Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.

Na rozpoczęcie Raw Mick Foley i Stephanie McMahon zebrali członków drużyn Raw na scenie. Stephanie nazwała ich elitą, najlepszymi z najlepszych czego będą mogli udowodnić na Survivor Series. Wspomina jak nie miłe słowa Daniela na temat osób z Raw i mówi, że dzisiaj będą mogli udowodnić ich wyższość. Jeśli nie będą współpracować jak drużyna to wraz z Mickiem dokonają poważnych zmian. Później ogłosili kilka pojedynków, gdzie rywale będą musieli razem pracować. U drużyny pań to Raw Women’s Champion Charlotte Flair wraz z Sashą Banks zmierzą się z Nią Jax i Alicią Fox.

https://dailymotion.com/video/x51ztaw

Za kulisami Stephanie i Micki mówili o Survivor Series kiedy przyszedł Paul Heyman, który zgodził się z nimi mówiąc, że dzisiejsze Raw będzie warte zapamiętania. Uwielbia tego bojowego ducha w rodzinie McMahonów. To tak jakby gapić się prosto w ogień. Stephanie pyta się go jak tam po ostatnim ataku Goldberga i Paul przyznaje, że dalej go boli kiedy oddycha, ale na Survivor Series Goldberg nie będzie walczył z nim, ale z jego klientem. Brock będzie reprezentował Raw, ale przyznaje, że drużyna SmackDown wygląda całkiem nieźle. Paul odszedł, a Stephanie i Mick postanowili się upewnić, że walka Goldberga i Lesnara na Survivor Series się odbędzie. Mick zadzwonił po ochronę.

W szatni Charlotte spytała się Sashy jaki ma problem. Jako kapitanka drużyny Raw uważa, że trudności Sashy z porozumieniem się z innymi członkiniami zespołu są niedopuszczalne i niedojrzałe. Sasha upewnia się, że Charlotte jest bardziej szalona niż Miley Cyrus, a ona nie jest jedyną osobą, która nie lubi Charlotte. Mistrzyni pyta się czy teraz jest rzecznikiem jej drużyny co ma sens bo ma największy dziób. Teraz jest pewna, że odkąd ona pokonała ją na Hell In A Cell to zazdrość wypływa z Sashy. The Boss uważa, że widzenie jej tytułu w dłoniach Charlotte ją złości. Ona kiedyś dostanie swój rewanż, ale nie teraz o to chodzi. Chodzi o udowodnienie, że są lepsze niż SmackDown. W poniedziałek rano udowodni jej, że mistrzostwo kobiet należy do niej. Charlotte proponuje jej, aby zrobiła sobie przysługę i oglądała kiedy Charlotte będzie jej pokazywać jak się wygrywa kiedy reflektory są włączone. Niech Sasha zostawi swoje ego i fioletową zazdrość za drzwiami. Nie może nic poradzić, że wszystkie oczy są skierowane zawsze na nią. Sasha powiedziała, że wszystkie oczy i cała wina będzie skierowana na Charlotte jeśli przegrają. Na koniec spytała się jej czy rozumie po czym odeszła.

https://dailymotion.com/video/x5200hz

Następnie The Boss i Raw Women’s Champion w towarzystwie Dany Brooke zawalczyły z Nią Jax i Alicią Fox. Pojedynek przy stole komentatorskim oglądała Bayley.

Podczas pojedynku drużyna Sashy i Charlotte miała większe trudności z pracowaniem razem niż Fox i Jax, która próbowały wykorzystać spięcie przeciwniczek na swoją korzyść. W pewnym momencie Charlotte i Sasha zaczęły częstować siebie uderzeniami co nie skończyło się dla nich dobrze. Pod koniec walki Alicia wykonała CrossBody z narożnika na obu oponentkach, ale Sasha skontrowała i zapięła Bank Statement. W tym samym momencie Charlotte powaliła Nia’ie kopnięciem, aby jej drużyna mogła wygrać. Alicia wkrótce odklepała.

Po pojedynku Sasha i Charlotte zaczęły się kłócić. Do ringu wkroczyła Bayley, która podniosła ręce zwyciężczyń. Przytuliła również Sashe, ale mistrzyni nie chciała być przytulona.

Następnie pokazano kolejne promo Emmy.

Na koniec w ringu ponownie pojawili się Stephanie i Mick oraz Daniel Bryan i Shane McMahon. Mówili o tym czyje show okaże się lepsze tej niedzieli, a Stephanie oskarżyła Shane’a o to, że wszystko musi się kręcić wokół niego i to dlatego jest w drużynie SmackDown. Wymieniali zdania reklamując przy tym Survivor Series po czym Stephanie przyprowadziła rywali jej brata – Team Raw. Po chwili Daniel zawołał Team SmackDown, którzy wyszli przez widownie. Kiedy obie drużyny były w ringu, Stephanie, Mick i Daniel go opuścili. Po powiedzeniu kilku ostrych słów, panowie zaczęli się ze sobą bić.


Na Raw Fallout Charlotte powiedziała, że jest kapitanką ponieważ jest mistrzynią więc reszta członkiń jej zespołu będą musiały jej słuchać jeśli chcą wygrać. Ona jest zwycięzcą. Ona jest trzykrotną mistrzynią kobiet nie bez powodu. Wie jak wygrywać kiedy światła są zapalone. Sasha może się z nią dzisiaj nie zgadzała, ale tej niedzieli nie będzie miała wyjścia ponieważ muszą pokonać SmackDown.

Reklamy