Była zawodniczka TNA i WWE Shelly Martinez ogłosiła na swoim Facebooku, że odchodzi z wrestlingu oraz, że jej ostatni występ będzie na gali Freakshow Wrestling 17 grudnia w Las Vegas. Za powód odejścia podała sprawy związane spoza świata wrestlingu. W WWE była znana jako Ariel i występowała z Kevinem Thornem jako wampirza para.

Podobno tweety od Summer Rae, Emmy i Nia’i Jax, które wyrażają ich niezadowolenie związane ze stanem dywizji Raw i faktem, że nie ma ich na pierwszym planie są częścią przyszłego storylinu.

Odnośnie pomyłki na zdjęciu promującym nominacje Total Divas do nagrody WIN i braku na nim Naomi to podobno była to po prostu zwyczajna pomyłka i nie było to celowe.

WCPW ogłosiło, że do ich dywizji kobiet w styczniu przybędzie The Baddest Bitch in the Building Ivelisse oraz Tessa Blanchard.

IWC po raz pierwszy od 16 lat ukoronowało nową mistrzynię kobiet w pojedynku pomiędzy Marti Bell, Sonyą Strong, Britt Baker i April Serą. Ostatecznie nową mistrzynią stała się Britt.

WWE jest zainteresowane Kacy Catanzaro, która występowała w American Ninja Warrior. Kacy zapewne dostanie swoją szansę na Tryoutach w 2017 roku.

Deonna Purrazzo była za kulisami ostatniego Raw i nawet pojawiła się na przyjęciu The New Day z innymi zawodniczkami. Deonna ma również być za kulisami najbliższego SmackDown.

W filmiku poniżej możecie zobaczyć jak Stephanie McMahon pomaga Lilly Singh stać się nową gwiazdą w świecie wrestlingu.

Podobno w Ring of Honor trwają pracę nad stworzeniem nowego tytułu dla ich rosteru Women of Honor. Pierwsza mistrzyni ma zostać ukoronowana w przyszłym roku. Chodzą również pogłoski by zaoferować zawodniczką oficjalne kontrakty by stworzyć oficjalną dywizję Women of Honor.

Była TNA Knockouts Champion Sienna została zapowiedziana na specjalny odcinek Impact Wrestling – Total Nonstop Deletion na posiadłości Broken Matta Hardyego. Jak na razie nie wiadomo po co Sienna tam ma być, ale z pewnością nie pojawi się tam Rosemary, która ma zakaz wstępu do domu Matta i Reby Sky po tym jak próbowała raz ukraść ich synka.

Poniżej możecie zobaczyć jeden z filmików Fine Brothers Entertainment, w którym zawodnicy WWE, a w tym Lana i Alicia Fox biorą udział w grze – oglądają śmieszne filmiki i próbują się nie zaśmiać.

Tydzień temu WWE ogłosiło, że na najbliższym Raw zobaczymy debiut Emmy pod nowym gimmickiem Emmaliny. Jednak na ostatnim Raw jej debiut się nie odbył i pojawił się kolejny filmik z informacją głoszącą, że premiera już wkrótce. Emma skomentowała to na Twitterze pisząc:

Jedyne co was obchodziło to #4Horsewomen…Teraz nareszcie mam waszą uwagę i powinnam kłaniać się wam do stóp, ta jasne! #Raw”

W zeszły piątek skończyło się zawieszenie Paige. Wcześniej pojawiły się informacje, że była mistrzyni Div miała powrócić w trasę jednak nie miała jeszcze walczyć z powodu kontuzji. Miała między innymi nagrywać sceny dla Total Divas. W tym momencie Paige jednak nie jest bookowana na żadne trasy w najbliższej przyszłości.

Oprócz Steel Cage Matchu o Lucha Underground Championship na najbliższym odcinku Lucha Underground zobaczymy pojedynek pomiędzy Drago i Kobrą Moon. Również zobaczymy Maripose, która weźmie udział w Battle of the Bulls Tournament.

Reklamy