Rękawice na ręce. Teraz pora walczyć!

Najpierw na Impact Wrestling zobaczyliśmy braci Hardych, Reby Sky i King Maxel. Matt jest pewien, że wszyscy słyszeli plotki i on jest tutaj dzisiaj by je potwierdzić. Za siedem dni on będzie prezentować najbardziej wyjątkowe wydarzenie znane ludzkości. Najbardziej oryginalną galę wrestlingu jaki ten biznes kiedykolwiek widziała. Tak wielki, że ani Dixie Carter ani Mick Mahonn nie mogli tego stworzyć. Mogła to stworzyć tylko jego złamany geniusz. Za tydzień w ich rodzinnym mieście odbędzie się Total Nonstop Deletion z ulubionymi postaciami. W ringu zadebiutuje również jego syn King Maxel, a w main evencie gali odbędzie się drużynowa apokalipsa z ich tytułami na szali przeciwko każdemu Tag Teamowy, który będzie chciał stanąć z nimi do boju. Każdy zostanie usunięty. Przychodzi Gregory Shane Helms, który chcę być pierwszym, które akceptuje ich wyzwanie razem z The Helms Dynasty, które według Matta zostanie usunięte. Pojawia się Decay z nową mistrzynią Knockouts Rosemary na czele. Śmiejąca się Rosemary pyta się głupiutkich Hardych czy myśleli, że oni już z nimi skończyli. Czy myśleli, że Oni zapomnieli co się z nimi stało w The Great War? Może i musieli się odbudować w taktycznej kryjówce, ale teraz mogę w nich uderzyć z miejsca mocy. Mają Knockouts Title, który teraz spoczywa w szponach demona. By go dostać Oni zmusili świetną Gail Kim do odejścia na emeryturę i zniszczyli jej płomyczek nadziei – Jade. Abyss spytał się czy zapominają o tym, że nazywają się Death Dealers. Niech nie karzą im jechać do pięknego Cameron by odebrać co należy do nich. Crazy Steve mówi, że Decay to nigdy niekończący się koszmar. Ostatnim razem kiedy pojechali do Cameron to zabrali ich dziecko i to było tylko dla zabawy. Następnym razem kiedy pojadą do Cameron to zabiorą wszystko. Matt powiedział, że mogli tylko zaakceptować ich zaproszenie i nie musieli się wysilać, ale w końcu są demonami co oznacza, że nie są zbyt mądrzy. Pomimo tego przyjmuje ich z otwartymi rękoma. Na końcu Shane Helms został zaatakowany w ringu przez Matta.

Następnie na arenie pojawiła sie Maria Kanellis-Bennett i Laurel Van Ness, która dzisiaj zawalczy z asystentką swojej koleżanki. Przy stole komentatorskim zasiadła ponownie Madison Rayne. Do ringu wkroczyła Allie po czym Maria wzięła mikrofon i zaczęła się śmiać z nowych butów i nakolanników Allie. Powiedziała, że Allie nie umie walczyć. Allie oświadcza jej, że trenowała i potrafi walczyć. Kiedy Maria się spytała kto chciałby z nią trenować to Allie oświadczyła prosto w twarz Laurel, że jej trenerem był Braxton Sutter co mocno zdenerwowało Laurel.

Po chwili rozpoczęła się walka podczas, której Braxton dopingował Allie ku niezadowoleniu Laurel. Braxton w pewnym momencie wskoczył na krawędź ringu i zaczął jeszcze mocniej dopingować Allie, lecz po chwili przybył The Miracle Mike Bennett i rozpoczęła się bójka pomiędzy panami. W ringu Laurel była bliska wykonania Curb Stomp jednak Allie odsunęła się i wykonała Reverse DDT. Trzy sekundy później zwyciężyła i w szoku zaczęła świętować swoje wielkie zwycięstwo.

Jednak Maria była bardzo niezadowolona i chciała zaatakować Allie z zaskoczenia. Allie w porę się odwróciła i prawie uderzyła Marię, ale ta uciekła z ringu krzycząc, że Allie nigdy się jej nie dotknie.

Za kulisami Allie i Braxton cieszyli się z jej wygranej i z tego jak dobrze jej poszło w pojedynku. W momencie ekscytacji Braxton powiedział, że Allie jest w stanie robić cokolwiek tylko zechcę. Allie wzięła to bardzo poważne i dała mu całusa po czym zdenerwowana zaczęła się wycofywać przy czym uderzyła w jakiś samochód.

Reklamy