Ciasto niezgody.

Najpierw na Impact Wrestling zobaczyliśmy jak Allie bawi się kukiełkami w Święto Dziękczynienia, ale przerwała jej Laurel Van Ness i Maria Kanellis-Bennett, która nazwała to bardzo głupim pomysłem i spytała się czy jedna z tych kukiełek to Braxton. Allie tłumaczy, że kiedy dorastała to nie miała zbyt dużej rodziny i nie obchodzili Święta Dziękczynienia więc ona to tak obchodzi. Laurel nie wie czy się śmiać czy płakać. Maria zaproponowała żeby zrobiła obie te rzeczy. Laurel spytała się Allie czy będzie płakać po czym powiedziała jej, że Braxton woli prawdziwe kobiety takie jak ona. Maria powiedziała do Laurel, że będą mieli najlepsze święto. Allie spytała się czy zbiorą się razem jak rodzina, ale Maria wyjaśniła jej, że Allie będzie jedynie serwowała im dania i będzie przebrana za tradycyjną pielgrzymkę. Na koniec Laurel powiedziała do Allie, że czas na zabawę się skończył.

Następnie Maria, Mike Bennett i Laurel wkroczyli do ringu, gdzie stał stół nakryty różnymi daniami na Święto Dziękczynienia. Maria pożyczyła wszystkim dobrego Święta Dziękczynienia i przywitała prawdziwą pielgrzymkę – Allie, która w przebraniu weszła do ringu. Okrzyki fanów z areny od razu sprawiły, że się uśmiechnęła. Maria śmiała się z niej i powiedziała, że wygląda jakby się zgrzała w tym stroju i jest pewna, że pod tymi światłami poci się jak świnia. Allie przyznała, że jest jej ciepło. Laurel żałuje, że nie ma tutaj Braxtona by również się pośmiał po czym oświadczyła, że go zaprosiła co nie zachwyciło Allie. Przyszedł Braxton, którego Laurel zatrzymała od podejścia do Allie. Maria kazała jej na niego nie patrzeć po czym wszyscy usiedli, a Allie z rozkazu Marii stała. Maria zaproponowała by wszyscy powiedzieli za co są wdzięczni. Ona jest wdzięczna za swojego męża, Laurel oraz za to, że jest pierwszą damą profesjonalnego wrestlingu. Mike powiedział, że jest wdzięczny za jedzenie, footbolistę Toma Brady’ego oraz za jego żonę. Spytał się Marii czy dobrze to powiedział i ona zaznaczyła, że kolejność jest ważna po czym przyszła kolej Laurel.

Ona powiedziała, że jest wdzięczna za Marie, za jej randkę Braxtona i za kartę kredytową jej tatusia. Allie się wtrąciła i zanim Maria wyraziła zgodę by mogła coś powiedzieć to Allie rzekła, że jest wdzięczna za wszystkich fanów. Maria zaczęła na nią wrzeszczeć i mówić, że nikogo to nie obchodzi więc niech poda im posiłek. Allie zdenerwowana zaczęła nakładać, a Laurel spytała się co zamierza robić po kolacji bo ona ma kilka pomysłów. Na studiach nazywali ją Laurel Van Yes co sprawiło, że Mike się zakrztusił. Allie miała dość i nazwała Laurel wielką wstręciuchą, a ona nie ma co zjeść bo nic w tej kolacji nie jest wegańskie. Laurel rzuciła jakimś jedzeniem w Allie po czym zaczęła ją popychać. Maria próbowała uspokoić Laurel, która się uchyliła przed ciosem z placka Allie przez co ciasto wylądowało na twarzy Marii, która dostała szału. Mike posmakował nadzienia placka i chciał je zlizać, ale wkurzona Maria mu nie pozwoliła.

Następnie Jade powiedziała do Rosemary, że się jej nie boi. Za tydzień zawalczą w main evencie i ona wystawi show, które każdy będzie chciał zobaczyć. Zniszczy ją i zdobędzie mistrzostwo Knockouts.

W posiadłości Hardych, jeden z sędziów próbował przywrócić Mattowi jego pamięć poprzez pokazywanie różnych filmików z ostatniego roku, ale żaden z filmików nie pomógł. Zobaczyliśmy Reby Sky, która dowiedziała się, że ten sposób również nie podziałał.

Później do domu Hardych przyszedł psychiatra, który spróbował zahipnotyzować Matta i w ten sposób przywrócić mu pamięć i sprawić, że znowu będzie Broken. Podziałało co ucieszyło Reby jednak kiedy hipnotyzer znowu strzelił knykciami to Matt powrócił do swojej niecodziennej formy.

Następnie zobaczyliśmy w klatce Rosemary, która powiedziała do Jade, że chcę być światłem w ich pożerającej ciemności. Chcę stworzyć historię, ale to oni tworzą historię za każdym razem gdy sprawiają, że ktoś się rozkłada. Oni przetrwali The Great War. Oni żyją w środowisku, w którym powinni zgnić. Oni są karaluchami natury, których nie można zniszczyć. Ale można zniszczyć Jade. W tej klatce. Kiedy cały świat je ogląda. Oni zniszczą jej żałosną karierę i zabawny plan Gail na stworzenie wybrańca. Decay. Decay. DECAY!

Na koniec Reby nie wiedziała co ma dalej zrobić. Matt krzyczy, że ona nie wie jak trudno jest nie pamiętać tego wszystkiego. Wściekły wybiegł z domu i powiedział, że jeśli naprawdę jest Broken to niech ktoś da mu jakiś znak. Wtedy poraził go piorun. Reby wybiegła z domu i spytała się czy wszystko z nim dobrze. Okazało się, że porażenie piorunem sprawiło, że znowu jest Broken co ucieszyło Reby.