Od momentu swojej pierwszej walki na NXT TakeOver: Respect, Asuka była niepokonana. Wszyscy wiedzieli, że to tylko kwestia czasu gdy zdobędzie NXT Women’s Championship.

Na NXT TakeOver: Dallas, Asuka pokonała panującą wtedy mistrzynię Bayley i wygrała swoje pierwsze mistrzostwo w WWE. Od tamtego momentu Asuka zmierzyła się z takimi zawodniczkami jak Nia Jax, Mickie James czy Bayley, lecz żadna nie była w stanie odebrać jej mistrzostwa i zapewnić jej pierwszą porażkę w NXT.

Z dniem dzisiejszym Asuka oficjalnie stała się najdłużej panującą NXT Women’s Champion w historii zrzucając tym samym pierwszą mistrzynię Paige ze szczytu listy.

Paige zdobyła tytuł na odcinku NXT 24 lipca 2013 i jej panowanie jest liczone do 24 kwietnia kiedy to oddała NXT Womens Title JBL’owi z powodu jej debiutu na głównym rosterze. Anty Diva panowała przez 274 dni, a Asuka już pobiła jej rekord, który co dzień rośnie.

Gratulacje dla Asuki! Kto według Was odbierze tytuł Asuce? Cieszycie się z jej osiągnięcia czy wolelibyście gdyby Paige zatrzymała ten rekord?

Reklamy