Alexa Bliss wygrała SmackDown Women’s Title

Zeszłego wieczoru na gali TLC Alexa Bliss w pełni wykorzystała swoją drugą szansę na zostanie mistrzynią kobiet niebieskiego show. Tym razem, odniosła zwycięstwo i odeszła ze złotem w dłoniach.

Podczas Tables Matchu z broniącą tytułu Becky Lynch, panie robiły wszystko by uniknąć przegrania pojedynku. Jednak na koniec Alexa podeszła rywalkę z zaskoczenia i zrzuciła ją na stół obok ringu co oznaczało, że The Lass Kicker utracił swój tytuł.

Po raz pierwszy w swojej karierze Alexa zdobyła złoto nie tylko w WWE, ale w tym biznesie. Jest teraz drugą SmackDown Women’s Champion w historii, a panowanie Becky zakończyło się na 84 dniach.

Cieszycie się, że Alexa jest nową mistrzynią? Osobiście uważam, że pośpieszyli się z jej zdobyciem tytułu. Nie widzę potrzeby by właśnie teraz to się odbyło. W dodatku, podczas swojego panowania Becky nie wyglądała najmocniej. Wolałbym jakby Becky zachowała tytuł i znalazła sobie nową przeciwniczkę. Może Naomi albo Nikki.

Reklamy

3 thoughts on “Alexa Bliss wygrała SmackDown Women’s Title

  1. Każda rywalka byle nie Nikki,była najdłużej panującą Divas Champion i ten run z pasem był okropny..Ale cóż wiemy z kim Bella jest więc prędzej czy później i tak zgarnie złoto…

    Polubienie

  2. To raczej nie możliwe bo Nikki po zakończeniu feudu z Carmellą ma rozpocząć story z Natalyą a nie z Becky. Z resztą wydaję mi się ze Alexa potrzyma mistrzostwo do powrotu Evy Marie i rozpocznie z nią storyline, po którym Eva Marie zgarnie title (przyjamniej takie są plotki o Evie)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s