany to przegra mistrzostwo. Chris i Kevin powiedzieli sobie kilka słów na uszko po czym Chris zaproponował, aby Seth Rollins nie miał prawa interweniować w walce. Stephanie miała ich wszystkich dosyć tak samo jak zwycięstwa SmackDown w wynikach oglądalności. Jeśli Kevin nie chcę by Seth był przy ringu to dzisiaj z nim zawalczy i przegrany zawodnik nie będzie mógł stać przy ringu. Jericho niech lepiej przygotuje się na swoją walkę w szatni, a Kevin lepiej żeby już był gotowy bo jego pojedynek odbędzie się w tej chwili.

https://dailymotion.com/video/x5778na

 

Bayley poszła skonfrontować Stephanie w jej biurze i spytać się jej dlaczego zgodziła się, aby Dana Brooke była specjalnym sędzią w jej rewanżu z Charlotte. Stephanie zasłania się prawnikami Charlotte, którzy nie dali jej zbyt dużej szansy na zrobienie czegokolwiek innego. Skoro już mówią to Stephanie nigdy nie chciała Bayley na Raw. Mick o nią walczył i nazywał ją przyszłą twarzą dywizji, ale ona tego nie widzi. Charlotte w odróżnieniu ma dziedzictwo, ma władze, jest królową PPV i jest wielką gwiazdą, a Bayley jest taka jak wszyscy ludzie siedzący na widowni – zwyczajni. Ona jest po prostu Bayley. Stephanie chciała wrócić do swoich zajęć, ale Bayley zaczęła się bronić. Może i nie ma słynnego nazwiska i może i nie dorastała w tym biznesie jak Stephanie czy Charlotte. Długo jej zajęło by sobie to uświadomić, ale ona zasługuje na bycie w WWE i na Raw. Może nie jest wizerunkiem mistrzyni, który Stephanie by chciała, ale ona jest po prostu Bayley i jej to wystarczy. To z pewnością nie zatrzyma jej przed ziszczenia swoich marzeń. Prawie udało się zrobić ze Stephanie jej fankę i dlatego dostała szansę. Dzisiaj zawalczy w walce o miano pretendentki i zwyciężczyni zmierzy się z Charlotte na Royal Rumble. Stephanie odeszła, ale szybko wróciła i oznajmiła Bayley, że jej rywalką jest Nia Jax. Bayley odeszła, a Stephanie zaczęła śpiewać „Heeey we want some Bayley!”

Alicia Fox i Cedric Alexander szli korytarzem kiedy natknęli się na Noama Dara, który jest świadomy złych początków ich znajomości. Jest nowy rok i on jest nową osobą. Chcę wykorzystać tę okazję by przeprosić. Cedric uważa, że to Alicii należą się przeprosiny. Noam przyznał mu rację i przeprosił Alicie po czym rzucił jej sprośny komplement i do niej mrugnął. Szybko uciekł, a Foxy musiała powstrzymać Cedrica by nie rzucił się na Noama.

Alicia następnie towarzyszyła swojemu chłopakowi podczas jego pojedynku. Jego rywalem był Drew Gulak, a był z nim Tony Nese.

Pod koniec walki Nese wskoczył na krawędź ringu by rozproszyć Cedrica. Alicia szybko złapała go za kostkę i zrzuciła go na podłogę. To wszystko rozproszyło Cedrica, który otrzymał Roll Up i przegrał pojedynek.

https://dailymotion.com/video/x5778tt

 

Następnie pokazano nowe promo Emmy, która powiedziała, że byliśmy bardzo grzeczni i czekaliśmy tak długo. Obiecuje nam, że całe czekanie będzie tego warte.

Następnie zobaczyliśmy Lane, która towarzyszyła swojemu mężowi i jego partnerowi w Handicap Matchu. Jego rywalem był Big Cass, który pojawił się z kontuzjowanym Enzo Amore. Rusev i Jinder Mahal wygrali pojedynek.

Na koniec Raw Women’s Champion Charlotte Flair zasiadła przy stole komentatorskim podczas pojedynku, który miał wyłonić jej przyszłą przeciwniczkę. Do ringu wkroczyły Bayley i Nia Jax.

Jax dominowała podczas pojedynku, ale pod koniec walki weszła na narożnik i wtedy rozbrzmiała muzyka Sashy Banks co rozproszyło Nia’ie, która otrzymała Bayley-To-Belly i przegrała walkę. Bayley stała się nową pretendentką.

https://dailymotion.com/video/x5779xh

 

Na Raw Fallout ponownie pojawiła się Lana kiedy Rusev i Jinder mówili o tym jak Enzo nie jest żadnym dodatkiem dla jego drużyny. Ich zdaniem Enzo nigdy nie powinien walczyć bo jest słaby. Rusev i Jinder rzecz jasna są lepsi. Lana potem przeliterowała C-R-U-S-H-E-D i dokładnie taki będzie Big Cass kiedy z nim skończą.

Reklamy