Aliyah i Liv dostają pomocną dłoń.

Najpierw na NXT zobaczyliśmy pojedynek pomiędzy Liv Morgan, a Peyton Royce, która pojawiła się ze swoją koleżanką Billie Kay.

Pod koniec walki Billie wskoczyła na krawędź ringu, aby rozproszyć rywalkę Peyton, lecz jej się to nie udało ponieważ Morgan powaliła ją ciosem w głowę. Szybko po tym Liv umieściła przeciwniczkę w Guillotine Choke’u dzięki czemu była blisko wygranej. Na jej nieszczęście Billie wbiegła do ringu atakując ją co zakończyło pojedynek i Liv wygrała poprzez dyskwalifikacje.

Peyton i Billie zaczęły atakować Liv, której po chwili na pomoc przybiegła Aliyah. Jednak panie nie dały rady Kay i Royce co spowodowało przybycie Ember Moon. Ona szybko poradziła sobie z Australijkami i dzięki współpracy z Liv, pozbyła się ich obu z ringu.

Później Ember, Aliyah i Liv udzieliły wywiadu. Aliyah wyjaśniła, że ignoracnja Billie i Peyton połączyła ich razem. One dwie nie będą rządziły dywizją kobiet, nie na jej warcie. Ember mówi, że inspiracja działa w tajemniczy sposób. Ona nie mogła oglądać jak ogień Liv i Aliyah gaśnie. Jej ścieżka stała się ich wspólną kiedy Peyton i Billie weszły im w drogę. Według Liv Peyton jest szurnięta bo myśli, że jest Poison Ivy oraz, że jest zainspirowana najgorszym filmem o Batmanie. Billie wygląda do niej jak oliwa i powinna nabrać sił. Rzuca im wyzwanie na walkę, ale pierwsze niech znajdą sobie jakąś trzecią osobę. Potem niech do nich przyjdą.

Reklamy