Świąteczne zamieszanie.

Raw w Chicago rozpoczęła Stephanie McMahon, której szybko znudziły się okrzyki widowni ku czci CM Punk’a i kazała im krzyczeć jego imię przez dłużej niż 2 minuty i 15 sekund to wytrzymią dłużej niż ich bohater w swojej walce w UFC. Przerwał jej Seth Rollins pragnący dowiedzieć się jak minęły święta Stephanie oraz czy w końcu zwróciła mu jego jaja. Rok temu Triple H był jednym z najgroźniejszych facetów w WWE, a w tym roku on nie może go znaleźć. Zamiast tego jego żona trzyma go w biurze albo w domu przy dzieciach i przez Stephanie, Triple H zostanie zapamiętany jako wielki tchórz. Zdaniem Stephanie jej mąż jest większym mistrzem niż Seth kiedykolwiek będzie. Seth nie chcę przez to przechodzić bo przybył do Chicago by zawalczyć z Braunem Strowmanem, który tydzień temu wetknął nos w nie swoje sprawy. Na arenie pojawił się United States Champion Roman Reigns. Jak Stephanie się domyślała, Roman również chciał Brauna. Seth jednak poradził mu cofnąć się na koniec kolejki ponieważ on pierwszy zachciał walki z Braunem. Pomiędzy panami rozpoczęła się mała kłótnia, ale na końcu doszli do wniosku by razem skopali tyłek Braun’owi w stylu The Shield. Stephanie tak się podekscytowała, że aż chciała zrobić znak z pięściami. Po chwili uświadomiła sobie jaką gafę strzeliła i zaproponowała by poszukali Deana Ambrose’a, który może być gdzieś w okolicy ponieważ SmackDown następnego dnia będzie w tym samym budynku. Stephanie nakręciła Chicago by chcieli zobaczyć to wielkie wydarzenia, a po chwili ogłosiła, że coś takiego się nie wydarzy. Jeśli Seth chcę walczyć ze Strowmanem to dostanie swój pojedynek. Jeśli Roman chcę bronić swojego tytułu to postawi swój tytuł na szali z zawodnikiem, którego ona wybierze. Na rozpoczęcie Raw zobaczymy inną walkę z pasami na szali, czyli pojedynek o Raw Tag Team Championship. Przybyło The New Day.

Następnie zobaczyliśmy jak Bayley podchodzi do R-Trutha i Goldusta, któremu chciała wręczyć bardzo specjalny prezent. By Truth nie czuł się gorzej to Bayley go przytuliła, a Goldustowi wręczyła jednego ze swoich miśków przebranych w strój typowy dla taty Goldusta Dustego Rhodesa, który pomógł Bayley w NXT i bez niego nie byłaby dzisiaj pretendentką do Raw Women’s Championship. Goldust był bardzo wzruszony. Bayley odeszła, a potem przybyli Karl Anderson i Luke Gallows, którzy zaczęli się nabijać z Golden Truth i miśka Dusty’ego, któremu urwali głowę.

Na arenie pojawiła Nia Jax, a jej dzisiejszą oponentką była zawodniczka znana z Ring Of Honor – Scarlett Bordeaux. Przed swoim pierwszym pojedynkiem Scarlett udzieliła wywiadu. Czy jej rywalką jest Nia’ia czy nie, cieszy się, że jej debiut ma miejsce w jej rodzinnym mieście. Byłoby jeszcze lepiej gdyby jej idolka, która zainspirowała ją do walczenia, Sasha Banks byłaby tutaj dzisiaj.

Nosząca koszulkę Sashy, Scarlett prędko została pokonana przez Jax po tym jak otrzymała Samoan Drop.

Po pojedynku Nia wzięła mikrofon i poradziła Scarlett by następnym razem wybrała sobie lepszych idoli po czym wykonała na niej Leg Drop.

Zobaczyliśmy jak Bayley zmierza korytarzem do wejścia na arenę.

