Gwiazda Lucha Underground Taya wyjedzie do Japonii by pracować z organizacją Stardom od 23 listopada do 4 grudnia. Podczas swojego wyjazdu zmierzy się z Io Shirai o World of Stardom Championship. To będzie drugi wyjazd Tayi do Japonii.

Do Japonii również wyjadą Candice LaRae i Laura James, aby pracować w organizacji DDT. Candice będzie tam od 3 do 9 stycznia, a Laura od 23 grudnia do 4 stycznia.

Raw Women’s Champion Charlotte Flair ogłosiła na Twitterze, że w przyszłym lipcu wyda wraz ze swoim ojcem książkę pod tytułem „Druga Natura”

Początkowo planowano, że SmackDown odwiedzi Team Raw mężczyzn i to oni zaatakują swoich niedzielnych przeciwników. Ostatecznie postanowiono, że ten storyline przypadnie paniom i tak też się stało.

Ogłoszono, że Total Bellas powróci z drugim sezonem w 2017 roku.

Paige pojawiła się ostatnio na gali Jersey All Pro Wrestling. Przed pojedynkiem Sumie Sakai i Deonny Purrazzo ogłoszono, że walkę będzie oglądał specjalny gość po czym pojawiła się Paige bez oficjalnego przedstawienia i bez muzyki. Oglądała pojedynek, a po nim wróciła za kulisy. Jej chłopak również pojawił się na tej gali.

Była zawodniczka WWE Ashley Massaro dołącza do grona 52 zawodników, którzy pozwali WWE za kontuzje, których doznali podczas walczenia w organizacji Vince’a. W przypadku Ashley jest mowa o wstrząśnieniu mózgu przez, które była nieprzytomna przez pięć minut w ringu i nikt się nią nie zajął oraz powiedziano jej by to po prostu otrzęsła. Ashley mówi również, że odkąd odeszła z WWE miała problemy z narkotykami, ale wyszła z nałogu dzięki WWE, które wysłało ją w 2010 roku na terapie. Uważa, że ma depresje, traci pamięć, ma migreny i dostaje ataków paniki oraz, że podczas swojej kariery w WWE doznała poważnych kontuzji kostki i kręgosłupa. Podobno knykieć w jej dłoni miał zostać usunięty, ale kilka tygodni przed operacją Vince McMahon kazał to zszyć by mogła wystąpić tego wieczoru. Mówi również, że podczas wycieczki do Kuwejtu, gdzie odwiedzali żołnierzy była molestowana seksualnie w bazie wojska. Kiedy powiedziała o tym WWE, oni zalecili jej by nic z tym nie robiła i nie rozgłaszała tego.

Krążą plotki, że WWE chcę wysłać Bayley z powrotem do NXT, aby odłożyć jej feud z Charlotte Flair do WrestleManii 33.

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź najbliższego odcinka Total Divas, w którym Brie Bella i Maryse rozdrapią stare rany i zaczną się kłócić ponieważ Maryse uważa, że kilka lat wcześniej Brie zablokowała jej powrót do WWE przez co odebrała jej cenny czas z mężem, pracę i zniszczyła ich przyjaźń. Szósty sezon Total Divas debiutuje już dzisiaj.

Reklamy