To show należy do pań.

Kolejny odcinek poświęcony Women Of Honor rozpoczęła Deonna Purrazzo, która powiedziała kilka słów na swój temat. Mówim o tym jak wielkie miała szczęście przy budowaniu dobrej reputacji tak wcześnie w swej karierze oraz w tym, że jest postrzegana jako jedna z najlepszych zawodniczek. Wrestling jest dla niej stylem życia. Tylko to chciała robić. Ciągle o nim myśli. Dla niej nie ma znaczenia to co inni o niej myślą, ale jest dla niej ważne jej własna opinia. Bycie w pojedynku, który ponownie narodził dywizję kobiet w ROH jest niesamowite. Ta dywizja daje jej szansę na udowodnienie sobie to co wszyscy o niej mówią – że jest najlepsza.

Następnie usłyszeliśmy kilka słów od dzisiejszej rywalki Deonny – Candice LaRae. Przedstawia siebie jako najprawdopodobniej jedna z zabawniejszych i jedna z najbardziej uroczych zawodników. Z pewnością jest jedną z najtwardszym. Od wielu lat fani pytali się jej dlaczego nie jest w ROH, gdzie chcieli ją zobaczyć. Bardzo się starała by tutaj być i teraz gdy ma szansę to udowodni, że jest najtwardszą zawodniczką w Women Of Honor.

Podczas pojedynku Purrazzo pracowała nad ręką Candice po tym jak nadziała się na górną linę kiedy Deonna zepchnęła ją ze szczytu narożnika. Kontuzja Candice okazała się być kluczowym powodem w zwycięstwie Deonny, która uniknęła kopnięcia w głowę i zapięła swój Fujiwara Armbar.

Następnie zobaczyliśmy Tag Team Match – Veda Scott & Kennadi Brink vs.Sumie Sakai & Faye Jackson.

Sumie i Faye pojawiły się w ringu z Solo Darling, która z powodu kontuzji nie mogła dzisiaj walczyć. Podczas pojedynku wydawało się, że współpraca Vedy i Kennadi nie idzie najlepiej. Paniom jednak udało się zgarnąć zwycięstwo po tym jak Brink zapięła The Exclamation Point na Faye, a Veda zaatakowała poza ringiem Solo jej olbrzymim lizakiem.

Następnie usłyszeliśmy wypowiedź Mandy Leon, która mówiła o jej konflikcie z Taeler Hendrix oraz o Open Challange, które rzuciła każdej zawodniczce pragnącej się wykazać i pokazać swoją pasję. Hendrix jej przerwała ponieważ chciała z nią zawalczyć z czym ona nie miała problemu. Jednak Taeler ją zaatakowała krzesłem po tym jak przegrała. Jej plan spalił na panewce. To ona ją zaatakowała krzesłem. Ona jest kobietą z szacunkiem i honorem. Ciężko pracowała dla tej dywizji, a kim jest Taeler? Jest kobietą z brakiem szacunku. Nie była w stanie nawet z nią zawalczyć i musiała wysłać Jessicke Havok by ją pokonała i odwaliła brudną robotę. To może być jej największa walkę w jej życiu, lecz nie ważne jak duża czy jak straszna jest Havok bo ona jest kobietą z honorem i się nie wycofa.

Na arenie pokazała się Jessicka Havok, która zmierzyła się z Mandy. Podczas walki Havok postanowiła skorzystać z krzesła, które odebrała jej Deonna. To rozproszyło Havok, która otrzymała przypięcie od Mandy i przegrała walkę.

Szybko po zakończeniu pojedynku, Havok zaatakowała obie zawodniczki, na których wykonała Harlot Slayer. Na końcu położyła Mandy na Deonnie i stała nad nimi z zadowoleniem wypisanym na twarzy.

Podczas walki była mowa, że Mandy zmierzy się z Taeler Hendrix w No Disqualification Matchu.

Puszczono promo niepokonanej Kelly Klein, która w main evencie gali zmierzyła się z byłą TNA Knockouts Champion – ODB.

ODB nie była w stanie przerwać dobrej passy Kelly, która skontrowała Fallaway Slam i umieściła rywalkę w swojej dźwigni The End of the Match. ODB nie była w stanie odklepać z powodu mocnego ucisku i walka zakończyła się po decyzji sędziego. Kolejne zwycięstwo dla Kelly Klein.

Cały odcinek możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Reklamy