W biurze Stephanie McMahon była Charlotte Flair, która uściskała dłoń Stephanie i odeszła. Do biura weszli Kevin Owens i Chris Jericho by ponarzekać na Micka Foleya. Obwiniają go o danie Romanowi kolejnej szansy na zdobycie Universal Championship na Royal Rumble, gdzie Chris będzie wisiał w klatce nad ringiem. Wszyscy wiedzą, że Chris boi się wysokości i pająków. Co następne zrobi Mick? Umieści z nim pająki w tej klatce nad ringiem? Zaproponowali jej by rywalem Romana na dzisiejszy wieczór w walce o United States Championship był jeden z nich. Stephanie, która nienawidzi niczego bardziej niż szefa wykorzystującego swojej władzy by zemścić się na swoich pracownikach dała Owensowi szansę na zdobycie United States Championship. Chris nie wyglądał na zadowolonego z faktu, że to nie on dostał się do walki z Reignsem.

https://dailymotion.com/video/x56fw2z

Na arenie pojawiła się Bayley dla, której święta w tym roku przyszły wcześniej ponieważ tydzień temu pokonała Charlotte po raz trzeci, dzięki czemu stała się nową pretendentką. Odkąd była dzieckiem marzyła o zostaniu mistrzynią kobiet. Jej przemowę przerwała obecna Raw Women’s Champion. Charlotte jest przykro, że przerwała marzenia Bayley o zostaniu mistrzynią, ale musi coś sprostować. Bayley tydzień temu jej nie pokonała. Na dowód tego ma skrawek walki z zeszłego tygodnia. Na filmiku było widać jak lewy bark Charlotte nie dotykał maty gdy sędzia doszedł do trzech. Gdyby coś takiego przydarzyłoby się Bayley to ona musiała by iść dalej ze swoim życiem i pogodzić się z porażką. Jednak dla ktoś takiego jak ona, dla kogoś kto urodził się w tym biznesie tak nie będzie. Jeśli jej tata nauczył jej czegokolwiek to by zawsze mieć dobrego prawnika. Jej prawnicy rozmawiali ze Stephanie i doszli do wniosku. Z winy sędziego, wygrana Bayley zostanie wymazana z historii co oznacza, że nigdy się nie wydarzyło. Charlotte nie rozumie dlaczego Bayley jest taka zadziwiona. Ponieważ jest przeciętna, a Charlotte nigdy nie wie jak to jest? Ona urodziła się w zamożnej rodzinie co oznacza, że nie stała w kolejkach po jedzenie i nie wycinała kuponów. Wie jak system działa i zrobiła by działał na jej korzyść. Wspominała ich czasy w NXT i pamięta jak Bayley mówiła ze łzami w oczach o tym jak jest to jej marzenie by wygrać tytuł kobiet. Tak naprawdę, Charlotte śmiała się za jej plecami. Może ze względu na okres świąteczny, Bayley dostanie kolejną szansę na pokonanie królowej. Bayley nie miała nic przeciwko temu. Jednak przed rozpoczęciem pojedynku Charlotte dodała, że zapewniono jej uczciwego sędziego. W koszulce sędziego przybyła Dana Brooke.

Dana zajęła rolę sędziego w kolejnym pojedynku Bayley i Charlotte, którą troszeczkę faworyzowała. Bayley nie zamierzała się z nią użerać i wykonała na Danie Bayley-To-Belly przez co w pojedynku musiał znaleźć się inny sędzia. Nie wiadomo dlaczego Bayley nie została zdyskwalifikowana. Kilka minut później Bayley była bliska wygranej. Wykonała na mistrzyni Belly-To-Bayley i sędzia zaczął odliczać. Jednak zanim doszedł do 3 to Dana wyciągnęła go z ringu i krzyknęła, że to ona jest sędzią. Bayley zaczęła ją gonić i obie znalazły się w ringu, gdzie Charlotte wykonała na przeciwniczce Roll Up i umieściła swoje nogi na linach, a Dana szybko odliczyła do trzech.

Za kulisami Stephanie była zła na Strowmana za atakowanie niewinnych ludzi. Braun chcę Samiego i Setha, ale Stephanie chce by skupił się na Rollinsie ponieważ ona nie może znaleźć Samiego. Obiecuje mu walkę z Samim na następnym Raw. Braun nie chciał tylko walki, ale chciał się upewnić, że zmasakruje Samiego do tego stopnia, że nie będzie mógł wstać. Chcę z nim zawalczyć w Last Man Standing Matchu. Stephanie się zgodziła, ale skoro ona zrobiła coś dla niego to on teraz ma zrobić coś dla niej. Chcę by wyrzucił z siebie wszystkie emocje na Rollinsie. Chcę by pokazał jej co zrobi Samiemu na następnym Raw.

Następnie zobaczyliśmy Lane, która pojawiła się podczas bójki Ruseva, Jindera Mahala, Big Cassa i siedzącego na wózku inwalidzkim Enzo Amore.

https://dailymotion.com/video/x56fw30

Puszczono kolejne promo Emmy.

Na koniec zobaczyliśmy jak Noam Dar rozmawiał z Daną Brooke za kulisami. Zauważył ich Rich Swann.

https://dailymotion.com/video/x56fwuf

Reklamy