Johnny i Taya gaszą najjaśniejszą gwiazdę.

Podczas walki o Lucha Underground Trios Championship The Rabbit Tribe vs.Drago, Aerostar i Fenix pojawił się Kobra Moon, która obserwowała walkę ze względu na Drago. Po pojedynku Kobra krzyknęła imię Drago i powiedziała, że prędzej czy później on padnie na kolana przed swoją królową.

W szatni The Mack żartował z Sexy Star, że dalej nie może uwierzyć, że to ona wygrała. Wspomniał o jej dzisiejszej walce z Johnnym Mundo o Lucha Underground Championship i powiedział, że będzie po jej stronie, aby zapobiec interwencji ze strony Worldwide Underground. Sexy Star powiedziała, że On nie może tam być i musi to zrobić sama. Ona musi udowodnić, że jej zwycięstwo nie było przypadkiem. Po dzisiaj wszyscy będą wiedzieli, że zasługuje na bycie mistrzynią. I to nie ona potrzebuje dzisiaj szczęścia, ale Johnny.

Później Dario Cueto spotkał Black Lotus w jego biurze. Dała mu szybko do zrozumienia, że chcę dostać Pentagon Dark tak samo jak reszta jej triady. Dario nazwał jej triadę małymi, intrygującymi dziewczynkami i przyznał, że były imponującym trio. Black Lotus mówi mu, że The Black Lotus Triad jest grupą przed, którą wszystkim drżą nogi na dalekim wschodzie i chcą pokazać Pentagonowi dlaczego zyskały taką reputację. Dario nie za bardzo jej wierzył i umieścił całą triadę przeciwko Pentagonowi w Gauntlet Matchu. Walka się nie zakończy dopóki Pentagon nie zawalczy z każdą członkinią The Black Triad. Nie ważne czy każdą pokona czy nie. Dario na koniec dodał żeby Black Lotus potraktowała to jako powrotny prezent.

Na koniec w main evencie show Sexy Star postawiła swój nowo zdobyty Lucha Underground Title w walce z Johnnym Mundo.

Pod koniec walki ich walka przeniosła się poza ring. Johnny wykradł jakiejś fance jej kulę by mieć czym zaatakować Sexy. Przez to fanka, która miała na sobie maskę Sexy Star zapewne zakupioną w sklepie upadła na podłogę. Johnny nie udało się wykorzystać kuli jednak Sexy Star również nie miała zbyt dużo szczęścia. Po chwili wyszła zobaczyć co z fanką, która znokautowała ciosem w głowę. Okazało się, że miała kastet. Kilka chwil później Mundo wykonał The End of The World i wygrał Lucha Underground Championship.

Na koniec tajemnicza fanka wkroczyła do ringu, zdjęła maskę i okazało się, że jest to Taya. Pod koniec dołączyli do nich reszta Worldwide Underground.

https://dailymotion.com/video/x53b5i9

Reklamy