Alicia próbuje wbić Noamowi trochę rozumu do głowy.

Najpierw na 205 Live zobaczyliśmy jak Cedric Alexander ze swoją dziewczyną Alicią Fox zmierzył się z Tonym Nesem. Z Tonym przyszedł Drew Gulak według, którego w tym niebezpiecznym biznesie nie ma miejsca dla kobiet. Powiedział to po swoim pojedynku z Cedriciem tydzień temu.

Pod koniec walki Cedrica i Tony’ego, doszło do kłótni pomiędzy Gulakiem i Fox. Drew rzucił nawet swoją marynarką po czym się przewrócił na podłogę i trzymał się za szczękę. W międzyczasie Alicii przypadkowo spadł but. Drew zaczął krzyczeć do sędziego, że Alicia go zaatakowała przez co sędzia kazał Alicii wrócić za kulisy. Fox z niechęcią odeszła nazywając Gulaka kłamcą. Całe zamieszanie rozproszyło Cedrica, który po chwili został znokautowany przez przeciwnika i przegrał pojedynek.

Zdenerwowana Alicia była za kulisami i po chwili podszedł do niej zadowolony Noam Dar, który ma dla niej świąteczny prezent z małym opóźnieniem. Noam wystawił nad ich głowami jemiołę, a jak zwyczaj mówi, pod jemiołą trzeba się pocałować. Noam był gotowy do pocałunku, ale zamiast tego został spoliczkowany. Po lekkim szoku spróbował kolejny razy i znowu został w twarz. Alicia odeszła, a zadowolony Noam pożyczył sobie samemu Wesołych Świąt.

https://dailymotion.com/video/x56j9t8