Hania i Mandy ucztują kiedy Taeler jest gotowa by jeść.

Poniżej jest pierwszy z trzech filmików z udziałem The Poison Princess Taeler Hendrix, która mówi, że jest niezrównoważona, szalona, stuknięta, poza kontrolą, ale czy naprawdę? My mamy jej powiedzieć. Zawsze była niezrównoważona, szalona i poza kontrolą. Czy Mandy jest gotowa by krwawić za tę dywizję? Czy jest tak szalona? Mandy dowie się jak to jest gdy zostaje się z niczym. Być na dnie. Zostać zrzuconym tak głęboko, że nie można wstać. Mandy dowie się jak to jest być samotną. Tak samo jak ona.

W drugim filmiku Taeler coś pisała i mówiła, że Ring Of Honor chcę patrzeć jak ona głoduje podczas gdy Mandy ucztuje każdego dnia, na każdym show. Myślą, że ona nie wie. Myślą, że ona jest ślepa, lecz ona widzi. Ona może oddychać. Ona może dostrzec światło na końcu. Ma jedno pytanie dla Ring Of Honor. Rzuciła im wyzwanie. Rzuciła zawodniczkom wyzwanie. Rzuciła całemu światu wyzwanie…Hail Hendrix!

W ostatnim z nich Taeler siedzi przed lustrem i mówi, że teraz rozumie. To co się karmi – rośnie. To co się głoduje – umiera. Jednak ona nie jest gotowa by umrzeć. A to jest zakończenie historii, która kończy się dzisiaj.

Następnie odbył się 2 Out of 3 Falls Match pomiędzy Mandy Leon i Hanią The Howling Huntress.

Pierwsze przypięcie zyskała Hania, która zaskoczyła rywalkę The Eclipse. Drugą wygraną zyskała Mandy po wykonaniu Roll Up’u. Później The Poison Princess przybyła i zasiadła przy stole komentatorskim. Ostatnią wygraną zyskała Mandy po tym jak umieściła oponentkę w Havana Dreams.

Po walce Mandy i Hania uściskały się i podziękowała jej za świetny rewanż. Podziękowała również ludziom na widowni, którzy przyszli na pierwsze w historii show Women Of Honor. Do ringu wkroczyła z krzesłem Taeler, która miała dość i kazała Hania’i zejść z jej oczu. Jeśli Mandy chcę być królową dywizji, największym diamentem to niech to udowodni. Rzuciła jej pod nogi krzesło, ale Mandy je cofnęła na bok. Jeśli Mandy chcę by Taeler pokazała odwagę to niech im pokaże dlaczego chcę, aby ludzie uwierzyli w dywizję. Taeler spytała się jej jak smakowało jej DDT na krześle. Jej zdaniem przyjaciele sprawiają, że jest się słabym, ale ona też zna kilka ludzi. Jej koleżanka jest zabójcza i lubi to jaką jest niebezpieczną maszyną. Niech Mandy przyprowadzi swoją koleżankę to się zabawią. Taeler na koniec powiedziała do Mandy żeby zachowała stołek. Niech potraktuje go jako prezent ponieważ się jej przyda.

Reklamy