Im trudniejsza wojna tym lepsze zwycięstwo.

Przed Survivor Series usłyszeliśmy kilka słów od występujących dzisiaj zawodników. Trenerka niebieskiej drużyny kobiet Natalya powiedziała, że po prostu zwyciężą i cieszy się z faktu, że są w Kanadzie.

Raw Women’s Champion Charlotte Flair również uważała, że jej drużyna wygra oraz, że niebieskie show będzie się przed nimi kłaniało jak kmioty, którymi są.

The Miz i Maryse również udzielili krótkiego wywiadu, w którym The Miz obwiniał Dolpha Zigglera za to, że tytuł Interkontynentalny prawie należał do Raw. Na szczęście on wziął sprawy w swoje ręce. Kiedy pora na duże walki to on zwycięża ponieważ jest zwycięzcą. Kiedy został zapytany czy jego tytuł pójdzie dzisiaj do Raw to zaczął się śmiać.

Na Survivor Series Kickoff ponownie pojawili się Maryse i The Miz, który narzekał z powodu, że Daniel Bryan go nie wspiera i nie chcę, aby jego tytuł został na SmackDown. On nie bez powodu uświetnił tytuł Interkontynentalny i dzisiaj on i jego żona pokażą dlaczego są…Awesome. Po dzisiejsze gali zobaczymy czy Daniel dalej będzie chciał Samiego Zayna czy Cesaro z Raw u siebie na SmackDown. Ciekawe czy woli grupkę frajerów czy jednego zwycięzce.

Nikki Bella i Becky Lynch omawiały potem swoją strategię przeciwko Raw, a głównie mówiły na temat tego jak pokonać Nia’ie Jax przy czym Becky na chwilę odpłynęła kiedy mówiła o Grze o Tron. Przyszły Dana Brooke i Charlotte Flair, która od razu wypomniała, że pokonała Becky na WrestleManii oraz pokonała Nikki by zdobyć jej pierwszy tytuł. Mówi, że nie jest tutaj by sie zemścić pomimo tego, że została zaatakowana na SmackDown przez Nikki. Jest tutaj by powiedzieć, że jej dziewczyny szykują się na pokonanie niebieskiej drużyny. Nikki mówi, że od 18 miesięcy czeka by zetrzeć ten głupi uśmieszek z twarzy Charlotte, która co chwilę musi podbudowywać swoje ego. Jej drużyna żywym ogniem spali królestwo Charlotte. Mistrzyni Raw ostrzega Nikki, że nie miałaby żadnego problemu by znowu wysłać ją na jakąś operację. Niech posłucha się Becky i niech zawsze ma oczy dookoła głowy ponieważ nie będzie miała pojęcia kto szykuje się by ją znokautować. Charlotte i Dana odeszły.

Główna gala rozpoczęła się z tradycyjnym Elimination Matchem kobiet. Najpierw na arenie pojawił się Team Raw – Bayley, Alicia Fox, Nia Jax, Sasha Banks i liderka Charlotte Flair z Daną Brooke. Następnie pojawił się Team SmackDown – The Lass Kicker Becky Lynch, Naomi, Alexa Bliss i Carmella. Na końcu miała przyjść liderka zespołu Nikki, lecz przez długi czas nie przychodziła. Członkinie niebieskiej drużyny zaczęły podejrzewać, że Carmella jej coś zrobiła za kulisami i dlatego nie wychodzi, lecz Carmella zaprzeczała.

Wkrótce kamera przeniosła się za kulisy, gdzie lekarz sprawdzał co ze zranioną Nikki. Był tam również Daniel Bryan i Natalya. Nikki powiedziała im, że ktoś ją zaatakował od tyłu i nic nie widziała. Lekarz nie pozwolił jej wziąć udziału w pojedynku ponieważ nie wie jaki jest jej stan. Natalya zaproponowała Danielowi, że to ona zastąpi Nikki ponieważ walka 4 na 5 nie jest fair. Daniel zgodził się mówiąc, że nie mają innego wyjścia. Natalya po chwili dołączyła do reszty zawodniczek.

Rozpoczął się pojedynek. Najpierw została wyeliminowana The Princess of Staten Island po tym jak otrzymała Scissors Kick od Alicii Fox, która była kolejną wyeliminowaną uczestniczkę po tym jak otrzymała Twisted Bliss od Alexy Bliss. Następnie wyeliminowana została Naomi po tym jak została zrzucona na podłogę przez Nia’ie Jax i odliczona poza ringiem.

Później Natalya wyeliminowała The Bossa kiedy zaskoczyła go Roll Upem. Kilka minut później Charlotte wyeliminowała Królową Hartów po tym jak znokautowała ją Big Bootem. Kolejną wyeliminowaną zawodniczką została Nia’ia, która odklepała kiedy była umieszczona w Dis-Arm-Her. Zdenerwowana Nia po zostaniu wyeliminowaną zaatakowana Becky wbijając ją w barykady, a następnie z powrotem do ringu. Chwilę później Charlotte dzięki kolejnemu Big Bootowi wyeliminowała Alexe co sprawiło, że SmackDown Women’s Champion została przeciwko dwóm rywalkom. Po kilku minutach została wyeliminowana przez Bayley, która wykonała Belly To Bayley by wygrać starcie dla swojego show.

Podczas świętowania Charlotte brutalnie zaatakowała Bayley wrzucając ją w barykady i powalając ją Big Bootem w głowę.

Następnie zobaczyliśmy Maryse, która towarzyszyła swojemu mężowi kiedy ten bronił swojego tytułu w walce z Samim Zaynem. Maryse podczas walki rozproszyła Samiego co pozwoliło Mizowi zadać bolesne uderzenie w nogę przeciwnika. Maryse również pomogła mężowi pod koniec walki kiedy Sami miał rywala w dźwigni i usłyszał odgłos gongu, w który uderzała Maryse. Sami myślał, że Miz odklepał i wygrał jednak to nie było prawdą. Miz szybko wykonał Roll Up na przeciwniku, wygrał walkę i obronił tytuł.

Na koniec zobaczyliśmy Stephanie McMahon, która rozmawiała z Mickiem na temat ponownego zwycięstwa drużyny Raw. Mick uznał, że Cesaro i Sheamus zasługuje na nagrodę i na Raw dostaną walkę o pasy drużynowe.

https://dailymotion.com/video/x52trq3

Całe show w lepszej jakości możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Reklamy