Peyton i Billie chcą uwagi, Asuka chcę konkurencji.

W zeszłym tygodniu na NXT najpierw zobaczyliśmy wywiad Peyton Royce i Billie Kay, które przypisywały ich przegraną w Toronto Darii Berenato. One nie przegrały i dalej mają wiele planów co do rządzenia dywizją kobiet. One nie zadają się z przegranymi. Przyszła Daria Berenato, która sprawiła, że dobre humory Peyton i Billie szybko zniknęły. Po tym co stało się w Toronto, Daria nie chcę być częścią ich planów, ale chcę zranić którąś z nich na następnym NXT. Same mają rozstrzygnąć, która z nich z nią zawalczy. Daria na koniec wystraszyła Kay i Royce po czym odeszła.

Na tym samym odcinku zobaczyliśmy Nikki Cross z Sanity. Eric Young zawalczył z Tye’m Dillingerem w walce o zakwalifikowanie się do pojedynku o miano pretendenta do NXT Championship. Sawyera Fultona znowu nie było z Sanity.

Pojedynek zakończył się kiedy Nikki rzuciła się na Tye’a, który ostatecznie wyrzucił napastników z ringu. Jednak nie był przygotowany na atak Demo, który rzucił się na niego od tyłu i prędko go powalił zadziwiając Sanity.

Później ogłoszono pojedynek pomiędzy Darią i Billie.

https://dailymotion.com/video/x55c5v2

Cały odcinek w lepszej jakości możecie obejrzeć tutaj.

Na zeszłym odcinku NXT Billie w towarzystwie Peyton zmierzyła się z Darią, którą pokonała dzięki pomocy ze strony Peyton.

Po pojedynku Royce wyrzuciła Darie z ringu po czym razem z Billie powiedziała kilka słów. Kay pokazała na Darię i powiedziała, że jest to nauczka dla wszystkich w dywizji kobiet. Taki czeka los zawodniczki, które się z nimi zmierzą. Peyton zwraca się do Asuki i mówi jej, że tutaj stoi ich konkurencja. Kiedy Asuka znajdzie odwagę by się z nimi zmierzyć to będą czekać by jej pokazać kto tutaj rządzi.

NXT Women’s Champion Asuka skomentowała potem te słowa mówiąc, że te dziewczęta nie są dla niej konkurencją i muszą być ostrożne. Podczas swojego wywiadu Asuka zauważyła stojącą niedaleko Nikki Cross, która po chwili odeszła śmiejąc się. Na twarzy Asuki pojawił się szyderczy uśmiech.

https://dailymotion.com/video/x560zsj

Cały odcinek w lepszej jakości możecie obejrzeć tutaj.