Wszystko po staremu.

Najpierw na SmackDown zobaczyliśmy jak Daniel Bryan przerywa The Mizowi i Maryse w sesji zdjęciowej. Miz myślał, że Daniel urządzi mu przyjęcie i podziękuje mu za to, że zachował Intercontinental Championship na SmackDown. Według Daniela, The Miz upokorzył ten tytuł poprzez sposób w jaki wygrał walkę z pomocą Maryse. The Miz przypomina mu, że on dokonał czegoś czego Daniel i Dolph Ziggler nie mogli zrobić – wygrał i był walecznym mistrzem. Daniel powiedział, że dzisiaj The Miz będzie bronił swojego tytułu w walce z Kalisto, który nieuczciwie przegrał swoją walkę. The Miz zaprzeczał, lecz Daniel kazał mu oszczędzać siły ponieważ ta walka odbędzie się za chwile.

https://dailymotion.com/video/x5330qq

Maryse następnie pojawiła się przy ringu podczas pojedynki jej męża z Kalisto o pas Interkontynentalny. The Miz wygrał walkę ponieważ Baron Corbin rozproszył Kalista co pozwoliło Mizowi wykonać Skull Crushing Finale. Jednak po walce Baron zaatakował Kalisto, a The Miz został zaatakowany przez Dolpha Zigglera.

Następnie zobaczyliśmy jak Alexa Bliss podeszła do Daniela i Shane’a McMahona, z którym ostatecznie rozmawiała na temat swojej przyszłej walki. Szybko przyszła Becky Lynch, która powiedziała Alexie, że dostanie swój rewanż o SmackDown Women’s Title na TLC. Bliss ucieszyła się ponieważ to oznacza, że przez dwa tygodnie Becky będzie czyściła jej tytuł. Przyszła gwiżdżąca Natalya, która wie, że Shane jest zestresowany, a ona jako trenerka odwaliła swoją robotę i razem ze swoim kotem oglądała wczoraj Survivor Series. Razem z kotem uznali, że na Survivor Series Team SmackDown przegrał przez Becky, która jest zastraszona przez Alexe oraz jej zazdrości. Becky wie, że Alexa odbierze jej tytuł i to ją rozproszyło. Bliss potwierdziła to, ale Becky ją nazwała głupią i powiedziała, że odrąbie jej głowę. Zdaniem Shanea wszyscy są winni przegranej na Survivor Series i dalej nie wiedzą kto zaatakował Nikki Belle. Miłoby było gdyby liderka była w drużynie bo może byłby inny wynik. Skoro Natalya ma o sobie takie dobre zdanie to niech to dzisiaj udowodni i niech zawalczy z Becky. Natalya powiedziała, że gdziekolwiek będzie to ona i tak ją pokona i ten Hart będzie dalej biło. Zdenerwowana Alexa odeszła ponieważ miała dość tego, że Nattie co chwilę rzuca jakimiś cytatami. Natalya po chwili również odeszła, a przyszedł Dean Ambrose z pizzą. Shane i tak kazał mu wyjść.

https://dailymotion.com/video/x53346v

Następnie zobaczyliśmy jak The Lass Kicker walczy z The Queen of Black Harts podczas gdy Alexa siedzi przy stole komentatorskim. Mistrzyni wygrała pojedynek po tym jak skontrowała Sharpshootera i zapięła Dis-Arm-Her.

Chwilę po zakończeniu walki, Alexa zaatakowała mistrzynię i wykonała na niej DDT.

Do biura Daniela przyszli Maryse i obolały Miz, któremu Maryse schładzała lodem jego twarz. Miz chcę, aby Dolph został zawieszony ponieważ zaatakow go bez powodu kiedy on był walecznym mistrzem. Według Miza Daniel znowu będzie trzymał stronę Dolpha i pewnie da mu kolejną walkę. Daniel potwierdził, że na TLC Miz i Dolph zawalczą ze sobą po raz ostatni w walce o pas Interkontynentalny i będzie to Ladder Match. The Miz powiedział, że na TLC napisze ostatni rozdział tej historii i doprowadzi ją do świetnego finału. Razem z Maryse odszedł.

Następnie zobaczyliśmy jak Carmella rozmawia z kimś przez telefon i naśmiewa się z tego co przydarzyło się Nikki na Survivor Series mówiąc, że wyglądała jakby popuściła w majtki. Przyszła Nikki Bella, która odebrała jej telefon i oskarżyła Carmelle o to, że ją zaatakowała. Wiedziała, że jej nie lubi, ale nie miała pojęcia, że aż tak bardzo. Carmella została oskarżona o to, że to przez nią ich drużyna przegrała, ale broniła się mówiąc, że zawsze chwali się tym kiedy atakuje Nikki więc czemu teraz miałoby być inaczej? Carmella odebrała swój telefon i powiedziała, że może zrobiła to osoba, która faktycznie groziła Nikki – Charlotte Flair albo jej mały piesek Dana Brooke albo ktoś z E! Jej zdaniem Nikki narobiła sobie wiele wrogów i nawet odwróciła się od własnej siostry. Jej facet może jest bohaterem dzieci, ale z Nikki żadna Matka Teresa. Bella zgodziła się z tym i powiedziała, że czy to Carmella ją zaatakowała czy nie, one w końcu zakończą ich konflikt. Mówiła z Danielem i na TLC zmierzą się w No Disqualification Matchu. Carmella nie przyjęła tej wiadomości za dobrze. Nikki spytała się jej czy posikała się w majtki po czym Carmella odeszła.

https://dailymotion.com/video/x5339az

https://dailymotion.com/video/x533d2g

Na SmackDown Fallout pojawili się Maryse i The Miz, który omawiał swoją świetność oraz to, że świetni zawodnicy zasługują na odznaki i dlatego będzie je przyklejał do swojego tytułu. Kolejny dzień, kolejna odznaka.

Reklamy