Każdy dowcip kiedyś przestaje być zabawny.

Przed galą Sasha Banks udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że jest gotowa oraz wspominała jak w lipcu w tym samym mieście wygrała swój pierwszy Raw Women’s Title. Na jej szczęście była już w Iron Man Matchu i wie jak się zachować. Ma trochę inną strategię na dzisiejszy wieczór ponieważ jest świadoma dobrej passy rywalki na galach PPV.

Na KickOff’ie gali pojawiła się jedyna zwyciężczyni Iron Man Matchu w historii Bayley, która wyjawia, że nie ma odpowiedniego sposobu by się przygotować na tę walkę. Całą uwagę przyciąga zegar i próbujesz zyskać jak najwięcej zwycięstw. Widziała jak Sasha się przygotowywała na TakeOver: Respect i teraz zauważyła inny rodzaj przygotowań na tę walkę Sashy. Jej zdaniem Sasha ma coś więcej do udowodnienia. Ona czeka na dzisiejszą zwyciężczynię. Stworzyły wiele historii, ale ona jest gotowa by przytulić to mistrzostwo. Jej zdaniem to Sasha dzisiaj wygra ponieważ ma więcej doświadczenia w tego rodzaju walce niż Charlotte.

Następnie zobaczyliśmy w ringu Lane, która kazała Ameryce powstać, położyć dłoń na sercu i przywitać jedynego bohatera Stanów Zjednoczonych i jej męża – Ruseva. Po tym jak pojawił się mąż Lany, przyszedł jego rywal Big Cass z Enzo Amore, który przyznał Lanie uroku i sztuki uwodzenia. Jednak gdyby naprawdę chciał zobaczyć ją nago to mógłby wpisać jej imię w wyszukiwarkę. Jego zdaniem Lana ma spory tupet by zaprosić go do hotelu, kazać mu się rozebrać i zaprosić Ruseva do hotelu. On od razu powinien poprosić o zwrot zaliczki. Rusev i Lana dalej wiszą mu pieniądze za to dziwne zboczenie. Lana i Rusev krzyczeli na niego z ringu, a Enzo mówił jak to Rusev podejmuje złe decyzje na przykład ożenienie się za Rosyjską jędzą. Najgłupszą decyzją było zostawienie go na pokojowej podłodze ponieważ wstał i dalej będzie gadał razem ze swoim wysokim kolegą. Lana zagrażała Enzo, że go zniszczy oraz pytała się go dlaczego ciągle gada. Enzo potem przebrał się za renifera z czerwonym nosem.

W pewnym momencie w walce bójka Ruseva i Big Cassa przeniosła się poza ring, a sędzia był bliski zakończenia pojedynku poprzez podwójne odliczenie poza ringiem. Lana popchnęła Enza po czym zaczęła utykać. Enzo odwrócił się do niej i wtedy został uderzony przez Ruseva zza pleców, który wrócił do ringu na czas, a Cass został poza ringiem. Zwycięstwo dla małżeństwa poprzez odliczenie poza ringiem.

Na głównej gali zobaczyliśmy 30-minutowy Iron Man Match pomiędzy stawiającym na szali tytuł The Bossem i pretendentką Charlotte Flair. Jak przedtem wspomniano jest to ostatnia ich walka. Ktokolwiek przegra nie dostanie już rewanżu.

Pierwsze zwycięstwo zyskała około 11 minuty Charlotte po tym jak wykonała Natural Selection ze szczytu narożnika. Ponad 8 minut przed końcem walki pierwszą wygraną zgarnęła Sasha po tym jak wykonała Roll Up na przeciwniczce. Kilka minut później zyskała kolejne zwycięstwo dzięki Bank Statement. Kilka sekund przed zakończeniem pojedynku pretendentka zyskała drugie zwycięstwo dzięki Figure Eight. Walka zakończyła się z wynikiem 2-2.

Z powodu remisu sędzia ustalił ostatnią rundę. Zawodniczka, która jako pierwsza zyska wygraną zdobędzie tytuł i wygra pojedynek. Ostatecznie zwycięstwo zyskała Charlotte dzięki Figure Eight. Tym sposobem została nową mistrzynią Raw po raz czwarty w swojej karierze.

https://dailymotion.com/video/x55nmpq

https://dailymotion.com/video/x55nmpr

Nowa mistrzyni pojawiła się na Raw Talk. Charlotte wyjawiła, że w trakcie ostatnich sekund myślała o tym jak cztery lat temu po raz pierwszy weszła do ringu z Sashą i wtedy powiedziała jej, że jest najlepsza. To ona jest najświetniejszą zawodniczką w historii oraz królową gal PPV. Sasha sprawia by była lepsza. Kiedy zaczynała to chciała być tak dobra jak ona. Nie lubi być na drugim miejscu, a Sasha jest tą jedną osobą, która zachodzi jej za skórę bo czasami jest lepsza niż ona. Kiedy Booker T wspomniał o Bayley, która wygrała poprzedni Iron Man Match oraz chcę walki o mistrzostwo to Charlotte odparła, że to nie jest NXT tylko duża liga. Nikt nie jest następny w kolejce o pas. Ma gdzieś co jej tata o niej dzisiaj myślał. Dalej jest zdenerwowana za to, że wzniósł rękę Sashy w jej rodzinnym mieście. Ma nadzieje, że oglądał jak dzisiaj wygrywa tytuł i broni swojego rekordu na PPV. Nazwała siebie Undertakerem dywizji kobiet i może nawet pobije rekord swojego ojca. Chociaż może nawet nie musi bo jeśli ktoś tyle razy wygrał to oznacza, że wiele razy też przegrywał. Ma nadzieje, że jej tata siedzi i żałuje, że nie jest tak dobry jak ona. On nie przekazał jej żadnej pałeczki – ona sama ją wzięła.

https://dailymotion.com/video/x55p1t2

Reklamy