Jakiś czas temu na odcinku Raw Mick Foley zaproponował Sami’emu Zaynowi, że wymieni go na Evę Marie ze SmackDown. Po tym Eva była jednym z głównych tematów na Twitterze przez jakiś czas.

Andrea znana również jako Rosie Lottalove z TNA podpisała kontrakt z WWE i wkrótce zamelduje się w Performance Center. W 2015 roku Andrea zawalczyła na jednym z odcinków NXT z Emmą.

Allie ogłosiła na Twitterze rozpoczęcie swojego własnego kanału na YouTube. Spytała się fanów jaki materiał najbardziej chcieli by zobaczyć. Większość fanów zagłosowała na filmiki związane z wrestlingiem.

WWE jest podobno bardzo zainteresowane mistrzynią w kick-boxingu Katyą Kavalevą z Białorusi. Katya została już zaproszona na Tryouty na początku lutego.

Triple H został ponownie ostatnio zapytany o możliwości wprowadzenia jego byłej dziewczyny – Chyny do WWE Hall of Fame. Triple H odpowiedział, że jej imię przetacza się w rozmowach o tym kto ma zostać wprowadzony, ale jej śmierć nie zmienia jej osiągnięć w biznesie i nie wpłynie na ich decyzję.

Już od jakiegoś czasu na Raw pokazywane są filmiki promujące debiut Emmy jako Emmaliny. Ostatnie w filmiku pojawiła się informacja, że jej debiut wydarzy się na następnym Raw, ale ostatecznie do niego nie doszło. Plany na jej debiut zawierały feud z Sashą Banks, który miał się rozpocząć po zakończeniu storylinu Sashy o Raw Women’s Championship. Jednak najwyraźniej te plany zostały odwołane ponieważ na Raw Sasha rozpoczęła program z Nia’ią Jax. Ich feud ma się pociągnąć do Royal Rumble. Pojawiły się również plany by Emma znowu była w drużynie z Daną Brooke, lecz te plany też zostały odwołane. Dave Meltzer na jednym z odcinków Wrestling Observer Radio twierdził, że WWE odwoła kompletnie debiut Emmaliny i cała sprawa jest po prostu dowcipem skierowany albo w fanów albo w samą zawodniczkę albo w obie strony. Emma podobno jak inne zawodniczki na Raw nie ukrywała swojego niezadowolenia na temat dywizji kobiet na Raw. Po Iron Man Matchu zeszłej niedzieli, Emma napisała na Twitterze:

W tym biznesie, nie zawsze dostajemy to na co zasługujemy! Gdyby było inaczej to byłabym mistrzynią długo przed KAŻDĄ z tych #4horsewomen! #Roadblock”

Laurel Van Ness pojawiła się w zwiastunie do filmu o wrestlingu pod tytułem „Heel Kick” Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Podobno WWE ma plany na wielki pojedynek dla Sashy Banks na nadchodzącej WrestleManii.

Na ostatnim Raw WWE oficjalnie rozpoczęło feud Bayley i Charlotte Flair o Raw Women’s Championship. Ten feud miał się rozpocząć w zeszłym miesiącu, ale WWE chciało by pierwsza walka jeden na jednego Bayley na gali PPV odbyła się na jednej z głównych gal, czyli w tym wypadku Royal Rumble. W WWE uważa się, że Bayley jest większą faworytką publiczności niż Sasha. Vince McMahon widzi ją jako możliwość na topowego babyface’a w dywizji i właśnie kogoś takiego chcą na Royal Rumble.

Vince również podobno nie jest pod wrażeniem Sashy i to właśnie dlatego jej panowania nie były zbyt długie. Uważa się, że Charlotte jest lepszym heelem i poprowadzi lepszy program z Bayley niż Sasha.

Na WrestleManii 33 oprócz pojedynku Bayley i Charlotte o Raw Women’s Title powinien odbyć się jakiś pojedynek z wieloma zawodniczkami najprawdopodobniej o SmackDown Women’s Championship.

Podobno zakończenie Iron Man Matchu Charlotte i Sashy było pomysłem Vince’a McMahona, który jednak spodziewał się innej reakcji od fanów. Wiele osób w WWE podobno uważało, że jego pomysł nie był najlepszy, ale on oczywiście ma ostatni zdanie do powiedzenia. Vince myślał, że fani będą podekscytowany by zobaczyć jak Sasha zachowuje swój tytuł i będą odliczać ostatnie 10 sekund walki. Ich podekscytowanie miało zostać zniszczone kiedy Sasha odklepała by 2 sekundy przed końcem czasu. Vince chciał stworzyć świetny moment, lecz mu nie wyszło.

Dana Brooke pod swoim prawdziwym imieniem będzie uczestniczyła w The 2017 Arnold Sports Festival w piątek, 3 marca w Ohio.

Leva Bates była gościem najnowszego odcinka serii „I’m with Spud” Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

W przyszłym tygodniu nowy odcinek Total Divas nie zostanie wyemitowany. Program ma powrócić na ekrany 4 stycznia.

Poniżej możecie zobaczyć kulisy z najnowszej sesji, w której między innymi udział wzięły Becky Lynch, Maryse, Naomi i Natalya.

Na ostatnim odcinku SmackDown zobaczyliśmy jak Carmella zatroszczyła się o poobijanego Jamesa Ellswrotha. Najwyraźniej był to początek miłosnego storylinu z tymi dwoma.