Natalya zaostrza świąteczną atmosferę.

Najpierw na SmackDown zobaczyliśmy Maryse, która towarzyszyła The Mizowi podczas jego walki o tytuł Interkontynentalny z Apollo Crewsem. Podczas walki Maryse została wyrzucona za kulisy kiedy sędzia przyłapał ją jak chciała zaatakować Apollo. Po wyrzuceniu Maryse, The Miz pokonał rywala i zachował tytuł.

Po pojedynku Renee Young podeszła do The Miza i spytała się go o zdarzenia z zeszłego tygodnia kiedy zaatakował Deana Ambrose’a podczas Fatal 4-Way Matchu. Renee uważa, że obsesja The Miza na punkcie Deana stanęła mu na drodze w jego pojedynku. The Miz nie był zachwycony tym pytaniem i zaproponował by porozmawiali o obsesji Renee na punkcie Deana. W końcu to ona z nim sypia. Renee nie przyjęła tej uwagi zbyt dobrze i spoliczkowała The Miza po czym opuściła ring.

Następnie na arenie pojawiła się Królowa Hartów Natalya, która chciała powiedzieć kilka słów na temat plotek. Ma ich dość. Prosi Nikki by przyszła do ringu ponieważ muszą porozmawiać. Nikki Bella spełniła życzenie Natalii i przyszła na arenę, lecz wkrótce po niej przybyła Carmella. Nie chciała niczego przerywać. Chcę tylko zobaczyć jak Natalya będzie próbowała się wyślizgnąć z tego co zrobiła. Nikki jednak dalej nie jest pewna czy to nie Carmella ją zaatakowała na Survivor Series. Carmella powtarza jej po raz kolejny, że gdyby ona ją zaatakowana to by się tym chwaliła. Wie, że John może jej pomóc z wieloma problemami, ale pora by Nikki przestała marzyć o imprezie z obsadą Saturday Night Live i uświadomiła sobie, że jej koleżanka Natalya jest kłamczuchą. No chyba, że silikon z piersi Nikki dostał się do jej mózgu. Natalya wstawiła się za Nikki, ale Carmella kazała jej przestać grać ponieważ ma gdzieś Nikki. Czyż nie powiedziała, że ktoś musi nauczyć czegoś Nikki? Nattie kazała się jej zamknąć, ale Carmella kazała jej się skupić i przypomnieć sobie kiedy Natalya wyżalała się jej jak to Nikki dostaje całą uwagę odkąd powróciła. Według Nattie Carmella nie ma dla nikogo żadnego szacunku.

Carmella wspomniała jak Nattie jej powiedziała, że siostry Bella są w WWE ponieważ nikt się nimi nie interesował gdy były same. Natalya przyznaje, że powiedziała to Carmelli w prywatnej rozmowie, a Carmella jest brudną, małą donosicielką ze Staten Island. Nikki nie mogła uwierzyć w to kto ją zaatakował. Natalya powiedziała tylko do Carmelli, że to ona to wszystko wywołała i zaczęła ją ścigać. W końcu ją dopadła i wrzuciła nią w kupę prezentów i choinkę ustawionych na scenie. Carmella odepchnęła nogą napastniczkę i uciekła za kulisy. Natalya zamiast za nią pobiec to przyznała Nikki, że tego dokonała i przy okazji nazwała ją suką. Zawsze nią gardziła. Ona jest Natalya Neidhart – członkini królewskiej rodziny wrestlingu, a Nikki nie. Może i jest najdłużej panującą mistrzynią Div w historii i może i pracowała ciężko przez 10 lat, ale razem z Brie dostały wszystko bo są piękne. Jest niczym tak sam jak Ci ludzie na widowni. Pojawia się na okładkach magazynów, na czerwonych dywanach i swoje własne show, które jej się należą. Nikki tego nie osiągnęła bo ma świetną osobowość. Ma zero charyzmy, a nawet jej kot ma więcej charyzmy niż ona. Nattie znowu nazwała ją suką i powiedziała, że może i jest piękna zewnątrz i wewnątrz, ale tak naprawdę jest niczym. Właśnie dlatego John nigdy się z nią nie ożeni.

W biurze Daniela Bryana pojawiła się kontuzjowana Alexa Bliss, która ma nadzieje, że Becky dostanie solidną karę za to, że ją kontuzjowała. Daniel ma świetną karę – Becky zawalczy z Alexą w przyszłym tygodniu o SmackDown Women’s Title. Alexa nie może uwierzyć, że Daniel umieści swoją kontuzjowaną mistrzynię w tak niebezpiecznej sytuacji. Daniel wyznaje, że zawsze może porozmawiać z lekarzami, którzy twierdzą, że z Alexą jest wszystko w porządku. W tym momencie Alexa przestała udawać, że boli ją noga. Tydzień temu Alexa odmówiła uczestnictwa w walce i dzisiaj również się z kimś zmierzy. Jeśli nie chcę walczyć to nie musi się martwić o przyszłą walkę z Becky ponieważ już nie będzie mistrzynią. Alexa twierdzi, że tydzień temu oszczędziła Jane Ellsworth z dobra jej serca, ale wygląda na to, że dzisiaj Daniel podjął za nią decyzję. To co się przydarzy małej, biednej duszyczce, z którą zawalczy to będzie wina Daniela.

