Witaj w klubie wrednych dziewczyn.

Najpierw na NXT zobaczyliśmy Nikki Cross z pozostałymi członkami Sanity, którzy zaatakowali Richa Swanna i Kone Reevesa. Eric Young powiedział, że ten świat opiera się na chaosie, a to pokolenie będzie zapamiętane i szanowane. Próbował to zrobić w ich sposób, ale nic za to nie dostał. Nie będą pytali o pozwolenie, nie będą wypatrywali zgody – oni będą brać.

Później w ringu pojawił się No Way Jose, który zaprosił samego lalkarza do ringu by mógł mu skopać tyłek i on też nie pyta się o pozwolenie. Eric zawalczył z Jose, który został zaatakowany przez Sanity, a Nikki wykonała na nim Missile Dropkick.

Następnie zobaczyliśmy jak Billie Kay i Peyton Royce pytały w zeszłą sobotę Darii Berenato by będzie chciała być z nimi w drużynie. Panie troszeczkę bały się Darii, która zgodziła się jeśli może skopać komuś tyłek.

Następnie w wywiadzie Peyton i Billie przedstawiły Darię i powiedziały, że wybrały ją z wielu frajerów, które chciało być z nimi w drużynie. Jednak nie możesz po prostu siedzieć przy stoliku fajnych dzieciaków – musisz dostać zaproszenie, które Daria dostała. Peyton mówi, że one nie są złymi osobami. W końcu dały Darię tę szansę i chcą, aby świat byłby piękniejszy. Ich zdaniem będzie kiedy Daria zmiażdży twarz każdego kto z nimi zadrze. Daria pokazała kilka ciosów co ponownie wystraszyło Peyton i Billie.

Na koniec przyszła pora na Tag Team Match. Najpierw przybyły Liv Morgan, Aliyah i Ember Moon, a następnie Billie, Peyton i Daria.

Pod koniec walki w ringu była Ember i Peyton, którą Billie przysunęła do ich narożnika po czym poszła po Darię krzycząc, że pora na plan B. Umieściła Darie tak, aby Peyton mogła dokonać zmiany po czym obie kazały jej zając się rywalkami. Wyglądało to tak jakby ją zostawiły na pożarcie rekinów. Wkrótce Daria otrzymała The O-Face od Ember i przegrała pojedynek.

https://dailymotion.com/video/x538xiy