Z nadchodzącym turniejem kobiet WWE, możemy spodziewać się wiele nowych twarzy na naszych ekranach. W ostatnim czasie WWE podpisało kontrakty z wymienionymi poniżej paniami. Większość z nich była brana pod uwagę właśnie ze względu na turniej.

Pierwszą z nich jest piosenkarka, modelka i uczennica ze szkoły treningowej Briana Kendricka Julie Real, która wzięła udział w Tryoucie we wrześniu.

Była SHIMMER Tag Team Champion, 28 letnia Evie z Nowej Zelandii, która w sierpniu 2014 wzięła udział w Tryoucie podczas trasy WWE po Australii. W październiku zeszłego roku pojawiła się na jednym z odcinków NXT i została pokonana przez Nia’ie Jax.

Partnerka z drużyny Evie – Heidi Lovelace również podpisała kontrakt z WWE i w przyszłym miesiącu ma pojawić się w Performance Center. Razem z Evie posiadała SHIMMER Tag Team Championship.

Następną zawodniczką jest Kimber Lee, która również ma zgłosić się do Performance Center w przyszłym miesiącu. Kimber Lee w grudniu 2015 stała się pierwszą kobietą, która w grudniu zeszłego roku wygrała CHIKARA Grand Championship. Wraz z Cherry Bomb (Allie z TNA) jest byłą SHIMMER i SHINE Tag Team Champion. Obecny zawodnik WWE – Drew Gulak był jej trenerem. Na zeszłym odcinku NXT zawalczyła z Ember Moon.

Według Dave’a Meltzera WWE również zaoferowało kontrakt zawodniczce z Walii – Nixon Newell, która jest pierwszą w historii mistrzynią kobiet WCPW. Nixon w zeszłym miesiącu brała udział w Tryoucie podczas trasy WWE po Wielkiej Brytanii. Meltzer podaje, że jeśli Newell pomyślnie przejdzie swoje badania i nie będzie żadnych problemów z jej przyjazdem do Ameryki to powinna zawitać w Performance Center w kwietniu po WrestleManii 33.

Pro Wrestling Sheet podaje, że była mistrzyni kobiet, Div i Knockouts – Mickie James podpisała nowy kontrakt z WWE po tym jak w zeszłym miesiącu zawalczyła z Asuką na NXT TakeOver: Toronto o NXT Women’s Title, którego nie wygrała.

Od tamtego czasu Mickie podobno utrzymywała kontakt z WWE, które dało jej do zrozumienia, że drzwi są dla niej otwarte. Najprawdopodobniej The Hardcore Country powróci w styczniu i będzie częścią rosteru SmackDown. Jej umowa z WWE podobno jest na trzy lata.

Podobno WWE ma podpisać kontrakt z jeszcze kilkoma zawodniczkami w najbliższym czasie.

Cieszycie się z nowych i powracających twarzy?

Reklamy