Powrót do przedszkola.

Najpierw na imprezie z okazji zostania najdłużej panującymi mistrzami Tag Team przez The New Day pojawiła się między innymi Stephanie McMahon, Deonna Purrazzo, Bayley i inne zawodniczki ze scen niezależnych. Stephanie pogratulowała mistrzom sukcesu po czym została przypadkowo oblana szampanem przez Xaviera. Ze zdenerwowania wywróciła miskę pełną ich płatków i wkurzona odeszła.

Kiedy Stephanie próbowała doprowadzić siebie do porządku, podszedł do niej Kevin Owens, który to co się wydarzyło uważa za ohydne. Uważa, że ktoś powinien dać New Day nauczkę, której nigdy nie zapomną. Ma pomysł, który myśli, że spodoba się Stephanie. Ta kazała mu zaczekać aż się przebierze.

https://dailymotion.com/video/x5557y0

Następnie zobaczyliśmy promo reklamujące Iron Man Match o Raw Women’s Championship pomiędzy Charlotte Flair i Sashą Banks na Roadblock: End of the Line.

Następnie zobaczyliśmy jak Bayley zmierza kulisami do wejścia na arenę.

Bayley pojawiła się na arenie, a po niej przyszła Alicia Fox, która wcześniej rozszarpała jednego z miśków Bayley w zemście za flirtowanie z jej chłopakiem. Nie chcę nawet słyszeć jak Bayley wymawia imię jej chłopaka. Ona uważa, że zeszłotygodniowe zwycięstwo Bayley było fuksem i dzisiaj to udowodni oraz zadedykuje swoją dzisiejszą wygraną Cedricowi.

Pomimo swoich obietnic, Alicia przegrała po tym jak otrzymała Bayley To Belly.

Następnie zobaczyliśmy jak Lana i Rusev zmierzają korytarzem do wejścia na arenę.

The Ravishing Russian w ringu kazała Ameryce powstać i przywitać ich jedynego bohatera, jej męża co oznacza, że jest jedynym mężczyzną, który może ją mieć o czym dowiedział się Enzo Amore. Przyszedł Rusev, który powiedział, że odkąd tutaj przyszedł to niszczył każdego bohatera USA jeden po jednym. Jednak tydzień temu wyrzucił Amerykańskiego śmiecia. Tydzień temu zrozumiał co oznacza G w przezwisku Enza – „garbage”, czyli śmieć. Po tym jak wywlukł go na korytarz i zamknął drzwi do ich pokoju hotelowego, on i Lana zrobili swoje. Czy publiczność chciałaby to zobaczyć? Musi ich jednak ostrzec, że to co zobaczą będzie ostre. Lana powiedziała, że dla niektórych może to być wrażliwe zwłaszcza dla dzieci. Czy są gotowi by zobaczyć co robią za zamkniętymi drzwiami? Czy są gotowi by zobaczyć co ona robi za zamkniętymi drzwiami? Fani tego chcieli, lecz tego nie dostali. Pokazano tylko jak Rusev atakuje Enza, a potem jak Lana i Rusev śmieją się w ringu i mówią o tym jak dobre było to nagranie. Lana spytała się ich czy naprawdę myśleli, że pokażą im ich intymne momenty? Wszyscy są naiwni jak Enzo. On naprawdę myślał, że miał u niej szansę podczas gdy ona tydzień po tygodniu mówi, że Rusev jest jedynym mężczyzną, który może ją mieć.

Enzo jest żałosny tak samo jak ludzie siedzący na widowni. Rusev wyznaje, że Lana uwikłana plan by złapać tę małą myszkę i w odpowiednim momencie ją zmiażdżyć. On jest dla niej jedynym facetem i jeśli ktoś nie pokaże im szacunku to on go zmiażdży. Lana potem sparodiowała Enza i przeliterowała słowo „crushed” Przyszedł Big Cass bez swojego kolegi. Cass przyznał, że jego kolega, który siedzi teraz w domu okładając się lodem ma niewyparzoną gębę, lecz przynajmniej ma jaja. Dzisiaj jednak nie są w pokoju hotelowym, spodnie nie są spuszczone, a on nie jest Enzo. Cass zmierzył się ringu, który Lana szybko opuściła ponieważ chwilę później rozpętała się w nim bójka.

Na koniec zobaczyliśmy promo Emmy, która jednak dzisiaj nie zadebiutowała.

https://dailymotion.com/video/x5557y2

W wywiadzie po show Bayley skomentowała, że jej dwa zwycięstwa nad weteranką Alicią smakowały świetnie. Alicia jest wysportowana i szybka, ale również troszeczkę szalona ponieważ ona nie zamierzała podbijać do Cedrica. Bayley skomentowała również Iron Man Match mówiąc, że nie wie czego można się spodziewać po Sashy i Charlotte. Wzięła udział w tej walce z Sashą i wie, że ona zrobi wszystko by wygrać. Walczyła również z Charlotte i widzi progres jaki dokonała w ringu. Nie potrzebuje teraz swojego ojca, przyjaciół, rodziny i chcę odzyskać swój tytuł. Będzie oglądała z dużą uwagą ten pojedynek ponieważ chcę tego tytułu.

Reklamy