Obecne plany co do turnieju kobiet w WWE głoszą, że nagrania odbędą się w Full Sail Live, czyli tam gdzie nagrywane są większość odcinków NXT. Jak na razie żadna zawodniczka oficjalnie nie podpisała kontraktu na wzięcie udziału w turnieju to WWE jest podobno bardzo zainteresowane obecną WCPW Women’s Champion Nixon Newell, Evie, Heidi Lovelace i Kimber Lee, która ostatnio wzięła udział w nagraniach NXT. Deonna Purrazzo i Rachael Ellering również są brane pod uwagę.

The Boss Sasha Banks sarkastycznie podziękowała ostatnio na Twitterze osobie, która włamała się na jej konto na Instagramie.

Gratulacje dla Bayley i jej chłopaka Aarona Solowa, którzy się zaręczyli.

WWE najwyraźniej przestanie emitować program SuperStars ponieważ nie odbyły się nagrania tego show w zeszły poniedziałek, a w rozpisce programu WWE Network nie ma informacji o nowym odcinku. Zamiast tego przed Raw został nagrany odcinek Main Event. Ostatnią walką kobiet na SuperStars był pojedynek pomiędzy Daną Brooke i Alicią Fox.

British Empire Wrestling ogłosiło, że nowa TNA Knockouts Champion Rosemary zmierzy się tej niedzieli z BEW Women’s Champion Nixon Newell w walce, gdzie oba pasa będą na szali. Będzie to dopiero drugi raz kiedy tytuł Knockouts będzie broniony na niezależnej gali w Europie oraz będzie to pierwsza obrona tytułu Rosemary.

Podobno Sasha Banks wygrała po raz kolejny Raw Women’s Title ponieważ WWE chcę, aby miała porządne panowanie i na WrestleManii zmierzyła się z Bayley podczas gdy Charlotte Flair ma zawalczyć z Rondą Rousey. WWE również planuje by Sasha zaczęła przechodzić heel turn na początku przyszłego roku. Charlotte zapewnie dostanie swój rewanż na Roadblock: End of the Line, które odbywa się 18 grudnia.

Jednak inne źródła podają, że na Roadblock: End of the Line Charlotte odzyska z powrotem swoje mistrzostwo po tym jak Ric Flair odwróci się od Sashy i pomoże swojej córce wygrać. Jak wiemy na ostatnim Raw, Ric pogratulował Sashy jej zwycięstwa.

Stephanie McMahon nie była obecna na ostatnim Raw ponieważ była na konferencji LeSports Connects w Chinach.

Emma miała zadebiutować po Survivor Series jednak teraz chodzą pogłoski, że pojawi się dopiero po Roadblock: End of the Line.

Na Raw Enzo Amore zarzucił The Ravishing Russian Lanie, że przez całe Święto Dziękczynienia myślała tylko o tym jak Enzo wypycha nadzieniem jej indyka. Summer Rae skomentowała to na Twitterze pisząc, że Lana nie ma indyka, ale pieczeń wołową. Nie zachwyciło to męża Lany – Ruseva, który po prostu odpowiedział Summer pisząc, że nikt się jej nie pytał o zdanie.

Na Live Evencie NXT w Osace (Japonia) NXT Women’s Champion Asuka postawi swój tytuł na szali w walce z Nia’ią Jax. Na tym samym show ma odbyć się walka drużynowa – Aliyah i Liv Morgan vs.Peyton Royce i Billie Kay.

Najwyraźniej nie tylko wiele fanów ma dość oglądania Charlotte i Sashy każdego tygodnia na Raw, ale również niezadowolone są Emma i Summer Rae, które napisały na Twitterze podobne wiadomości. Obie prosiły o to by feud Sashy i Charlotte już się zakończył, a Emma oznaczyła w wiadomości Generalnego Menagera Raw Micka Foleya.

Po swojej ostatniej bójce z Nikki Bellą na SmackDown, Carmella napisała na Twitterze, że obudziła się następnego ranka z dużym siniakiem pod okiem.

Ostatni odcinek Impact Wrestling, gdzie w main evencie odbyła się walka Jade i Rosemary o zawieszony Knockouts Title miał większą oglądalność niż dwa poprzednie odcinki.

Reklamy