Niekończąca się opowieść Sashy i Charlotte.

Najpierw na Raw zobaczyliśmy Lane, która na korytarze natknęła się na nagiego Enza Amore w korytarzu. Enzo zaczął ją podrywać, ale przyszedł wściekły Rusev, który chciał wyjaśnień. Na odsiecz swojemu koledze przybył Big Cass, który był winny za to, że to Enzo był nagi w korytarzu ponieważ nie chciała wpuścić go do szatni. Lana przez cały czas próbowała nie patrzeć na przyrodzenie Enza. Rusev powiedział, że go zmiażdży w ringu po czym odszedł zabierając Lane ze sobą i zakrywając jej oczy.

Później zobaczyliśmy jak Stephanie McMahon i Mick Foley omawiali swoje sukcesy. W swojej rozmowie Stephanie wytłumaczyła, że nie mówiła poważnie kiedy groziła wszystkim zwolnieniami. Chciała ich tylko zmotywować. Przyszedł Sami Zayn, który na Survivor Series rozczarował ich obu i Mick powiedział, że za karę umieszcza go w walce z Braunem Strowmanem. Wyglądało na to jakby był przymuszony do powiedzenia tego. Kiedy Sami odszedł to Stephanie życzyła mu powodzenia po czym pogratulowała Mickowi dobrej przemowy. Przybyli piątkę.

Następnie wewnątrz ringu Lana kazała Ameryce powstać (są w Kanadzie, było to celowe) położyć swoją dłoń na sercu i przywitać jedynego mistrza Ameryki. Jest jej mężem co oznacza, że jest jedynym mężczyzną, który może ją mieć – Rusev. Przyszedł jej ukochany mąż, który zawalczył z Enzo Amorem. Przed swoją walką powiedział do Lany, że pierwsze mogła go zaprosić na kolację i się tak nie śpieszyć. Jeśli naprawdę chciała zobaczyć go nago to mogła po prostu włamać się na jego telefon jak to wszyscy robią w jej kraju. Big Cass dodał, że jeśli wszyscy zobaczyliby go bez spodni to opisali by to jednym słowem – SAWFT. Rusev prędko zmiażdżył Enza i wygrał pojedynek.

Pokazano kolejne promo Emmy.

Następnie na arenie pojawiła się Raw Women’s Champion Charlotte Flair z Daną Brooke. Na życzenie Charlotte ponownie pokazano zdjęcie z Survivor Series kiedy częstuje Bayley Big Bootem co będzie oglądała na WWE Network przez następne lata. Dla wszystkich fanów Bayley. Nie ma znaczenia jak bardzo jest się uroczym ponieważ królowa rządzi ringiem. Ona jest jak (słynny hokeista) Wayne Gretzky WWE. Właściwie to jest od niego lepsza. Teraz kiedy pokonała Team SmackDown to nie musi walczyć razem z resztą kmiotów Raw ponieważ jest od nich lepsza, a zwłaszcza jest lepsza od…Przyszła Sasha Banks. Charlotte ironicznie powiedziała, że dobrze ją widzieć po czym pytała się jak się miewają jej pojedyncze części ciała naśmiewając się z jej kontuzji. The Boss kazał jej się zamknąć i przypomniał jej, że na Survivor Series chodziło o Team Raw, ale teraz jej dalej przysługuje jej rewanż z Hell In A Cell, który chcę tu i teraz. Niezadowolona mistrzyni spytała się czy ona się nigdy nie poddaje i jako komplement powiedziała jej, że nie ważne ile razy zostanie pokonana i upokorzona przez nią to i tak wraca po więcej. Skoro ona i Toronto chcą rewanż to ona nie ma wyjścia by się zgodzić.

Jednak nie zawalczą dzisiaj. Fani nie byli zadowoleni i Charlotte powiedziała do nich, że buczenia sprawiają, że mistrzowie nie zmieniają swoich zdań. Ona widzi szerszy obraz. Raw za tydzień jest w mieście, gdzie królowa się urodziła – W Charlotte, Karolinie Północnej, czyli w Stanach Zjednoczonych (dla tych wszystkich głupich Kanadyjczyków) Charlotte dodała, że skoro pokonała ją w mieście Sashy to teraz będzie miała okazję dokonać tego w swoim mieście po czym przerwała im muzyka Nia’i Jax, która swoim pojawieniem się zszokowała wszystkie zawodniczki. Nia powiedziała, że nie jest tutaj do Charlotte, ale do Sashy. Zeszłej nocy dominowała nad rywalkami ze SmackDown. Charlotte przyznała jej rację, lecz Nia nie widziała żeby Sasha nad kimkolwiek dominowała. Jej zdaniem fani WWE są zaślepieni blaskami Sashy. Według niej Sasha jest przereklamowaną lalką barbie z fioletową głową. The Boss nie interesuje za jakiego potwora Jax się uważa, ale po tym jak dostanie z powrotem swoje mistrzostwo to pokaże jej jak bardzo jest przereklamowana. Sasha odrzuciła mikrofon i przyszykowała się do walki z Jax. Charlotte spytała się Nia’i czy pozwoli sobie na takie zachowanie oraz spytała się Sashy czy wie kim Nia’ia jest. Jax powiedziała do Sashy, że da jej nauczkę – kiedy stoi obok niej, ona nie jest Bossem.

Dana Brooke zagrzewała panie do bójki co zdenerwowało Sashe i uderzyła ją. Nia zaatakowała Sashe i przytrzymała ją by Charlotte również ją mogła zranić. Po chwili przybyła Bayley, ale zanim dotarła do ringu to Nia wyrzuciła z niego Sashe. Bayley sprawdziła co z jej koleżanką po czym wskoczyła na krawędź ringu, ale Jax szybko ją zrzuciła. Przyszła pora na reklamy. Kiedy kamera powróciła na arenę to miał miejsce Tag Team Match. Pojedynek zakończył się kiedy Sasha umieściła mistrzynię w Bank Statement i odniosła zwycięstwo dla swojej drużyny.

Później na Raw Fallout pojawili się Lana i Rusev, który nie uważał, że Big Cass zepsuł jego świętowanie. On wygrał walkę w mniej niż minutę niczym legenda. Nikt mu niczego nie popsuł. Wygrał i wyszedł z ringu, tak jak zawodnik powinien zrobić. Lana powiedziała, że dzisiaj wszyscy zauważyli, że ten mały chłopczyk jest do bani w ringu. Rusev się nawet nie spocił i proszą o jakąś prawdziwą konkurencję. Ten mały, tańczący chłopczyk jedyne co robi to gada i już z tym nie wytrzymuje. Rusev jest super atletą and you can’t teach that. Rusev na koniec rzucił ostrzeżenie do Cassa żeby trzymał się z dala od jego ringu.

Reklamy