Zemsta w stylu The Black Lotus Triad.

Na wczorajszym odcinku Lucha Underground Pentagon Dark zmierzył się z The Black Lotus Triad w Gauntlet Matchu. Walka nie dobiegnie do końca zanim wszystkie cztery członkinie triady nie zawalczą z Pentagonem.

Pierwszą zawodniczką Pentagona było Doku, która przegrała walkę po tym jak Pentagon skontrował Diving Elbow Drop i wykonał The Sacrifice łamiąc tym samym rękę przeciwniczki. Sędzia przyznał mu zwycięstwo ponieważ Doku nie mogła kontynuować walki.

W przerwie między walkami zobaczyliśmy jak Catrina podchodzi do chłopaka Ivelisse – Jeremiah’ia Crane’a kiedy ten ćwiczy. Catrina uważa za bardzo smutne to co przydarzyło się Ivelisse. Jeremiah ma nadzieje, że Ivelisse wyzdrowieje na czas jej pojedynku z Catriną. Ta mówi do niego, że to On ją tutaj sprowadził i nie sądziła, że tutaj powróci, ale jest tutaj we własnej osobie. Czy nie cieszy się, że znowu ją widzi? Jeremiah potwierdził to. Catrina powiedziała, że Jeremiah nie kocha Ivelisse, ale kocha ją. Jeśli nie to dlaczego nosi kawałek jej kamienia, który jej skradł. Jedynym problemem jest to, że ona kocha kogoś innego. Catrina polizała go po policzku po czym powiedziała, że jeszcze się spotkają. Catrina znikła, a Jeremiah wyglądał na zmieszanego.

W ringu Pentagon powiedział, że nie ma znaczenia ile ich jest – złamie ręcę im wszystkim, a Black Lotus obiecuje, że to samo spotka ją oraz złamie ją na pół.

Następną jego rywalką i kolejną członkinią The Black Lotus Triad była Yurei, która pomimo swoich starań również przegrała po tym jak została schwytana w powietrzu i otrzymała Package Piledriver.

Następną przeciwniczką była Hitokiri, która darowała sobie wejście przez schody i na dzień dobry poczęstowała przeciwnika Missile Dropkickiem. W odróżnieniu od swoich poprzedniczek, Hitokiri pokonała Pentagona po tym jak wykonała Canadian Destroyer.

Na koniec przybyła ostatnia rywalka Pentagona – Black Lotus, która pojawiła się z obolałymi Yurei i Doku. Wszystkie panie były w ringu. Black Lotus nie chciała czekać na oficjalny znak sędziego na rozpoczęcie pojedynku. Powaliła go kopniakiem po czym zaczęła atakować Pentagona, na którym na końcu wykonała The Sacrifice i złamała jego rękę.

Na końcu do ringu dołączył El Dragon Azteca, z którym Black Lotus walczyła na Ultima Lucha 2 oraz, którego Pentagon zaatakował na tej samej gali. Po wymianie spojrzeń z Aztecą, Black Lotus rozkazała swojej triadzie wycofanie się i tak też zrobili. W ringu Azteca złamał jeszcze drugą rękę Pentagona.

https://dailymotion.com/video/x5448hn

Reklamy