Jak wiadomo, na Survivor Series Nikki Bella została zastąpiona przez Natalye w Team SmackDown vs.Team Raw pań. Nie zostało to zrobione ponieważ Nikki jest kontuzjowana i naprawdę nie mogła walczyć. Takie były plany od samego początku odkąd WWE zaplanowało ten pojedynek. Wszystko zostało stworzone zapewne po to by podbudować przyszłą walkę Nikki z Natalyą.

Dave Meltzer ostatnio wyjawił, że eliminacja Nia’i Jax na Survivor Series miała odbyć się wcześniej, ale i tak zostałaby wyeliminowana przez Becky Lynch.

Po utracie ICW Women’s Championship na rzecz Kay Lee Ray, Carmel Jacob ogłosiła, że odchodzi z wrestlingu.

The Bella Twins założyły niedawno swój własny kanał na YouTube. Możecie na niego wejść klikając w ten link.

Podobno powrót Mickie James do WWE był tylko na jeden wieczór chociaż możliwe, że pojawi się na kilku Live Eventach NXT. Triple H w jednym z wywiadów powiedział, że decyzje na temat powrotu musi podjąć sama Mickie co najprawdopodobniej oznacza, że WWE ma dla niej otwarte drzwi.

Na ostatnim odcinku Raw ogłoszono, że na następnym Raw Charlotte Flair postawi swój Raw Women’s Title na szali w rewanżu z Hell In A Cell z Sashą Banks. Aktualnie plany są takie, aby Charlotte zachowała tytuł i po tym kontynuowała feud z Bayley podczas gdy Sasha na dobre rozpocznie feud z Nia’ią Jax.

Jakiś czas temu pisałem o wielkich planach dla Dany Brooke, która miała rozpocząć ważny feud z Charlotte i miała w nim odgrywać rolę Babyface’a. Podobno plany te zostały odwołane i WWE nie widzi w niej już materiału na wielką gwiazdę.

Jeśli WWE uda się załatwić Ronde Rousey na WrestleManie 33 to zapewne będzie pracowała z Charlotte Flair.

Kiedy obecna SmackDown Women’s Champion Becky Lynch została zapytana kogo ze sceny niezależnej chciałaby zobaczyć w WWE to jej wybranką była Nicole Matthews, która ostatnio na nagraniach NXT walczyła z Asuką.