WWE podobno planuje zmienić Sashe Banks w heela po jej feudzie z Nia’ią Jax. Panie mają ze sobą zawalczyć albo na Royal Rumble albo na gali Fastlane. Jak wcześniej pisałem, Sasha ma wziąć udział w jakiejś wielkiej walce na WrestleManii i bardzo prawdopodobne jest, że będzie pracowała w niej już jako heel.

Ostatnio kiedy WWE SmackDown było w Pittsburghu, Mickie James podobno była za kulisami by przejść wszystkie medyczne testy co oznacza, że jej powrót na główny roster jest coraz bliżej. Jak wcześniej pisałem, Mickie ma powrócić na SmackDown gdzieś w styczniu.

Na gali Royal Rumble oprócz pojedynku Jax z Banks najprawdopodobniej zobaczymy walkę o Raw Women’s Title pomiędzy Bayley i Charlotte Flair oraz walkę pomiędzy Natalyą i Nikki Bellą.

Wiele osób zastanawiało się czy Lilian Garcia znowu pracuje w WWE po jej występie na Tribute To The Troops. Garcia ogłosiła swoje odejście z sierpniu, ale WWE nie przesunęło jej profilu na WWE.com do sekcji Alumni. Zrobiono to dopiero jakieś dwa tygodnie temu co oznaczałoby, że Lilian oficjalnie nie jest już w WWE. Garcia odeszła z WWE by zająć się jej schorowanym ojcem, który zmarł 24 grudnia.

W filmiku poniżej możecie zobaczyć jak Alexa Bliss dostaje swoje własne tabliczki do SmackDown Women’s Championship.

Ostatnio na Twitterze Sasha Banks wyraziła chęci zdobycia kolejnego tytułu kobiet, lecz tym razem jak napisała ma nadzieje, że będzie ono niebieskie. Dużo osób zaczęło po tej wiadomości uważać, że The Boss chcę znaleźć się w rosterze SmackDown. Następny WWE Draft nie został jeszcze ogłoszony, ale ma odbyć się zapewne jakoś po WrestleManii.

Po ostatnim SmackDown wiele osób zastanawiało się kim jest La Luchadora. Pierwsze informacje wskazywały na Deonne Purrazzo, Mickie James lub Tamine. Podobno w zeszły wtorek pod maską La Luchadory była Deonna, ale to tylko dlatego, że Mickie nie mogła być na ostatnim SmackDown. Najprawdopodobniej to ona okaże się być La Luchadorą na samym końcu i rozpocznie feud z Becky Lynch, w którym Mickie będzie heelem.

Wiele osób również zastanawiało się o co chodzi z Alexy Bliss, której ręka w trakcie jej pojedynku z Becky wyglądała na uszkodzoną, a chwilę później znów wydawała się być w porządku. U naszej mistrzyni SmackDown występuje coś takiego jak hiermobilność stawów co oznacza, że może bezboleśnie przemieszczać swoje stawy poza ich normalny zakres ruchów. Little Miss Bliss nie jest kontuzjowana.

WWE podobno nie sprowadzi Paige z powrotem na trasę dopóki nie będzie gotowa znowu walczyć.

Podczas specjalnego odcinka Impact Wrestling Hardy New Year okazało się, że Reby Sky, która na Total Nonstop Deletion ogłosiła, że jest w ciąży spodziewa się kolejnego chłopca. Gratulacje dla Reby i Broken Matta Hardy’ego!

Zawodniczka z Wielkiej Brytanii Pollyanna wysłała ostatnio wiadomość na Twitterze, w której podziękowała światu wrestlingu za wspomnienia. Wiele osób uznało, że Pollyanna odchodzi z wrestlingu, lecz PROGRESS Wrestling wyjawiło na Twitterze, że Pollyanna robi sobie tylko przerwę.

Sasha Banks odpowiedziała ostatnio jednemu z fanów na Tumblrze, którzy narzekał na długość trwania jej feudu z Charlotte oraz na fakt, że inne kobiety nie dostają tylu szans. Sasha napisała do niego:

Nie jesteś szczęśliwy, że zainwestowali w naszych feud trwający 7 miesięcy? Podczas gdy wcześniej nie byłyśmy w stanie nawet dostać feudu trwającego dwa tygodnie z rzędu? Żegnam.”

Sami osądźcie czy Sasha ma rację czy nie.