Bigger. Faster. Stronger.

Tym razem w tym raporcie możemy znaleźć dwa pojedynki z udziałem Knockouts. W pierwszym z nich zobaczyliśmy walkę byłych Knockouts Champions ponieważ Sienna zmierzyła się z Jade, a pojedynek komentowała The Killa Queen Madison Rayne. The War Queen Jade wygrała walkę po tym jak wykonała Package Piledriver.

Sienna również wzięła udział w drugiej walce, lecz tym razem zmierzyła się z guru The BroMans – Raquel. Pojedynek również komentowała Madison. Tym razem Sienna wygrała walkę po tym jak wykonała Powerbomb, a na dokładkę wykonała The Silencer.

Przy okazji w filmiku poniżej możecie obejrzeć My First Day z dzisiejszą główną gwiazdą – Sienną. Była mistrzyni mówiła o tym, że chciała zostać zawodniczką odkąd oglądała to w dzieciństwie oraz o swoich pierwszych doświadczeniach z TNA na Knockouts Knockdown kiedy walczyła z Gail Kim. Wyjawiła, że po 8 latach występowania w ringu już potrafi w pewien sposób wykorzystać swoje nerwy w dobry sposób. Na scenach niezależnych dużo zawodników uważa, że zawodnicy, którzy występują w telewizji są wredni, ale tak nie było. Podczas swojego pobytu w TNA chciałaby dalej zmieniać opinię ludzi na temat wrestlingu kobiet. Wie, że dzieje się cała rewolucja kobiet, ale uważa, że dalej można wiele pokazać i ona chcę być częścią tego. Wcześniej nie często miała okazję walczyć w sześciokątnym ringu, ale szybko się idzie do niego przyzwyczaić. Wyjawiła również, że Maria Kanellis-Bennett była jedną z pierwszych osób, z którą się zaprzyjaźniła kiedy przybyła do TNA.

Reklamy