Raport 205 Live 27.12.2016

Alicia próbuje wbić Noamowi trochę rozumu do głowy.

Najpierw na 205 Live zobaczyliśmy jak Cedric Alexander ze swoją dziewczyną Alicią Fox zmierzył się z Tonym Nesem. Z Tonym przyszedł Drew Gulak według, którego w tym niebezpiecznym biznesie nie ma miejsca dla kobiet. Powiedział to po swoim pojedynku z Cedriciem tydzień temu.

Pod koniec walki Cedrica i Tony’ego, doszło do kłótni pomiędzy Gulakiem i Fox. Drew rzucił nawet swoją marynarką po czym się przewrócił na podłogę i trzymał się za szczękę. W międzyczasie Alicii przypadkowo spadł but. Drew zaczął krzyczeć do sędziego, że Alicia go zaatakowała przez co sędzia kazał Alicii wrócić za kulisy. Fox z niechęcią odeszła nazywając Gulaka kłamcą. Całe zamieszanie rozproszyło Cedrica, który po chwili został znokautowany przez przeciwnika i przegrał pojedynek.

Zdenerwowana Alicia była za kulisami i po chwili podszedł do niej zadowolony Noam Dar, który ma dla niej świąteczny prezent z małym opóźnieniem. Noam wystawił nad ich głowami jemiołę, a jak zwyczaj mówi, pod jemiołą trzeba się pocałować. Noam był gotowy do pocałunku, ale zamiast tego został spoliczkowany. Po lekkim szoku spróbował kolejny razy i znowu został w twarz. Alicia odeszła, a zadowolony Noam pożyczył sobie samemu Wesołych Świąt.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s