Jedna zła wiedźma i jeden drewniany stół kończą bajkę Becky.

Przed galą Carmella pokazała wszystkim swoje podbite oko w wywiadzie, w którym powiedziała, że czuje się bajecznie. Jeśli ona ma coś do powiedzenia to Nikki będzie wyglądało tak samo bajecznie jak ona po dzisiejszej walce z nią.

Najpierw na Kickoffie TLC zobaczyliśmy Natalye, która powiedziała kilka słów na temat dzisiejszego Tables Matchu. Powiedziała, że jej Tables Match zmienił jej karierę i dzięki niemu odcisnęła piętno w historii jako jedna z najlepszych zawodniczek i to samo stanie się dla dzisiejszej zwyciężczyni. Kobiety na dywizji dostają więcej szans, a ona wszystkie kochają rywalizację. Ma dość słuchania jak Becky narzeka chociaż pomimo tego, że uważa ją za dobrą mistrzynię, lecz pora na zmianę. Uważa, że Alexa dzisiaj wygrać. SmackDown jest miejscem dla kobiet i dzisiaj wszyscy zrozumieją dlaczego.

Również na Kickoffie Tom Phillips czytał pytania z Twittera dla Alexy Bliss. The Wicked Witch of WWE przyznała, że jej inspiracjami jest Trish Stratus i Rey Mysterio. Uważa, że Trish powinna być zadowolona z tego jak ona zachowuje się na SmackDown bo ona sama z siebie jest zadowolona. Zeszłego pojedynku w Glasgow nie powinna wygrać i dzisiaj udowodni wszystkim, że będzie lepszą mistrzynią niż Becky oraz bardziej na to zasługuje. Nie zaprzecza, że odklepała, ale Becky prawie złamała jej rękę więc co innego miała zrobić skoro sędzia był ślepy? Ona zasługuje na bycie mistrzynią ponieważ ona jest personifikacją nowej ery WWE. Ona jest twarzą nowej ery, a nie Becky. Na koniec Alexa spytała się Toma dlaczego On uważa, że to ona zasługuje na wygraną jednak odeszła zanim ten zdążył udzielić odpowiedzi.

Najpierw na głównym show zobaczyliśmy No Disqualification Match pomiędzy Nikki Bellą i Carmellą. Ostatecznie to najdłużej panująca Divas Champion wygrała starcie po tym jak skorzystała z gaśnicy, zadusiła rywalkę, na której na koniec wykonała The Rack Attack 2.0 i wygrała pojedynek.

Po pojedynku, zanim Nikki odeszła to Carmella wzięła mikrofon i powiedziała, że Nikki wcale się nie zemściła za to co wydarzyło się na Survivor Series ponieważ to nie ona ją wtedy zaatakowała. Wie jednak kto to zrobił – koleżanka Nikki z Total Divas…Natalya! Nikki odeszła wyglądając na zmieszaną, a Carmella dalej próbowała złapać oddech.

Podczas wywiadu z Danielem Bryanem zobaczyliśmy Maryse i The Miza, który ucieszył się, że Daniel w końcu przyznał, że go nie lubi. Żałuje, że to nie Daniel będzie z nim w ringu żeby mógł go zrzucić z drabiny. Nic go bardziej nie zadowoli jak myśl, że Daniel będzie oglądał to jak on wygrywa i odzyskuje swój tytuł.

Następnie Maryse pojawiła się przy ringu podczas Ladder Matchu o mistrzostwo Interkontynentalne w walce jej męża z Dolphem Zigglerem. O dziwo The Miz wygrał bez pomocy swojej żony.

Po pojedynku powiedział, że dedykuje to zwycięstwo dla Daniela Bryana. Bez jego motywacji i bez jego ciągłemu wręczenia Dolphowi szansy po szansie, on nie stałby się najświetniejszym mistrzem Interkontynentalnym, a Dolphowi niech lepiej ktoś wręczy nagrodę za udział bo przecież to robią w Dallas, gdzie wszyscy są przegranymi oprócz jego żony i niego samego. Zwycięzca dostaje nagrodę i on wygrał. Po tych słowach pocałował swoją żonę.

Później Natalya udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że pierwsze chcę życzyć powodzenia Becky w jej dzisiejszej walce. Nie ma innej kobiety, która lepiej reprezentuje dywizje SmackDown. Jest niesamowita, a oskarżenia Carmelli na jej temat są absurdalne. Kiedy została zapytana dlaczego Carmella miałaby kłamać to odparła „Nie wiem…Bo jest kłamczuchą”

Następnie zobaczyliśmy pierwszy w historii Tables Match w stylu jeden na jednego. The Lass Kicker Becky Lynch postawił swój tytuł kobiet SmackDown na szali w walce z The Wicked Witch of WWE. Ostatecznie to Alexa wygrała pojedynek po tym jak uniknęła kopnięcia ze strony oponentki i wykonała na niej Powerbomb z krawędzi ringu na stół, który stał obok ringu. Dzięki temu Alexa stała się nową mistrzynią kobiet niebieskiego show.

Po porażce Becky została poproszona o udzielenie wywiadu, lecz nie chciała tego zrobić ponieważ zawiodła samą siebie i nie czuje się dobrze.

Po raz kolejny Becky została poproszona o udzielenie wywiadu po gali. Uważa, że zawiodła siebie, swoją rodzinę, swoich fanów i nie prosi za dużo, ale błaga Shane’a żeby umieścił ją w ringu razem z Alexą to ona zajmie się resztą kiedy zobaczy ją z tytułem. Odkąd wygrała pas to legendy i ludzie mówili jej, że zdobycie mistrzostwa zmienia ludzi. Teraz Alexa się dowie, że utracenie mistrzostwa zmienia ludzi jeszcze bardziej.

Na Talking Smack pojawiła się nowa mistrzyni, która dalej nie może uwierzyć w to co się stało i to w dodatku na pierwszej gali WWE, na której byli jej rodzice. Jej mama jest z niej bardzo dumna, a ona jest szczęśliwa, że im się udało. Trudno było wygrać ten tytuł i jeszcze trudniej będzie go zachować czego jest świadoma. Dalej wszystko ją boli po tym pojedynku, ale uważa, że Becky nic się nie należy. Ona już dawno powinna mieć ten tytuł, a Becky nie zasługuje na brawa bo nie włożyła w tej pojedynek wystarczająco wiele wysiłku. Teraz jest mistrzynią i to potwierdza, że jest przyszłością WWE. Każda kobieta może spróbować odebrać jej tytuł, ale każda polegnie. Będzie lepszą mistrzynią niż Becky ponieważ ona była do tego stworzona. To ona jest twarzą nowej ery, nie Becky.

Na Talking Smack pojawili się również Maryse i The Miz, który był zdziwiony, że Daniel przyznał się, że coś jest jego winą. Daniel może i był świetny w ringu, ale jako GM jest okropny i wiele osób tak uważa. Fani może Go kochają, ale chodzi o zawodników, którzy nie dostają wystarczająco szans. Jedynym powodem dlaczego on jest mistrzem jest ponieważ on sam przyznawał sobie szanse. Daniel próbował się bronić mówiąc, że bez jego ostrych słów The Miz nie pracował by tak ciężko jak teraz pracuje w ringu. Maryse wmieszała się w ich kłótnię i zażądała, aby Daniel przeprosił jej męża za to, że nie dał mu wystarczająco szans. Daniel jednak tego nie zrobił i ich kłótnia trwała dalej tak długo do samego końca odcinka Talking Smack.


Reklamy