Alexa i Becky zamawiają stolik dla dwóch.

Show rozpoczęła Alexa Bliss i mistrzyni kobiet SmackDown Becky Lynch, które spotkały się wewnątrz ringu by podpisać kontrakt na ich walkę o SmackDown Women’s Title na TLC. Na początku Alexa kazała Renee Young opuścić ring, ale powiedziała, że ją zawołają jak będą potrzebowały opinii na temat okropnej mody. Przy tym Becky nazwała Alexe Harley Quinn co uważa za dosyć oczywiste i nie wie dlaczego Alexa była zdziwiona. Alexa wspomina jak uważała, że Becky jest tchórzem, która myślała jak uniknąć z nią pojedynku, ale to nie mogło się wydarzyć ponieważ to by oznaczało, że Becky jest wystarczająco mądra by uwikłać plan. W Glasgow udało jej się zachować tytuł z powodu Irlandzkiego szczęścia i gdyby nie ten ślepy sędzia to ona byłaby mistrzynią z czym widownia się zgadza (nie prawda i dlatego ją wygwizdali) Becky dostała oświecenia i zrozumiała, że Alexa przypomina jej kuzynkę. Obie są blondynami, obie lubią błyskotki do niezdrowego stopnia i obie płaczą i narzekają gdy coś nie idzie po ich myśli. Tylko, że jej kuzynka ma cztery lata więc jaka jest wymówka Alexy? Pretendentka uważała to za wredne i mówi, że jej stopa była na linii. Becky mówi, że w Glasgow Alexa miała wybór – wykorzystać swoją stopę albo stracić swoją rękę, lecz na TLC nie będzie miała żadnego wyboru.

Alexa ironicznie uznała to za szlachetny ruch i powiedziała, że z chęcią dowiedziałaby się jak to jest żyć w życiu fantazji Becky Lynch, gdzie jeśli jest się miłym dla wszystkich i ciężko się pracuje to możesz osiągnąć wszystko. Lynch mówi, że bycie miłą nie posłała ją na WrestleManie, nie spowodowało, że była pierwszą kobietą wybraną do SmackDown w Drafcie, a zwłaszcza nie sprawiło, że wygrała tytułu kobiet. Osiągnęła to ponieważ była nieustępliwa. Jest jak Honey Badger (jakieś nieustraszone zwierzę) jednak Alexa była tu cztery miesiące i jedyne co osiągnęła to dobre kolory szminki, dobre segmenty na Talking Smack i mentalność ofiary. Jeśli uważa, że taka jest mistrzyni to czeka ją nieprzyjemne rozczarowanie. Alexa zachowywała się jakby miała zwymiotować i wytłumaczyła, że za każdym razem kiedy słyszy jak Becky mówi to chcę się zrzygać. Według niej Becky musi sobie uświadomić, że życie to nie jest Disney Channel. Tutaj nie liczy się to jak bardzo jest się dobrym czy jak ciężko się pracuje – zawsze jest ktoś lepszy. Ta osoba stoi przed Becky, która zaczęła udawać, że nie widzi tej osoby.

Alexa poradziła jej by zebrała swoje leprechauny i pozbierała czterolistne kończyny, ale żadna z tych rzeczy jej nie pomoże kiedy wyleje na jej żywy ogień kubeł zimny wody i stanie się nową SmackDown Women’s Champion. Alexa podpisała kontrakt co Becky zrobiła wcześniej. Alexa poradziła jej żeby nie nazywała ją Lexi tylko Alexa. Lynch ją zatrzymała w literowaniu i chciałaby odpowiedziała jej na jedno pytanie. Wtedy Becky uderzyła Alexe i rozpoczęła się bójka, w której pretendentka otrzymała Bexploder Suplex. Mistrzyni postanowiła wykonać następny ze szczytu narożnika prosto na stół, ale Bliss zyskała przewagę i zepchnęła mistrzynię prosto na drewniany stół, który się złamał. The Wicked Witch of WWE z szyderczym uśmiechem na twarzy spoglądała na obolałą Becky.

Następnie na SmackDown zobaczyliśmy Maryse, która towarzyszyła The Mizowi podczas jego walki. Sprzymierzył się z Baronem Corbinem przeciwko Kalisto i Dolphowi Zigglerowi. Podczas walki Maryse popchnęła stojącą obok ringu drabinę prosto na Dolpha czego nie zauważył sędzia. Zauważył jednak jak Baron zaatakował krzesełkiem Kalisto co zakończyło pojedynek z powodu dyskwalifikacji.

