Who’s the Boss?

Na Raw jako pierwszą zobaczyliśmy rozgniewaną Lanę, która towarzyszyła swojemu rozgniewanemu mężowi. Ten zmierzył się z Big Cassem w rewanżu z Roadblock: End of the Line. Rusev wygrał rewanż poprzez dyskwalifikację po tym jak Big Cass nie przestał atakować swojego przeciwnika.

Następnie do ringu o kuli przybyła była mistrzyni – Sasha Banks, która przyznała się do dania z siebie wszystkiego zeszłego wieczoru. Pomimo tego odklepała dwukrotnie co nie tylko prawie złamało jej nogę, ale złamało jej to serce. Przez ostatnie miesiące razem z Charlotte przeszły przez wojnę i stworzyły historię. Zeszłej nocy była zmuszona odejść bez swojego mistrzostwa. Z bólem przyznaje zwycięstwo lepszej zawodniczce. Od tamtej pory nie czuje się jak The Boss. Podczas wojny z Charlotte nauczyła się jak wygrywać i przegrywać z szacunkiem. Prosi Charlotte by przyszła do ringu. Chcę jej prosto w oczy złożyć szczere gratulacje. Sasha chwilę czekała, ale zamiast nowej mistrzyni kobiet Raw przybyła Nia’ia Jax, która wkroczyła do ringu i obeszła kontuzjowaną Sashę. Nia nie wie czemu Charlotte tutaj nie ma i ma to gdzieś. Sasha może nazywać siebie Bossem i może i jest Bossem tych wszystkich owiec na widowni. Jednak ona nigdy nie będzie jej Bossem. Sasha jest słaba, ranna, a co najważniejsze jest małą dziewczynką. Nia kopnęła w kulę Sashy przez co ta straciła równowagę i upadła. Banks chciała się bronić, ale nie miała jak. Jax rzuciła nią na drugą stronę ringu tak, że kontuzjowana noga Sashy uderzyła o dolną linę. Nia’ia na koniec wzięła kulę Sashy i stanęła nad swoją ofiarą, a po chwili odrzuciła kulę i opuściła ring.

Następnie zobaczyliśmy jak Alicia Fox i Cedric Alexander idą razem korytarzem do wyjścia na arenę.

Para pojawiła się na arenie, a w ringu stał dzisiejszy rywal Cedrica – Noam Dar, który od jakiegoś czasu również jest zainteresowany Alicią. Nawet na ostatnim odcinku 205 Live Alicia rozmawiała z Darem i powiedziała mu, że jest już zajęta czym Noam nie za bardzo się przejął. Cedric pokonał Noama, który po pojedynku powiedział, że ich warunki nie są wyrównane ponieważ Cedric ma co on chcę – piękną Alicie. Nazwał ją prawdziwą nagrodą oraz powiedział, że jest jedyną rzeczą, którą chce dostać pod choinkę.

https://dailymotion.com/video/x55rmo8

Następnie na arenie pojawiła się Charlotte Flair, która wkroczyła do ringu i zaczęła się chwalić swoim wczorajszym zwycięstwem. Z chęcią wezwałaby Sashe do ringu, ale dzięki Jax chyba nie da rady tutaj dojść. Nie bez powodu Sasha była łatwym kąskiem dla Jax. Na Roadblock: End of the Line po ponad 30 minutach ona wykopała Bossa z Sashy i odcisnęła swój ślad w historii jako najlepszy zawodnik. Można byłoby ją umieścić w byle jakiej erze i ona wciąż byłaby na szczycie. Trish Stratus? Stratusfaction jest niczym w porównaniu do Natural Selection. The Fabulous Moolah? Jedyna Moolah jaka tu ma znaczenie to pieniądze, która ona zyskuje (moolah to po angielsku „mamona”) ponieważ jest królową gal PPV. Każdego miesiąca fani kupują subskrybcje WWE Network ponieważ są pewni, że tym razem to będzie gala, na której Charlotte przegra. Każdego miesiąca ona ich rozczarowuje ponieważ jest pewnym zwycięzcą. Nikt nie jest na jej poziomie. Przybyła Bayley, na której Charlotte osłupiała i musiała zacząć głęboko oddychać. Chciała wiedzieć dlaczego jej przerwano. Bayley nie chciała jej przerwać, ale po to by jej pogratulować. Jej zdaniem wojna Charlotte i Sashy jest najświetniejszą rywalizacją kobiet w historii WWE co mówi dużo ponieważ oglądała to odkąd miała 10 lat. Charlotte ją szybko uciszyła i zaczęła się głośno zastanawiać dlaczego Bayley wkłada swój strój do walki skoro nie ma dla niej miejsca w tym ringu, ale powinna siedzieć na widowni z resztą ludzi, którzy płacą by oglądać królową. Bayley chciała dokończyć i uważa, że pora by wojna Charlotte i Bayley się nareszcie zaczęła skoro ta z Sashą jest już przeszłością.

Zeszłej nocy chodziło o wynik. Jednak ich wynik jest inny. Bayley – 2, Charlotte – 0. Ona dalej pamięta co wydarzyło się na Survivor Series. Zdaniem mistrzyni dwa zwycięstwa Bayley nie mają znaczenia. Wspomina jak na Roadblock wzniosła cztery palce symbolizujące jej czwarte mistrzostwo i 4 Horsewomen. Ona zawsze była na pierwszym miejscu, a Bayley zawsze była na czwartym miejscu. Powodem dlaczego nie przybyła z Charlotte, Sashą i Becky jest niski poziom, na którym Bayley się znajduję. Bayley słyszała to wiele razy i jest gotowa by udowodnić w tym momencie, że jest wystarczająco dobra. Charlotte jest w szoku, że Bayley chcę z nią walczyć po tym wszystkim co przeszła zeszłego wieczoru. Skoro Bayley jest ubrana jak piątoklasista to wybierzmy się do szkoły. Charlotte zażądała sędziego i kazała Bayley zetrzeć uśmieszek z twarzy.

https://dailymotion.com/video/x55rmo9

Po przerwie rozpoczęła się ich walka. Bayley ponownie pokonała mistrzynię po tym jak z zaskoczenia wykonała Back Slide. Kolejny punkt dla Bayley.

Puszczono kolejne promo Emmy.

Później kiedy Rusev i Jinder Mahal atakowali Enzo Amore za kulisami pojawiła się ponownie Lana, która jeśli się nie mylę nazwała Enzo po rosyjsku świnią i spoliczkowała go. Na koniec Rusev rzucił Amore w stół.

https://dailymotion.com/video/x55rmoa

Bayley potem skomentowała swoje zwycięstwo, które jej zdaniem przybliżyło ją do swojego wymarzonego mistrzostwa. Gdyby dzisiejsza walka byłaby o tytuł to już by go miała. Teraz wynik jest 3:0 co oznacza, że musi teraz dostać walkę z tytułem na szali. Wie, że Charlotte się boi i słusznie ponieważ w 2017 roku to ona będzie ściskała ten tytuł kobiet. Czy to się Charlotte podoba czy nie.

Reklamy