Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.

Najpierw na SmackDown zobaczyliśmy Carmelle, która znowu opieprzyła Dashe za zadawanie nieodpowiednich pytań Jamesowi Ellsworthowi. Ona, w odróżnieniu od innych trolli, uważa Jamesa za atrakcyjnego w swój własny sposób. Carmella podała Jamesowi rękę i gdzieś z nim poszła.

Następnie zobaczyliśmy pojedynek o SmackDown Women’s Championship pomiędzy mistrzynią Alexą Bliss i pretendentką Becky Lynch.

https://dailymotion.com/video/x56j9gt

Pod koniec pojedynku puszczono muzykę La Luchadory, która przybiegła i wskoczyła na krawędź ringu. Becky chciała ją zaatakować, ale spudłowała i wtedy otrzymała Roll Up od mistrzyni. Becky odkopała. Kilka chwil później Alexa zachowywała się tak jakby podczas bycia w Dis-Arm-Her coś stało się z jej ręką. Sędzia skupił się na jej kontuzji, a wtedy La Luchadora ponownie wskoczyła na krawędź ringu. Lynch ponownie próbowała ją złapać, ale wtedy Luchadora wbiła jej głowę w stalową część narożnika, którą sama wcześniej odsłoniła. Alexa dodała DDT i obroniła swoje mistrzostwo.

Po pojedynku Alexa została zapytana w wywiadzie kim jest La Luchadora. Alexa zgaduje, że jest to Sasha Banks ponieważ La Luchadora wydają się być tego samego wzrostu. Według Dashy ta zawodniczka jest większa niż Sasha. Alexa się z nią zgodziła i uznała, że była to pewnie Nia Jax po czym odeszła.

Pokazano powtórkę z zeszłego tygodnia jak Renee Young spoliczkowała The Miza po tym jak usłyszała od niego parę nie miłych słów. Renee zapukała do pokoju The Miza by przeprowadzić z nim wywiad. Otwarła wkurzona Maryse, która ostrzegła Renee i poradziła jej by uciekała. The Miz uspokoił ją i kazał wrócić do pokoju. Spytał się Renee czy może przeprowadzi z nim wywiad i spyta się go jak to była zaatakować Deana na zeszłym tygodniu. Renee nic nie powiedziała, a The Miz kazał swoim ochroniarzom wyjść z kadru ponieważ jeden na niego chuchał. Renee w końcu spytała się jak zamierza kontynuować swój sukces w 2017 roku. The Miz zaczął mówić o swoich przyszłych sukcesach i nagle zauważył, że stoi za nim Dean Ambrose, który rzucił się na niego. Przybyła ochrona The Miza, ale nie wykonała swojej pracy najlepiej.

Na koniec usłyszeliśmy kilka słów od Nikki Belli, która nie wstydzi się kim jest. Im więcej sukcesu odnosisz, tym więcej ludzi cię nienawidzi. Została najdłużej panującą mistrzynią Div poprzez ciężką pracę oraz powróciła z kontuzji, która mogła zakończyć jej karierę w 10 miesięcy. Nie dokonała tych rzeczy z powodu jej wyglądu, ale z powodu jej determinacji. Nie wstydzi się bycia w dwóch reality show i co najważniejsze, jest bardzo zakochana w swoim mężczyźnie z marzeń. Co do Natalii to powie jej kilka rzeczy, ale prosto w twarz.

https://dailymotion.com/video/x56j9gu