Dana Brooke dostaje uścisk pod choinkę.

Show rozpoczęli Shane i Stephanie McMahon, którzy przywitali wszystkich na Tribute To The Troops i ogłosili odłożenie swoich konfliktów z Raw i SmackDown by razem stworzyli najlepsze show dla ich armii, która chroni ich kraju. To najmniejszy sposób, w który mogą się odwdzięczyć żołnierzom i okazać im wsparcie.

Następnie na ekrany powróciła Lilian Garcia, która zaśpiewała narodowy hymn USA.

Później zobaczyliśmy Lane z Rusevem, którzy przerwali rozmowę Kevina Owensa i Romana Reignsa. Zdaniem Ruseva bycie Amerykaninem jest gorsze niż bycie Kanadyjczykiem, ale on jest tutaj by mówić o swoim kraju. Mają lepsze tradycje, lepszą kulturę i lepszych ludzi. Jest również tutaj by mówić o swojej żonie, którą pocałował. Roman uznał to za żałosne i zaprpponował by jakiś żołnierz pokazał im jak całuje prawdziwy mężczyzna. Lana uznała to za typową odpowiedź Amerykanina i ludzi z małego miasteczka. Wszyscy zazdroszczą Rusevowi, że jest jedynym mężczyzną, który może ją mieć. Roman uznał to za żaden zaszczyt na co Rusev mu zaproponował przyjście do ringu i zmiażdżenie go tak jak Enzo. Roman nie miał nic przeciwko temu. Rusev ruszył do ringu z pomocą Owensa. Na pomoc Romanowi przybył Big Cass, który przegonił napastników. Przybył Mick Foley, który ogłosił dzisiejszy main event – Roman Reigns & Big Cass vs.Rusev & Kevin Owens.

Następnie zobaczyliśmy jak Maryse i The Miz zmierzają korytarzem do wejścia na arenę.

Oboje zawitali potem w ringu na Miz TV. The Miz powiedział do wszystkich żołnierzy jak dumny jest z tego, że może być dla nich inspiracją jako główny bohater serii The Marine. Dzisiaj rzuca wyzwanie jakiemukolwiek zawodnikowi. Przyszedł Gabriel „Fluffy” Iglesias, któremu Miz od razu kazał spadać ponieważ tutaj nie pasuje. Gabriel ponownie wyśmiał ubiór The Miza po czym skomentował zapał The Miza do inspirowania. Jednak jego zdaniem The Miz inspiruje ludzi by chcieli zobaczyć jak ktoś kopie mu tyłek, a on ma do tego odpowiedniego mężczyznę. Przyszedł Apollo Crews, który zawalczył z Mizem.

Podczas pojedynku Fluffy zrobił sobie selfie z Maryse ku jej niezadowoleniu. Ona i Miz, z którym Fluffy również zrobił sobie selfie żądali by ten usunął zdjęcia. Całe zamieszanie pomogło Apollo zyskać zwycięstwo.

Po walce The Miz ogłosił Apollo, że to nie była walka o pas i jego panowanie dalej trwa.

https://dailymotion.com/video/x55bnck

Następnie zobaczyliśmy jak za kulisami Bayley bawi się z jakimś słynnym psem. Zabawę przerwały jej Dana Brooke i Charlotte Flair nabijające się z całej sytuacji. Charlotte rozpoznawała tego psa, o którym Bayley zaczęła opowiadać. Nie ważne kim on był bo dla Dany jak zwyczajny kundel. Bayley zwróciła się do Charlotte i powiedziała, że nie mają wiele ze sobą wspólnego, ale najwidoczniej obie lubią spędzać czas z sukami. Dana radziła jej by przestała i zaczęła się przygotowywać do ich pojedynku, w którym dowie się, że ona gryzie mocniej niż szczeka. Dana i Charlotte odeszły, a Bayley obiecała psu, że wygra dzisiejszą walkę dla niego.

Charlotte obserwowała pojedynek pomiędzy Daną i Bayley, która wygrała walkę po wykonaniu Bayley-To-Belly.

Na koniec ponownie zobaczyliśmy The Ravishing Russian, która towarzyszyła swojemu mężowi w jego walce. Pojedynek wygrali Roman i Big Cass.

https://dailymotion.com/video/x55bncl

Reklamy