Niektórzy ludzie lubią walczyć, a inni wolą uciekać.

SmackDown rozpoczęło się od Miz TV, które według samego prowadzącego jest wypełnione gwiazdami głównie dzięki Maryse i jemu samemu. W dzisiejszej edycji spotkają się dwaj najpotężniejsi mistrzowie WWE, czyli on i AJ Styles, który wyśmiewał się z tego, że jego rywal James Ellsworth jest chory i nie może walczyć. Prędzej czy później i tak go zniszczy wewnątrz tego ringu. The Miz nabija się z faktu, że AJ musi bronić swojego tytułu przeciwko Jamesowi. AJ wyjawia, że Daniel Bryan i Shane McMahon próbują wykombinować następny dla niego krok w karierze. Pokonał Johna Cene, Deana Ambrose’a i zniszczy Ellswortha. Kto jeszcze został? Kto jeszcze jest na jego poziomie? The Miz zaczyna mówić jak to on stworzył tytuł Interkontynentalny legendarnym. Uważa, że jest ponad poziomem Styles’a i może najwyższa pora, by zrobił z tytułu WWE legendę. Przychodzi Dean Ambrose, a następnie pojawia się Dolph Ziggler, który wypomina Mizowi sytuacje kiedy chował się za kiecką Maryse. Rozpoczęła się bójka pomiędzy Mizem, Dolphem i Deanem podczas gdy AJ uznał, że nie chcę mieć z tym nic wspólnego i odchodzi. Na końcu na arenie zgasły światła, a gdy się znowu zapaliły to w ringu stał Luke Harper i powalił Deana po czym wskazał na AJ’a.

Później przy stole komentatorskim zasiadła Nikki Bella, a do ringu wkroczyła Natalya, która przed swoim pojedynkiem wyrwała announcerowi mikrofon by publicznie oświadczyć Nikki, że to nie ona ją zaatakowała. Nie chciała tego tak zrobić, ale Nikki nie odbiera jej telefonów i nie odpisuje jej na wiadomości. Musi jej to powiedzieć zanim pojawi się Carmella i znowu będzie rozpowiadała kłamstwa na jej temat. Niestety nie zdążyła ponieważ pojawiła się księżniczka Staten Island by stoczyć pojedynek z królową Hartów.

W pewnym momencie akcja przeniosła się poza ring, gdzie Natalya znowu próbowała wytłumaczyć Nikki, że to nie ona ją zaatakowała. Z przymusu musiała w pewnej chwili odepchnąć Nikki na bok by uderzyć Carmelle. Akcja wróciła do ringu, gdzie Nattie znowu zaczęła wykrzykiwać hasła na temat swojej niewinności. Kilka sekund później otrzymała Roll Up z zaskoczenia i przegrała walkę.

Maryse i The Miz przerwali rozmowę Apollo Crewsa i Gabriela Iglesiasa. Maryse kazała im się uciszyć ponieważ jej mężczyzna próbuje się przygotować do swojego pojedynku, a Gabriel do rozprasza swoimi głośnymi odgłosami i krzykliwą koszulą. Maryse spytała się Miza kto w ogóle kupuje taką koszulę, a on jej odpowiedział, że takich się nie kupuje tylko je rozdają w punktach dla biednych. Gabriel spytał się skąd wziął swój strój, czyżby ze swojego odbytu? (Po angielsku ten kawał miał więcej sensu, ale i tak nie był śmieszny) Miz i Maryse zaczęli się ironicznie śmiać po czym Miz oświadczył mu, że ten garnitur kosztował go 5 tysięcy dolarów. Apollo uciszył go i powiedział, że Miz nie umie docenić poczucia humoru. The Miz nie miał czasu na ich żarciki ponieważ jest skupiony na jego dzisiejszej wielkiej walce o mistrzostwo. Odeszli.

Później na arenie pojawiła się SmackDown Women’s Champion Alexa Bliss, która miała zawalczyć z Deonną Purrazzo, lecz przed swoim pojedynkiem wzięła mikrofon i wygoniła announcera z ringu. Ostrzegła osoby odpowiedzialnej za uderzanie w gong by tego nie robił. Powiedziała, że rozumie wszystko ze względu na okres świąteczny i SmackDown jest krainą możliwości, ale w odróżnieniu od Becky Lynch ona nie zajmuje się charytatywnością. Spytał się Deonny za kogo się uważa, Jane Ellsworth? Po tym kawale musiała uspokajać Deonne po czym kontynuowała mówiąc, że to nic osobistego tylko…wtedy Alexa uderzyła Deonne i na koniec wyrzuciła ją z ringu. Chciała kontynuować swoją przemowę, ale przerwała jej Becky Lynch, która przyznaje, że tydzień temu była bardzo wredna kiedy spytała się o jej rewanż. Alexa nie była nawet ubrana do walki. Jednak dzisiaj jest i jakimś cudem ona również jest ubrana do pojedynku. Jeśli Alexa szuka prawdziwej rywalizacji to co powie na rewanż w tej chwili? Alexa kazała widowni się zamknąć. Ma dość tego, że Becky drugi tydzień z rzędu jej przerywa więc dostanie swój rewanż…ale nie dzisiaj. Zrobią to na jej warunkach. Mistrzyni była bliska opuszczenia areny, ale nagle przyszedł Shane McMahon, który wytłumaczył Alexie, że na SmackDown zachowują się inaczej i ich walka jest następna. Ta informacja ucieszyła Becky i zdenerwowała Alexe.

The Lass Kicker dostał swój rewanż podczas, którego Alexa uszkodziła swoją nogę przez co nie mogła w porę wrócić do ringu kiedy sędzia ją odliczał. Tym sposobem Becky wygrała pojedynek, ale Alexa zachowała mistrzostwo.

Po pojedynku Becky rzuciła się na Alexe. Podczas bójki wydawało się, że stan nogi mistrzyni magicznie się poprawił. Po chwili Bliss uciekła z ringu i znowu bolała ją noga.

Na koniec zobaczyliśmy Maryse, która towarzyszyła swojemu mężowi podczas walki o miano pretendenta do WWE Championship. The Miz jako pierwszy został wyeliminowany kiedy przypiął go Dean Ambrose. The Miz próbował później jeszcze interweniować przez co pomógł Dolphowi wygrać pojedynek.

Na Talking Smack pojawiła się Alexa, którą dalej bolało kolano chociaż przyznała, że nie doszła jeszcze do lekarza. Sama nie wie jak to się wydarzyło. Dziwnie wylądowała i tak bardzo skupiła się na swoim bólu i nie zauważyła nawet, że zostaje odliczona. Liczyła, że sama poradzi sobie z bólem jednak zdecydowanie będzie musiała poradzić się profesjonalisty o opinie. Daniel uważał, że Alexa udaje uraz co ją uraziło i uważa, że t obraża jej uczciwość. Daniel jak mało kto powinien wiedzieć, że z tą adrenaliną i emocjami czasami tak jest, że zapomina się o bólu. Planuje zawalczyć z kimkolwiek w walce o tytuł. Szanuje decyzje Shane’a w sprawie rewanżu, ale teraz musi skupić się na sobie ponieważ teraz jest liderką w szatni i musi dawać dobry przykład innym. Ból Alexy znowu powrócił na pewien moment kiedy zaczęła mówić, że panie w szatni z uśmiechem przyjęły ją jako nową mistrzynię. Alexa odeszła pod wymówką, że musi poszukać lodu.

https://dailymotion.com/video/x5595r6

Reklamy