Kto jest prawdziwym księciem na białym rumaku?

W tym tygodniu na 205 Live Cedric Alexander znowu miał w swoim narożniku Alicie Fox podczas jego walki, w której jego rywalem był Drew Gulak.

Podczas pojedynku Drew popchnął Cedrica, który przypadkowo wpadł na swoją dziewczynę. Przez ten wypadek Alicii coś się stało z kostką. Cedric chciał sprawdzić co z Alicią, ale nie zdążył ponieważ Gulak wrzucił Cedrica do ringu i kontynuował walkę.

Na pomoc Alicii przybył Noam Dar, który zaprowadził Alicię za kulisy do lekarza i upewnił się, że Cedric go widzi. Kiedy Noam niósł kontuzjowaną Alicię na rękach to Cedric wygrał swoją walkę po czym pobiegł za kulisy do swojej dziewczyny.

Po swojej przegranej Drew udzielił wywiadu, w którym obwinił Alicie za swoją przegraną. Nie wie co ona tutaj robiła. Uważa, że to co oni tutaj robią jest niebezpieczne i jest to świat mężczyzn, w który kobiety nie powinny się wpieprzać.

Następnie Alicia była u lekarza razem z Noam’em. Po chwili przybył Cedric. Okazało się, że jest to tylko zwichnięcie. Alicia spytała się czy Cedric wygrał swój pojedynek, ale ten powiedział by się tym nie martwiła i cieszy się, że wszystko z nią dobrze. Alicia cieszyła się z przybycia Noama kiedy potrzebowała pomocy. Cedric podziękował Darowi i poradził mu by już sobie poszedł. Zanim odszedł Noam zapewnił Alicie, że zawsze będzie przy niej kiedy będzie potrzebowała pomocy. Alicia podziękowała mu, a Noam bezczelnie uśmiechnął się w stronę Cedrica i odszedł.

https://dailymotion.com/video/x55w41o

Reklamy