Następnie zobaczyliśmy jak The Princess of Staten Island Carmella zmierza korytarzem do wejścia na arenę.

Po chwili wkroczyła do ringu, gdzie miała wziąć udział w pojedynku. Jednak przed walką Carmella wzięła mikrofon i chciała wysłać specjalną wiadomość dla Johna Ceny. Fani zaczęli krzyczeć „How you doing?” na co Carmella odpowiedziała, że będzie się miała lepiej jak już opuści to miasto. Chcę publicznie przeprosić Johna za to co zrobi jego dziewczynie ponieważ tej niedzieli podczas No Disqualification Matchu weźmie krzesło, którym uderzy Nikki w jej…bliźniaczki tak mocno, że wyskoczy na jej plecach. Obiecuje mu to. Właściwie to zrobi Johnowi przysługę ponieważ tak przerobi jej buźkę, że ostatnią rzeczą o jakiej pomyśli będzie ślub. Nie ma za co. Już widzi jak Nikki publikuje nowe filmiki na swoim nowym kanale na YouTube prosto z szpitalnego łóżka. Woli nie myśleć o tym co zrobi E! Kiedy odwołają drugi sezon Total Bellas z powodu nowej brzydkiej twarzy Nikki Belli, która wkurzona pojawia się na arenie i z furią atakuje Carmelle. Księżniczka ledwo uszła z życiem jednak Nikki udało jej się nabić porządnego guza na głowie.

https://dailymotion.com/video/x540m7s

Następnie Renee Young przeprowadziła wywiad z Becky, która chłodziła lodem swoje plecy. Becky powiedziała, że lekarze nie mieli dobrych wiadomości na temat jej zdrowia, ale jej nie obchodzi czy będzie musiała przykładać lód na swoje plecy od dzisiaj do niedzieli – na TLC będzie broniła swojego tytułu. Renee wspomniała, że po tym co się wydarzyło Alexa rzuciła wyzwanie na Tables Match. Becky ma gdzieś jaka to będzie walka. Jeśli Alexa tego chcę to to dostanie, a ona zemści się na tej małej suce.

https://dailymotion.com/video/x540jad

Potem Carmella przykłada lód na swojego guza. Powiedziała, że Nikki wzięła to na nowy poziom i niech lepiej będzie gotowa na TLC bo ona z pewnością jest.

Alexa powiedziała, że to co stało się dzisiaj z Becky wydarzy się również na TLC. Wrzuci ją na stół albo nawet i na dwa, ma to gdzieś – ona odchodzi z tytułem. Poza tym to Becky zaatakowała ją pierwsza więc teraz musi coś udowodnić. Odbierze jej tytuł, upokorzy ją i pokaże, że z nią nie warto zadzierać.

Na Talking Smack pojawił się The Lass Kicker, którą dalej bolały plecy i dalej chłodziła je lodem. Jest wściekła i gotowa do walki tej niedzieli. Przeżyła gorsze kontuzje i żadna z nich jej nie zatrzymała. Walczyła z najlepszymi zawodniczkami by dostać się do tego miejsca i uważa, że Alexa jest niesamowita, ale nie osiągnęła tego co ona. Jej zdaniem jest jak mały dynamit, ale dynamit jest niczym bez ognia. Wspomniała również, że Alexa dźgnęła ją kciukiem w oko by mogła ją zrzucić na stół co uważa za bestialskie. To samo może się wydarzyć na TLC i może stracić swój tytuł, ale jest gotowa, przejdzie przez piekło i wróci by zatrzymać przy sobie mistrzostwo kobiet. Ona jest jak Honey Badger, które są bardzo okrutne i jeden jest w stanie pokonać całe stado lwów według Becky. Daniel Bryan wysłał wiadomość do Renee i potwierdził Tables Match na TLC. Becky uznała, że to powinien być main event. Uważa, że na kobiety na Raw mają więcej doświadczenia, a ich dywizja jest nowa, mają nowe mistrzostwo, nowe wnętrze Naomi, nowe zawodniczki, nowa rola Natalii, której nie jest fanką. Myśli, że mogą dorównać dywizji Raw i uda im się tego dokonać na TLC. Z jakiegoś powodu Alexa wiele razy używa tekstów z bajek więc powie jej tak – zrobi z niej krwawiącą piękność WWE na TLC ponieważ ona jest nieustępliwa, ona jest żywym ogniem i jest mistrzynią kobiet SmackDown i nią zostanie.

Całe SmackDown w lepszej jakości możecie obejrzeć pod tym linkiem, a całe Talking Smack również w lepszej jakości znajdziecie tutaj.