Maryse ponownie pojawiła się przy swoim mężu kiedy ten zaatakował Deana Ambrose’a.

Zobaczyliśmy jak mistrzyni kobiet SmackDown szła korytarzem do wejścia na arenę, gdzie miała zawalczyć z kolejną biedną duszyczką.

Jej rywalką była tajemnicza La Luchadora. Jak wiadomo jeśli Alexa dzisiaj nie zawalczy to straci swój tytuł kobiet.

La Luchadora odniosła zaskakujące zwycięstwo nad mistrzynią kiedy umieściła ją w Dis-Arm-Her. Bliss wkrótce odklepała. Podczas świętowania swojego wielkiego zwycięstwa, La Luchadora zdjęła swoją maskę i okazało się, że jest to nikt inny jak Becky Lynch.

Podczas gdy pełny bólu James Ellsworth wyszedł z pokoju medyków i nie mógł udzielić wywiadu pojawiła się Carmella, która zatroszczyła się biednym Jamesem i pogardziła natarczywością Dashy. Carmella zabrała gdzieś Jamesa.

Renee pojawiła się potem na SmackDown Fallout, gdzie skomentowała słowa The Miza mówiąc, że za takie coś musiała się mu postawić pomimo faktu, że wszyscy wiedzą o jej związku z Deanem.

Na Talking Smack Renee ponownie skomentowała to wydarzenie mówiąc, że było to żenujące. Przeprasza za to, że spoliczkowała zawodnika ponieważ nie powinna tego robić, ale jej zdaniem The Miz przekroczył granicę i ona też musiała to zrobić.

Na Talking Smack pojawiła się Becky Lynch, która podziękowała Danielowi za danie jej okazji na nauczenie czegoś Alexy, która od czasu TLC przed nią uciekała. Tydzień temu kiedy Alexa upokorzyła swoją przeciwniczkę to Becky miała dość. Becky wspomina, że Alexa nie zaczynała na scenach niezależnych gdzie można się nauczyć wiele szacunku do innych pracowników oraz do miejsca, w którym się pracuje. Nie niszczy się marzeń innych osób, którym udało się dostać do WWE. W dodatku to Alexa udawała swoją kontuzję. Za tydzień w ich walce będzie trochę inaczej. Na Backlash Becky chciała zostać nową mistrzynią. Teraz musi nią zostać. Nie może znieść, że Alexa ich reprezentuje. Ludzi w szatni to nie motywuje. Inni mistrzowie na SmackDown są tacy jak Alexa. Ona nie reprezentuje wiadomości, które one chcą wysłać do ludzi. Ona mówi im, że ciężka praca i wysiłek nic nie znaczą ponieważ można zajść na szczyt oszukując. Święty Mikołaj siedzący przy stole zaczął się podwalać do Becky i pokazał jej swoją klatę, gdzie umieścił ciasteczko. Był to zdecydowanie Mikołaj z listy niegrzecznych osób.

Później pojawiła się Natalya, która twierdzi, że dzisiaj wszystkie oczy w końcu były na nią. Uświadomiła sobie, że żałuje kilku rzeczy w swoim życiu. The Bella Twins stały się jednymi z najlepszymi zawodniczek, a największym błędem jakim popełniła było pomaganie jest w trenowaniu ich. Wtedy stworzyła dwa potwory, które nie pozwoliły by ona miała swoje pięć minut, a to w końcu ona pochodzi z rodzinny królewskiej wrestlingu. Ona urodziła się w jednej z najświetniejszych rodzin w tym biznesie i ma dość bycia na drugim planie. Nie ma żadnej rewolucji bez niej. To ona powinna być liderką zespołu SmackDown od samego początku i wszyscy to wiedzą. Ma dość bycia na końcu kolejki. Niektóre rzeczy dopiero po chwili rzucają się w oczy. Kiedy jest się kopniętym i zepchniętym na bok, ale potem rozum przychodzi Ci do głowy to ma się dość. Nikki i Brie są świetnymi zawodniczkami i Nikki zasłużyła na to co osiągnęła, ale ona również na to zasłużyła i powinna to dostać jako pierwsza. Powinna być najdłużej panującą mistrzynią Div oraz mistrzynią SmackDown w tym momencie. Żałuje, że pomagała wszystkim dotrzeć na szczyt. Ona jest Hartem, jej wujkiem jest jeden z najświetniejszych zawodników – Bret Hart. Uważa, że powinni dać moment dla wszystkich by przetrwali to co się wydarzyła, a Mikołaj powinien umieścić Carmelle na liście niegrzecznych osób za bycie takim kapusiem. Nikki powinna zrozumieć jak ona się czuje. Teraz nadszedł jej czas, nadszedł jej moment i już nigdy nie pozwoli być na końcu kolejki. Jest najlepsza i jest Hartem o czym nie powinni zapominać. Ma dość tego, że wszyscy postrzegają Nikki za najlepszą zawodniczkę i najładniejszą i tego, że ma Total Bellas. Jej rodzinna powinna jako pierwsza mieć swoje własne show. Już nie będzie stała na drugim miejscu. Bez niej nie ma rewolucji bo pochodzi z rodziny królewskiej.

Cały odcinek SmackDown w dobrej jakości możecie obejrzeć pod tym linkiem, a pod tym całe Talking Smack.

Reklamy